VU TSPMI 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:30:39 | Nuoroda

visa gyvenima svajojau apie teise,bet per dvi savaites galva taip susviete kad i politologija turiu bet kokia kaina paklliut :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:13:15 | Nuoroda

dabartine mano svajone cia tikriausiai ;DDD

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:17:41 | Nuoroda

Nuolatinė mano svejonė, bet man kažkodėl taip įtartinai skamba tas politologijos bakalauras... Čia jau turbūt mano istorijos mokytojo įtaka - jis man prikalbėjo, kad plitologai nesulaukia senatvės, nes miršta iš bado :D

Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:35:33 | Nuoroda

ech jūs ekspromtu ar dėl prestizo apsisprendėliai stot į išsvajotąją politologiją, nekenčiu jūsų xDD 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:49:02 | Nuoroda
sand rašė:

ech jūs ekspromtu ar dėl prestizo apsisprendėliai stot į išsvajotąją politologiją, nekenčiu jūsų xDD 

  Matyt, abipusiai jausmai :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:16:28 | Nuoroda

na siaip gal ir teisus tas tavo mokytojas ;D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:53:21 | Nuoroda
kupas rašė:

na siaip gal ir teisus tas tavo mokytojas ;D

 na taip, niekas nenugincys, kad del darbo sunku buna. 

beje, jei cia neistosit, bandysit i VDU? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 00:02:59 | Nuoroda

as tai dar isvis neapsisprendes del nieko... siaip dar KU yra

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-06-18 00:54:54 | Nuoroda
EzoTao rašė:

O jau į vf stojamasis balas koks, eina velniop... Tenka ir man laidot norus čia įstot. Kvailas jausmas: neapsiprendžiu, kur labiau noriu - VU teisę ar VU TSPMI, nors žinau, kad man beveik neįmanoma čia įstot...

O yra išvis TSPMI bakalauras? :) 

 

 Gal gali parodyti, kur galėčiau rasti tuos pirminius vf stojamuosius balus? ir šiaip, nelabai randu info apie šitos spec. konkursą - tik gandus girdėjau, kad didelis būna. Studijuoti čia yra mano svajonė, bet bijau, kad po istorijos egzo į šipulius viskas subyrės...

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-18 17:31:15 | Nuoroda

tai jau beveik grupe esam ;DD kai gerulis butu istojam visi ;D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:28:00 | Nuoroda

kas liecia KU tai ten labai stiprius politologus paruosia,sake destytojai daug geresni nei kituose miestuose yra keletas ir is vu

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-19 19:09:55 | Nuoroda

Ar yra besiruošiančių studijuot neakivaizdžiai?

Labai baisu man spėt minimalų ištęstinių studijų VF balą, gal kas galit patart ar įstosiu jei turiu:

LT VBE  74

EN VBE 93

Ist VBE 78

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:27:20 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Ar yra besiruošiančių studijuot neakivaizdžiai?

Labai baisu man spėt minimalų ištęstinių studijų VF balą, gal kas galit patart ar įstosiu jei turiu:

LT VBE  74

EN VBE 93

Ist VBE 78

 neaisku, kaip siemet su tom naujom ištęstinėm studijom bus, bet gal ir įstotum...

Žinutė parašyta: 2009-06-20 11:39:21 | Nuoroda
torqoise rašė:

 neaisku, kaip siemet su tom naujom ištęstinėm studijom bus, bet gal ir įstotum...

 Bet juk praktiškai tas pats, kas neakivaizdinės, na tik dar vieneriais metais daugiau - 6m., kad gautum bakalaurą.

Jei man nereikėtų mokytis neakivaizdžiai, tai tikrai tiek metų nepraleisčiau bakalaurui.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-23 15:27:00 | Nuoroda

Mano svajone TSPMI jau 4 metus, bet balai isties auksti yra. Jei nori nemokamo, tai kad butum tikras del savo vietos turi surinkit virs 90 is valstybiniu egzaminu :O Is ties, kai isgirsti,kad zmones cia nori vien del prestizo tai siutas ima. Pazistu zmoniu, norinciu stoti i sia specialybe, kurie zemelapyje neskiria ispanijos nuo prancuzijos,,,  Zinoma, su politikos bakalauru manau daug nepasieksi, taciau magistraturos pasirinkimai labai zavi. :D zodziu, bus idomu :S

Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:44:58 | Nuoroda

Pikčiausia tai, kad į tiek į politikos mokslus, tiek į teisę, tiek į žurnalistiką "pristoja" tokių žmonių, kurie ten tik todėl, kad jų galvelėse pasirinktų studijų pavadinimas jiems gražiai skambėjo. Ir blogiausia tai, kad jie užima vietas tų, kurie yra tvirtai apsisprendę.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-23 19:53:48 | Nuoroda

be proto pikta, visiškai sutinku.

ir drebėk dabar, kad jei nepasiseks ir surinksi kokius 80proc iš kokio egzamino, tavo išsvajotą vietą  užims koks pasikėlęs, besivaikantis prestižo žmogus...

aišku, daug tokių iš ten paskui iškrenta, nes nesuvokia kad ši prestižinė specialybė yra sunki... beto, kai ji netraukia, tai išvis sunku  ten išsilaikyt... bet jei ir atsilaisvins vieta jiems iškritus, žmonės, kurie politologija tikrai domisi, jau studijuos kažkur kitur... 

Žinutė parašyta: 2009-06-23 20:26:54 | Nuoroda

gal kas nors galetumete paprotinti mane,kaip gali buti vienodi studiju programu kodai tiek vf tiek mokamoms studijoms?ar as nz kur ieskoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-23 23:24:52 | Nuoroda

Tai ir turi buti vienodas kodas, juk langelyje nurodai kokios vietos nori: ar valstybes finansuojamos ar ne. As irgi is pradziu susimeciau, bet taip turi but :P

Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:47:59 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Pikčiausia tai, kad į tiek į politikos mokslus, tiek į teisę, tiek į žurnalistiką "pristoja" tokių žmonių, kurie ten tik todėl, kad jų galvelėse pasirinktų studijų pavadinimas jiems gražiai skambėjo. Ir blogiausia tai, kad jie užima vietas tų, kurie yra tvirtai apsisprendę.

 Cia tai absurdas ;) Yra noras ir yra galimybes. Jei tvirtai apsisprendei kur stosi, tvirtai ir mokytis turejai, kad tai uzsitikrinti. Gal ir nevykes pavyzdys, bet zmogus, kad ir kaip rimtai jis apsisprestu skraidyti, sparnu neuzsiaugins.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą