Matematikos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:16:13 | Nuoroda

Buvo toks pat. 13 taškų.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:02:48 | Nuoroda
DoviVa rašė:

gal kas zinote ar tiesa jog matematikos valstybinis egzaminas buvo pertaisytas daug grieztesne tvarka, nes buvo pernelyg geri rezultatai? girdejau jog suskaiciavus rezultatus buvo labai nedaug neislaikiusiu ir gauti rezultatai buvo labai geri.todel buvo nuspresta pertaisyti juos pagal grieztene tvarka ir todel labai sumazejo gauti procentai ir atsirado daugiau neislaikiusiu...

 Manau, jie mokytojai ir taip turi, ka veikt, o ne darbus PERTAISINET. Be to nieks neskirtu tiek pinigu, kad jiems visiems dvigubai moketi.

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:13:09 | Nuoroda

man tai matkes egzas buvo tikrai nesunkus, bet va zioplos klaidos daro savo nors siaip labai painu tikriausiai buvo, nes viena klasioke mokesi labai gerai, suprato matieka, sprendesi daug, bet gavo tik 32%!!!! kur teisybe? o kita klasioke ruosiasi duoti apeliacija, nors surinko virs 70%, bet ji tikejosi daugiau, aisku visi tikejosi, bet kai kurie rezultatai tikrai pernelyg zemi..

  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:23:58 | Nuoroda

joa,znau kad nesamone gaunas taip,kada rodos tiek pastanu idedi,o gauni...na as ir noreciau dgiau ,bet abejoju kad werta ta apeliacija rasyt,nors ir wisad stengiaus ir ka?nk gero,aisku nera jau taip blogai,yra zmoniu,kuriem zymiai dgiau nepasiseke,na bet wistiek...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:25:51 | Nuoroda

vienas is tu zmoniu esu as kai bandau israsti kazkokia funkcija, kai ji duota salygoj tai viskas ore yra

  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:29:37 | Nuoroda

na pas mane ir nelb kokios klaidos,iswis gaila kad darbu nerodolb noretusi pamatyt sawo darba ir kaip ji taise..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:30:28 | Nuoroda

as tai net nenoreciau pamatyt, nes tikriausiai dar labiau susinervinciau

  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:33:28 | Nuoroda

na ko cia jau nerwintis,jei jau istaisyti,o man wisad idomu pamatyt buwo kaip taise ir uz ka balus nuiminejo arpan..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:37:14 | Nuoroda

butu idomu, bet rasyt prasymus, vaziuot i vilniu... fee per daug vargo

  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:53:45 | Nuoroda

na kas is wln,tj..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:17:21 | Nuoroda
Leeee rašė:

na ko cia jau nerwintis,jei jau istaisyti,o man wisad idomu pamatyt buwo kaip taise ir uz ka balus nuiminejo arpan..

 man ir lb idomu,nes viska issprendziau,atrodo,lb normaliai parasiau ir gavau LABAI MAZAI...;/

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:25:06 | Nuoroda

LABAI MAZAI TJ KIEK?;/

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:27:06 | Nuoroda

29%

 

o mano mokytoja buvo sakiusi,kiek iseina semestre,mzaug tiek gausi ir egzamine..man isejo 7....

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:29:01 | Nuoroda

na cia tipo skaitos jei wirs 50tj aju kaip ir9,na bet pas mane buwo tj pusmety9,pas wienintele gupej,na ir ka?mokytoja ir sake panasiai,bet ka znau,rodos kai skaiciawau tj tureciau dgiau gaut,nznau,biski man nesamone wisgi,matieka man buwo wiena is idomiausiu pamoku ir kuri gan sekasi,o cia...na ka znau.. :/

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:30:26 | Nuoroda

man ir patiko matematika... o kodel cia taip isejo..nzn ;//

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:47:29 | Nuoroda

jei ash esu garantuota, jog surinkau 44 taskus tikrai, o gal ir daugiau, o gavau 73prc, ar verta duot apeliacija, kaip manot? ar cia normalus toks ivertinimas uz tiek tasku?

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:39:22 | Nuoroda
Leeee rašė:

na cia tipo skaitos jei wirs 50tj aju kaip ir9,na bet pas mane buwo tj pusmety9,pas wienintele gupej,na ir ka?mokytoja ir sake panasiai,bet ka znau,rodos kai skaiciawau tj tureciau dgiau gaut,nznau,biski man nesamone wisgi,matieka man buwo wiena is idomiausiu pamoku ir kuri gan sekasi,o cia...na ka znau.. :/

 Man lygiai taip pat.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:47:03 | Nuoroda
sejkutea rašė:

jei ash esu garantuota, jog surinkau 44 taskus tikrai, o gal ir daugiau, o gavau 73prc, ar verta duot apeliacija, kaip manot? ar cia normalus toks ivertinimas uz tiek tasku?

 na as ir skaiciavau kad surinkau tikrai 45 taskus ir gavau 71 nors turejau gaut daugiau, bet gal vertintojei uz smulkmenas balus nueme, uz netinkama sprendimo buda ir panasiai, as ir galvojau apie apeliacija, bet db nusprendziau kad geriau neverta nes gausi atestata veliau o jei dar pavelose i pirma stojima ir reikes laukt antro nes juk atestatu registracija vyksta iki 18 dienos o apeliacijos gali uzsitesti ir gali but kad nespes iki 18 istaisyt, nera tas tavo balas jau toks mazas na aisku kai zinai kad galejei geriau tai apmaudu bet siaip patarciau rasyt apeliacijas tiems kurie gavo maziau nei 50 procentu :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą