VGTU kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:49:28 | Nuoroda

gal gali kas nors ką nors papasakot?:)

ieškojau info nete, nelabai ką ir radau. Pats specialybės aprašas skamba tikrai labai gražiai, bet įdomu kaip ten iš tikro yra. Būtų gerai iš studijuojančių ką nors išgirst.

Kaip dalykai, ar įdomūs, ar dėstytojai patys rimtai žiūri į šitą specialybę ir nemala š. Nes kažkaip VGTU tai grynai technikos univeras, tai..

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:39:04 | Nuoroda

Va va, mane taip pat labai domintų :) Ketinu stoti ten.. :) o tu, mergyt, kaip mokais? :) kaip istorijos egzas? :) va jo labiausiai bijau.. :) ir nesuprantu, kam ten jis.. ir dar dvigubai svarbesnis už anglų bei lietuvių, o juk istorijos kaip mokomojo dalyko toje studijų programoje net nėra.. Man labiau patiko informatikos egzaminas :) vis tiek visi su informatikos mokykliniu būtų stoję Dar vat ką žinau, tai viena panelė, kuri studijuoja kūrybines industrijas, labai džiaugias jom (kalbėjau su ja per studijų parodą) :) bet labai jau ją buvo apspitę norintieji, taigi konkurentų daug bus.. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:58:26 | Nuoroda

Mane irgi ten traukia  Kiek skaitinėjau ne būsimų studentų, o studentų forume, tai gana neblogai apie šitą specialybę atsiliepė, laaabai daug informatikos moko.
(aš ir nesuprantu kokio velnio istorkę kaip pagrindinį įmetė, aš jau info egzą buvau pasiėmus laikyt (ne esmė, kad tik mokyklinį :D )   ) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-22 12:32:38 | Nuoroda

nu man tai tik geriau, kad pakeitė egzą:)

informos nelaikiau, istorijos šimtukas pas mane:) o kiti.... anglų 91, lietuvių 96, informos b lygio 8:D nu nėjau aš į ją:> žodžiu, galima sakyt 100% humanitarė esu, tai nežinau, kaip ten bus su matiekom, informom, jei stosiu...

Žinutė parašyta: 2009-04-22 12:42:18 | Nuoroda

as taip pat sia specialybes rasysiu pirmu numeriu, labai noriu ten istoti.

mindgrinder, bet juk ten daugiausia destomu dalyku ir susije su informatika, jei as neklystu :)


  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-22 13:34:38 | Nuoroda

aha, žinau, kad ten informatikos labai daug:)

reiškia bus ką mokytis...

Žinutė parašyta: 2009-04-22 14:54:37 | Nuoroda

 Sveiki,as irgi ten pirmu nr1 rasysiu.Tik tikiuos,kad istorija nepakis ten kojos istotjauciu,didelis konkursas busBus ko veikt

Žinutė parašyta: 2009-04-25 16:48:39 | Nuoroda
mindgrinder rašė:

nu man tai tik geriau, kad pakeitė egzą:)

informos nelaikiau, istorijos šimtukas pas mane:) o kiti.... anglų 91, lietuvių 96, informos b lygio 8:D nu nėjau aš į ją:> žodžiu, galima sakyt 100% humanitarė esu, tai nežinau, kaip ten bus su matiekom, informom, jei stosiu...

 Ohooo, viską, apie ką aš dar svajoju, tu jau gavai Puikiai tau su egzais išėjo.. :) aš va dėl istorijos baisiai bijau, man ji tokiaa jau ne prie širdies, kad nežinau, kaip čia pasiseks.. :) Informatikos mokyklinį pasiėmiau laikyt, bet dbr jau planuoju net neit į jį, kai nebereik. .:) vis tiek 5 egzus laikau, tai svarbiausia būt 3 išlaikius ir galima neit tada, taigi..  Šiaip nemanau, kad dėl informatikos reiktų labai jau pergyventi, nors žinau, kad būtent informatika ir sudaro ten didžiąją dalį kreditų :) Bet manau, kad mūsų moteriškasis kolektyvas atsilaikys

Žinutė parašyta: 2009-04-25 18:14:22 | Nuoroda

Laikysim frontą  (jei tik įstosiu, nes nesu laaabai jau gerai besimokanti... ;D) Dėl to ir bijau, labai noriu į šitą specialybę, bet bijau neįstot  

Žinutė parašyta: 2009-04-25 19:56:31 | Nuoroda

Aš tai gal ir galėčiau geriau mokytis, bet esu tokia prie tingiųjų paskutinius dvejus metelius, nors ir sakiau anksčiau, kad 12-toj kl pradėsiu belekaip gerai mokytis.  Tai va neramu ir man, kad galiu neįstot, kai konkursas bus didžiulis.. Baisiausia, kad mano sesuo į vu žurnalistiką įstojo 5-tu numeriu, kai konkursas buvo didžiulis, paskui dar į interaktyvųjį dizainą įstojo apskritai pirmu numeriu, o va sesė palaidūnė (čia aš ;D) gali apskritai neįstot ten, kur nori...

Žinutė parašyta: 2009-04-25 20:48:48 | Nuoroda

Aš irgi galiu būt viena iš jūsų konkurenčių

Papasakokit ką dar esat girdėję apie studijas. Aš tai tik tiek, kad daug kas patenkinti ir kad VGTU dabar tai laikoma viena perspektyviausių studijų programų.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-25 22:01:14 | Nuoroda

www.kurybines-industrijos.lt/

o šiaip tai kiek kalbėjau su studijuojančiais tai taip, patenkinti:)

ir kažkaip visi labai susidomėję šita specialoybe žiūriu:)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 14:45:23 | Nuoroda

ujj, netyčia spustelėjau per aksti "išsaugoti" :))) hm, o ten ir studijuojančiųjų numeriai paskelbti, tai nors imk ir rašyk, klausk ;D

Žinutė parašyta: 2009-04-26 15:43:54 | Nuoroda

persiku.megeja--> neapvilk tėvų! ;D Ai man gerai, aš vyriausias vaikas  Hm, atakuojam studijuojančius ten? ;D 

Žinutė parašyta: 2009-04-26 17:48:25 | Nuoroda

 bandėt rašyti jiems?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-04-26 18:24:56 | Nuoroda

Gaila, skype nėra jų - būtų dar patogiau ;D dar ir foto galėjo įdėt.. ;DD Mmm, reikia išsirinkti vaikiną su gražiausia pavarde (su perspektyva į ateity čia ;D) ir rimtai pakalbint :D ką manot? :) gal juos ten daug kas "atakuoja"? :) tai urgzt pradėtų, kad netrukdytume..

Aha, aš neapvilsiu tėvų!  o tu neapvilk manęs ir irgi įstok! :D ir kad jokių čia man atsikalbinėjimų!

Žinutė parašyta: 2009-04-26 19:51:49 | Nuoroda

 hey o jūsų negąsdina, kad ten didžiają dalį kreditų sudaro matematika?:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:11:15 | Nuoroda

kad šiaip tai ne:) informatikos daugiausia lyg

Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:23:29 | Nuoroda

 kad ne per daugiausiai skiriasi nuo informatikos, informatika 4 kreditai, o matematika trys ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:30:13 | Nuoroda

na bet ne daugiausia. be to, matieka tik pirmą pusmetį. o informa pirmus du metus tai tikrai. O toliau kas ten žino, kaip bus:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą