Kiek skirta nemokamų vietų biochemijai ir bioinžinerijai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-30 14:05:40 | Nuoroda

Sveiki!

Būtų malonu, jei atsirastų žinančių, kiek iš viso šiais metais priims į VU biochemiją ir kiek ten skirta nemokamų vietų ir į VGTU bioinžineriją ir kiek ten skirta valstybės finansuojamų vietų po mokslo reformos, nes man nepavyko rasti šios informacijos jų tinklapiuose. Dėkui. :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:09:45 | Nuoroda

bendrai bus skiriama biomedicinos studiju krypciai, ta prasme kiekvienai studiju krypciai kazkoks kiekis krepseliu(humanitaram, soc mokslam, biomedicina, technologiju ir tt), i tta krypti ieina visos susijusios spec, zinau tik kad i biomedicina bus 1300 i universitetus ir 1400 kolegijoms.

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:16:47 | Nuoroda
Tarchy rašė:

bendrai bus skiriama biomedicinos studiju krypciai, ta prasme kiekvienai studiju krypciai kazkoks kiekis krepseliu(humanitaram, soc mokslam, biomedicina, technologiju ir tt), i tta krypti ieina visos susijusios spec, zinau tik kad i biomedicina bus 1300 i universitetus ir 1400 kolegijoms.

 O gal galėtum linką numesti, jei turi kokį, :) kur internete plačiau apie tai būtų galima pasiskaityti, nes su tuo valstybės finansavimu kašmaras kažkoks, tarsi viskas įslaptinta. Kad 1300 bus bendrai skirta biomedicinai aš irgi girdėjau, bet čia maža konkretumo ir beto biochemija nepirklauso biomedicinos mokslų sričiai. Biochemija - fizinių mokslų sritis. Bet dėkui. :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:35:32 | Nuoroda

Jau pats radau visą informaciją, manau nemažai kam iš jūsų pravers.

www.mokslas.lt/files/uploaded/reformos_p adariniu_analize.pdf

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-31 00:53:14 | Nuoroda
Resetsas rašė:

Jau pats radau visą informaciją, manau nemažai kam iš jūsų pravers.

www.mokslas.lt/files/uploaded/reformos_p adariniu_analize.pdf

 Labai išsami informacija nuorodoje, dėkui ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 22:39:08 | Nuoroda

Aš svyruoju tarp šių dviejų specialybių, nežinau, ką rinktis, šiaip labiau VU trauktų

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-02 13:16:44 | Nuoroda

Labai naudinga informacija del studiju reformos! Aciu gerasis zmogau

o siaip kur geriau rinktis tai manau vgtu, nes kiek esu girdejusi is pazistamu, kurie ten mokosi, jie gauna ne tik geresnes info bet ir praktikos daugiau nei vu. Beto vu manau daugiau likes vardas nei kokybe :) Pati masciau apie bioinzinerija, bet kaip supratau ten sunkiau istoti nei i aplinkos apsaugos inzinerija :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą