VGTU kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:23:18 | Nuoroda

Karalaite, tai Kurybinėse industrijose irgi to moko... :]  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:29:03 | Nuoroda

Sveiki.Mane būtent istorijos svarbumas ir privertė susidomėti šia studijų programa.Bet manau tiem,kas nesimokė informatikos A lygiu turėtų būti labai sunku studijuoti....Nemanot?

Žinutė parašyta: 2009-05-11 19:37:09 | Nuoroda
(Maja) rašė:

Sveiki.Mane būtent istorijos svarbumas ir privertė susidomėti šia studijų programa.Bet manau tiem,kas nesimokė informatikos A lygiu turėtų būti labai sunku studijuoti....Nemanot?

 Labai sunku gal nėra. Bet perprasti sistemą, informatikos pasaulį ir tuo labiau kitas multimedijas bus sunku, ypač jei išvis neprijautei informatikai. O jei ir matematika, ne tinkamiausias dalykas, tada išvis manau, čia nėra žmonėm tokiem ką veikt... [Aš nei vieno nesmerkiu :]] Nes jei įstos, užims vietą ir po to išmes, o vietoj jo būtų geriau buvęs žmogus kuris labai norėjo studijuot irgi nėra gerai... Bet čia jjau kiekvieno sąžinės ir tolimesnės ateities vizijos :]  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 20:34:41 | Nuoroda

Am gerai nesidomėjau šia studijų programa todėl kai kažkas pasake apie KI net nepamaniau, kad tai panašu į renginiu organizavima O tai jei aš informatika A lygiu turiu, bet jokio programavimo nesimokiau ti photo shop ir kitas programas tai to užkenta kūrybinem industrijom? Kažkaip man neaišku su šita programa

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 20:52:52 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

Am gerai nesidomėjau šia studijų programa todėl kai kažkas pasake apie KI net nepamaniau, kad tai panašu į renginiu organizavima O tai jei aš informatika A lygiu turiu, bet jokio programavimo nesimokiau ti photo shop ir kitas programas tai to užkenta kūrybinem industrijom? Kažkaip man neaišku su šita programa

Įdomu iš tikro, kaip jei mokeis A lygiu, programavimą praleidai? :] Šiaip, tai kiek aš suprantu, ir kiek žinau, tai programavimo čia neturi būti, na nebent šiek tiek. Nes kur programavimas - ten aukšto lygio informatika, tai tada tikrai nebūtų pakeitę infos egzo į istoriją. O jei ir būtų tas programavimas, išmoktum manau :] Ši mokymo programa dar gera tuo, kad labai jau platus "asorti" baigūs ją. Tai iš vienos pusės gal nėra, gerai, nes nėra apibrėžtumo, bet turėdamas jau bakalaurą gali kilti aukščiau ir jau tikslesnėje sferoje... Taip kad, nežinau, jei bus tik 60 vietų, užsimušiu :/

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 20:53:36 | Nuoroda

karalaite--> Pasinagrinėk studijuojamus dalykus, kažkur konkrečiai buvo išdėstyta KO iš tos plačiosios sąvokos "Informatika" mokysimės :) berods photoshop'as nebuvo paminėtas ;D 

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:00:45 | Nuoroda

Kiek aš skaičiau, KI apima ir reklamos sritį, tad jei moka photoshop'inti tai irgi manau pliusas, bet ne photoshop'e esmė :]  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:02:22 | Nuoroda

Žinau aš tas programas, tik kad pas mus mokykloj yra du A lygiai: vienas rimtas su programavimu, o kitas toks ,,pagerintas" ten tik photo shopas, wordas, exselis ir t.t ... Tai vat..

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:05:43 | Nuoroda

AFeros! Aferos! :D Gudriai, mokinies A lygiu, bet moki tik B :] Iš tikro, nesvarbu kaip kas ten, svarbu gerai istoriją išlaikyt :/  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:10:56 | Nuoroda

Na šeip tai kažkaip keistai čia pas mus, bet juk atestate nebus parašyta, ko aš mokiausi, o tik A lygis ir metinis pažymys Tai istorija man ir yra pagrindinis egzaminas, nes šeip apie kurybines industrijas tik visai nesenai sužinojau, tai man visai gerai nes atsiranda duagiau galimybių laikant istorijos egzamina

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:17:44 | Nuoroda

Na teip, dėl to ir lygis kyla, nes mokeis kaip ir A lygiu, o pažymys tai juk koks aukštas, kai kur reikia metinių, ten gali prasisukt :] Na tai su istorijos egzainu labai daug kur galima įstot... Ne vien į šią sritį... :]  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:25:27 | Nuoroda

Na taip, bet aš matematikos mokyklinį laikau ir tai tik šeip dėlsavęs, o be matiekos kitiem atrodo, kad nieko jau doro nebus, net mokytoja pasake, kad tie kurie matiekos valstybini laiko tai daugiau gyvenime pasieks nei mes tai taip fainai nuteikia

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:30:12 | Nuoroda

Na tada tokiai mokytojai gali duot skundą kad smukdo morališkai, nes neturi tokios teisės jie. Ir šiaip, jei trokšti būti ekonomikas, o matiekos nemoki, tai žinoma, nieko nepasieksi, bet atrasi sritį kur gali būti ir be tos matematikos. Čia jau tokią nesamonę pasakė kad net baisu klausyt... :] Linkiu sėkmės tada, nes jau matau kad pasiryžai čia studijuot ir istoriją išlaikysi nemažai.. Tad jau aš liksiu gale :]   

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:35:06 | Nuoroda

Nebijok kurybinių industrijų pirmu numeriu nerašysiugal trečiu ar ketvirtu bent dabar taip manau, tad tikiuosi įstosi į šias studijas, nes manau, kad esi labiau motyvuotas  šiai programai nei aš

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:40:17 | Nuoroda

Kaip miela, apsikeitėm komplimentais 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:47:54 | Nuoroda

Taip ir gyventi, ir mokytis linksmiau

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 22:19:50 | Nuoroda

Ech..kuo toliau tuo labiau pradedu manyti, kad vistik čia neįstosiu. Visų pirmą egzaminų pakeitimo faktas, su programavimu vargau ir ryžtingai mokiaus vsus metus, su ta mintim, kad būtent informatikos egzaminas suteiks didesnių šansų čia patekt...istorijos valstybinį laikau, bet tai nėra mano stipriausia vieta..

Kitas faktas, didžiulis susidomėjimas šiomis studijomis..jau vien forume nemažai žmonių, o kiek dar čia nesireiškiančių, kurių planuose taip pat KI..taip, kad konkursas nusimato nemažas.

Įdomu, gal kas jau nugirdote, koks mokestis už KI studijas numatomos?

  • Informacinės technologijos / VBE 30
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-05-11 22:20:49 | Nuoroda

Informatikai aš prijaučianti.Ir matematikai.Be to mokykloje turėjau šiuolaikinius komunikatyvinius menus,kur kūrėme flashus,duomenų bazes,ir daug html projektų.Su visokiais photoshopais,gimpais,exeliais,wordais ir tuo labiau power pointais niekas nebežaidė jau nuo 10 klasės :D Gal nepražūčiau.bet pažymys visgi bus b lygio :]

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:05:33 | Nuoroda
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :]

Pareiškiau. Bet man įdomu kodėl jūs norit

Šiaip aš jokių varijantų neturiu, manęs pernelyg niekas nedomina. O apie šitą dalyką jau nuo pernai metų ėmiau mąstyti, kad galbūt tai ir yra tai, ko man reikia. Bet ką ten gali žinoti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:07:25 | Nuoroda

Vat vat, man panašiai, nežinau ko noriu... O šis variantas atitiko mane :]  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą