nuolatines ir istestines
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-24 11:21:12 | Nuoroda

o istestinese studijose ymanoma pasirinkti kiek tu laiko ilgiau nori mokytis? tarkim 4.5, 5, 6 metus..

nes dbr beveik visur matau kad 6 irasyta.. cia toks maximumas gal? ar vis delto negalesi pasirinkt ir turesi mokytis tiek kiek parasyta.. nes man asmeniskai istestines tiktu labiau.. bet jeigu mokytis 2 metais ilgiau negu nuolatines.. tai net nezinau kaip elgtis..

Žinutė parašyta: 2009-06-24 13:21:51 | Nuoroda

buvau nuvykes i priemimo komisija ir apie ta padalijima suzinojau tai: NL- tai normalios dienines studijos, o I  - tai dienines(maziasnis kruvis vienam semestrui), vakarines arba neakivaizdines. Priklauso nuo paties universiteto ar fakulteto sprendimo. Gali buti kad jums patikusi istestine studiju programa bus tik vakarine ar akivaizdine, o gali buti, kad 2 ar 3 variantai pvz.: www.vgtu.lt/priemimas/lt/nuolatiniu_ir_i stestiniu_studiju_programos/27107.18742 tik deja nzn kaip issirikti teks is 2 (pvz. is "ln" ir "ld" jej labiau noretusi dieniniu ar tavirksciai) vienu zodziu prigalvojo nesamoniu...

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:57:56 | Nuoroda

na nzn visur skirtingai ,kokiam vgtu tai jauciu ir reiktu mokytis istestine forma 6 metus. na o as i kolegije eisiu tai pas kur nuolatine forma: dieninem 3 metai ,vakarinem 3,5 o istestine (neakvz) 4 metai

Žinutė parašyta: 2009-06-25 10:47:39 | Nuoroda
untanass rašė:

na nzn visur skirtingai ,kokiam vgtu tai jauciu ir reiktu mokytis istestine forma 6 metus. na o as i kolegije eisiu tai pas kur nuolatine forma: dieninem 3 metai ,vakarinem 3,5 o istestine (neakvz) 4 metai

 Tai nelygink universiteto ir kolegijos. Kolegijoj istestines 4 metai + islyginamosios tai lygu tas pats kaip universitete 6 metai

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:42:57 | Nuoroda

o tai neina tu istestiniu laiko susitrumpint? kaip tarkim galedavai per neakivaizdines... nes as pvz noriu psichologija studijuot bet istestines tarkim.. bet noreciau per kokius 4.5 metu~.. o ne per 6.. nes psichologams dar ir magistras butinas..

Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:23:31 | Nuoroda
mnddnm rašė:

o tai neina tu istestiniu laiko susitrumpint? kaip tarkim galedavai per neakivaizdines... nes as pvz noriu psichologija studijuot bet istestines tarkim.. bet noreciau per kokius 4.5 metu~.. o ne per 6.. nes psichologams dar ir magistras butinas..

 Kaip man aiskino asmuo, kuris supranta tame, tai kiek girdejo, kad isejo toks istatymas, kad istestines studijos negali buti trumpes nei 5.5-6 metai.. Bet is tikruju kaip yra, reiketu dometis butent toje aukstojoje..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą