Žurnalistika 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-06 23:52:11 | Nuoroda

Vega, kokia Tu šaunuolė, dievaži. Ačiū už informacija. Atsiprašau, kad mes visi tokie idotai ir nesugebam jos rasti patys.

Na, tai laukiam stojamųjų.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 00:26:01 | Nuoroda

Kam tos gėlės man :) bet atsargiau kalbėk daugumos vardu - ji tikrai gali įsižeisti, pavadinta idiotais. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:42:34 | Nuoroda

Vien per tokius žmonės kaip tamsta dingsta noras studijuoti žurnalistiką.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:25:38 | Nuoroda

Kolegos būkim draugiški :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 20:57:49 | Nuoroda

;DDD Am, visų pirma, norėčiau pasakyti, kad Blonde pasivadinusi mergina klysta.! ;D

aš iš Lietuvių turėjau 46 ir į žurnalistiką neįstojau tik todėl, kad rašiau tik VF (: . Pažiūrėjęs kitų rezultatus, kuriuos galima rasti lamabpo tinklalapyje, supratau, kad į mokamą įstojęs būčiau be vargo. Tad nereikia išpūsti burbulo, kad be 80 ies iš lietuvių VBE - niekaip neįstosi. Tai visiška nesamonė. (: Ypač šiemet... Pasirodykit puikiai per stojamuosius ir būsite priimti be vargo.

Dėl pačio kūrybinio konkurso tai... Jokiu būdu nepersistenkti per pokalbį reikia.. (: Neapsimesti visažiniu. O rašinys... Kiekvieną dieną per šio kūrybinio konkurso sesiją, visi gauna dvi temas iš kurių, kaip jau minėjo kolegė, renkasi vieną ir rašo nenurodytos apimties ar kriterijų rašinį. [ "parašyti nors ir vieną sakinį..."- taip pasakė Valiulis paklaustas apie apimtį.].

Aš manau, kad šiame kūrybiniame konkurse daug laisvės (: todėl nežiūrėkit kaip į kokį siaubą..

dešimtuką gauti nėra taip sunku kaip atrodo... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:02:13 | Nuoroda

Beje, jei taip lengvai dingsta noras studijuoti žurnalistika, tai kodėl apskritai ją pasirinkti? (:

Jei nebūsi naglas - tai niekada nebūsi pirmas šiame prostitucijos versle [ žurnalistikoje ]. (:

Pamatysit dar ką turiu omenyje... kai įstosite :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:06:05 | Nuoroda

O tai rašant tarkim prašymą, tai galima pirma rašyt  valstybės finansuojamą, o paskui - ne. Ir jei nepriims į finansuojamą, tada automatiškai į nefinansuojama žiūrės ?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 16:52:00 | Nuoroda

Ir dar klausimas: kadangi konkursas jau birželio pabaigoje, tai reiškia, kaip suprantu, kad reikia kuo greičiau siųst paraiškas, right? Nes kiti kur stoja, tai iki liepos 7 ar 8 net ir nesiuoršia siųsti paraiškų.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:50:31 | Nuoroda
Daniq rašė:

O tai rašant tarkim prašymą, tai galima pirma rašyt  valstybės finansuojamą, o paskui - ne. Ir jei nepriims į finansuojamą, tada automatiškai į nefinansuojama žiūrės ?

 kaip suprantu, taip, jei neistosi i vf, ziures i mokama (aisku, jei busi parasiusi, tarkim, 1teise vf, 2 teise m... nes reiktu rasyt pirma visas specialybes vf, po to visas mokamas.. ;]]]

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:52:13 | Nuoroda
Daniq rašė:

Ir dar klausimas: kadangi konkursas jau birželio pabaigoje, tai reiškia, kaip suprantu, kad reikia kuo greičiau siųst paraiškas, right? Nes kiti kur stoja, tai iki liepos 7 ar 8 net ir nesiuoršia siųsti paraiškų.

 taip, reikia anksciau priduot.. man irgi nepatinka, kad turiu paduot prasyma, kai dar nezinau egzu rezultatu..

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:58:02 | Nuoroda

Dėkui už atsakymus. Beje, nekeisk mano lyties ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-11 22:31:22 | Nuoroda
Daniq rašė:

Dėkui už atsakymus. Beje, nekeisk mano lyties ;DD

 labai atsiprasau ;DDDDD

Žinutė parašyta: 2009-06-13 13:41:16 | Nuoroda

Taip, jei įrašai abu: 1.žurnalistika [ vf ] 2.žurnalistika [m] ir neįstoji į 1-ąjį, tada žiūri ar įstojai į 2-ąjį pasirinkimą.

O dėl tų prašymų... Čia truputi, žinoma, nesmagu, kad reikia pasiskubinti su jais, bet yra išeitis. Kaip žinia, kai kuriuos rezultatus iš laikytų egzaminų sužinosime tik po kūrybinio konkurso [ pvz.: Istorijos gal..] . Todėl atsiranda komplikacijų mąstant ką kaip surašyti prašyme. Išeitis čia būtų ta, kad sužinoję visus balus, tarp jų ir balą iš kūrybinio konkurso - dar yra laiko kažką keisti savo prašyme [ tai kainuos 30LT kiek skaičiau]. Sužinai balus, pamatai realią situaciją ir matai, kad kažką galima pakeisti savo interesų naudai - tai tokia galimybė yra. (:

Žinutė parašyta: 2009-06-15 13:27:14 | Nuoroda

Sveiki visi :) Galiu pasakyti, kad į žurnalistiką įstoti nereikia labai aukštų balų. Lietuvių išlaikykite daugiau nei 50 proc. ir įstosite, jeigu praeisite kūrybinį konkursą.


Aš praėjusiais metais bandžiau ten stoti, tačiau susimoviau per konkursą ir šiais metais vėl bandysiu stoti.


Dirbu žurnalisto darbą ir žiauriai noriu įstoti, tikiuosi pasiseks :)


Kaip Jums sekasi ruoštis kūrybiniam konkursui?
 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:45:54 | Nuoroda

Vat ir norėjau paklaust. Kaip ruošiatės konkursui ? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:23:03 | Nuoroda

Och, paskutinės žinutės į mano sąžinę pasibeldė ir prisibeldė  :) po galais, reikia ruoštis... taip nesirūpinčiau ir gal visai nesiruoščiau, jei pačiai būtų aiški tema - ekonomika.. ką gi, jei paklaus kokio sukto klausimo apie ekonomiką, tai atsakysiu tik tiek, kad jei turėčiau pakankamai žinių apie ją ir nuoširdžiai domėčiausi, tuomet ir stočiau į ekonomiką  bet geriau nerizikuoti, kad nebūtų parodytos durys.. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:23:47 | Nuoroda

Būtent. Ta ekonomika man niekad itin nepatiko ;D Nu nežinau, realiai reiks pasidomėt daugiau, paskaitinėt darbų ar pan. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:05:09 | Nuoroda

Sveiki visi :D 
nesijaučiat nuskriausti, kad visi jau džiūgauja megzaminų pabaiga nuo birželio 11 (?), o mes turim laukt iiilgai dar vieno egamino? Anyway, nekantrauju pamatyt, kas per žmonės šiemet susirinks :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:18:20 | Nuoroda

Bent jau man tikrai neliūdna, kad visi gali atsipalaiduoti, o manęs dar laukia šioks toks išbandymas. Būtent taip ir žiūriu į tą konkursą - nesitikiu kažko labai ypatingo, tiesiog įdomu save išbandyti (kaip populiaru šiais laikais sakyti) ir pažiūrėti, ar tikrai ta komisija tokia žiauri, kaip visi pasakoja :) Beje, žurnalistai entuziastai - ar šią studijų programą rašysite pirmu numeriu? Galvoju patalpinti į antrą vietą po lietuvių - ispanų kalbų.. jaučiu, komisija pagalvos, kad nelabai pas juos noriu, tai iškart atmes :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:29:36 | Nuoroda
Daniq rašė:

Vat ir norėjau paklaust. Kaip ruošiatės konkursui ? :)

 Aš tai skaitau visas temas iš eilės, rašausi į wordą viską. Vėliau skaitysiu, analizuosiu plačiau :)

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą