Kauno kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 10:43:41 | Nuoroda

na kai zinau savo rezultatus, tai man tikrai i kolegija dbr..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:06:21 | Nuoroda

Man taip pat tik kolegija ir tik mokama...Ir tik i kokia akuserija arba slauga....

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:09:42 | Nuoroda

O nieks nezino apie ergoterapija?Dideli konkursai?Gal yra taip pat galvojanciu apie sia spec.?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:21:54 | Nuoroda

Sveika Markiziene, prisiregistravau vien del to, kad matau, kaip tu blaskaisi tarp specialybiu. Nesuprask klaidingai, bet man rupi zmogus, kuriam, kaip matau, reikia patarimo .Tai va

Visu pirma noreciau uzjausti del nepasisekusio egzamino. man pernai buvo bene tas pats. O antra, noreciau, kad tu nemestum savo minties stoti i veterinarija. pasiiskaiciuok bala, pamatysi, kad jis nera jau toks tavo ir mazas. Turek omenyje, kad i ten daug kas su mokykliniais istoja. Tikrai! Jei jau mano keletas pazistamu paneliu su mokyklinio biologijso egzamino desimtuku istojo, o chemijos net nelaike...na, bet cia tau sprest. As pats moikausi Kauno kolegijoje, isejau is ten, bandysiu perstot, nes ten, patikek, itin zemas lygis. Na, ne=inau, ar supratai mano noreta pasakyt minti, bet...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:25:05 | Nuoroda

Tiksliai bendar nezinau, ar tu nori i ta veterinarija..bet lyg tave vis matydavau rasancia toje temoje. Man idomu skaitinet, kaip diskutuoja zmones

Žinutė parašyta: 2009-06-29 00:41:36 | Nuoroda
dandelion rašė:

Gal kas pagelbetu: kokie buvo MAX. ir MIN. balai priimtu studijuoti i Kauno Kolegija? Zurnale "Kur stoti" parasytas tik -konkursas pagal prioriteta (tai ten skaiciukai 2.65, 3.85..ir t.t.)o tiklsiu balu as nematau,arba gal nezinau kaip juos galima apskaiciuoti?:) Mane domintu BIOMEDICINOS mokslu studiju sritis 

Buciau labai dekinga,nes noriu apytiksliai zinot ar patekciau i VF ;) 

 Sveika, Kauno kolegijos biomedicinos srityje( as ten dabar mokausi, tiksliau jau nebe, nes meciau) konkursas tikrai nera didelis. Na, pvz,.mano mokytasi specialybe biomedicinim=ne diagnostika, tai as su 13 balu buvau 6 nuo virsaus, o is viso prieme 30, tai mazdaug gali primest, koks "didelis"tas konkursas:-) O, jei ne paslaptis, kokia studiju programa domina? As cia tik siandien prisiregistravau, tai dar nelabai susigaudau, kur ka reikia spaust :-)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:45:57 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:

Sveika Markiziene, prisiregistravau vien del to, kad matau, kaip tu blaskaisi tarp specialybiu. Nesuprask klaidingai, bet man rupi zmogus, kuriam, kaip matau, reikia patarimo .Tai va

Visu pirma noreciau uzjausti del nepasisekusio egzamino. man pernai buvo bene tas pats. O antra, noreciau, kad tu nemestum savo minties stoti i veterinarija. pasiiskaiciuok bala, pamatysi, kad jis nera jau toks tavo ir mazas. Turek omenyje, kad i ten daug kas su mokykliniais istoja. Tikrai! Jei jau mano keletas pazistamu paneliu su mokyklinio biologijso egzamino desimtuku istojo, o chemijos net nelaike...na, bet cia tau sprest. As pats moikausi Kauno kolegijoje, isejau is ten, bandysiu perstot, nes ten, patikek, itin zemas lygis. Na, ne=inau, ar supratai mano noreta pasakyt minti, bet...

 Dekoju uz zodzius,palaikyma...Na,taip,dabar daug blaskausi...Bet vat ir planuoju rasyt nemazai specialybiu...O kur zadi perstoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:07:28 | Nuoroda

Zadejau pernai i medicina taikyt, naiviai tikedamasis, kad bus dalinai valstybes finansuojamu vietu. Deja, likau uz borto, siule i mokama, tai aciu, sakau, viso gero Siemet bandysiu i kokia VDU biologija taikyt, nezinau, ar istosiu, bet, kitaip nei pernai,parasysiu daugiau nei viena studiju programa, tai kur nors istosiu. Medicina mikama partasysiu kokiu 6 numeriu, jei netyciom pakviestu, GAL su paskola ir lysciau..gal. Siap dar galvoju apie LVA maisto sauga, bet ne nezinau, ar verta, gal greiciau VDU. Tai va, susitaikiau, kad neistosiu i medicina tikrai, nes, kaip matau, konkursai ziauriai dideli. Gana apie mane Patarciau, jei rimtai nori, tikrai i universitetiniu studiju sarasa 1 rasyt vetke, toliau - kaip pati sumastysi.Pernai metu minimalus balas i veterinarija buvo 8,70. Pasiskaiciuok kad ir sitoj skaiciuoklej savo, pamatysi, kad jis tikrai didesnis. Zodziu, jei turi svajone ir matai, jog dar yra viltie (ne taip, kaip man), stok, bandyk, galu gale kitamet vel perstok!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:13:19 | Nuoroda

Na,as rasysiu veterinarija,bet rasysiu tik vf..Bet abejoju ar imanoma man bus ivf istoti,o moketi tokius didelius pinigus,tai negaliu..Dar seip kineziterapija mane traukia,ergoterapija susidomejau...Galvoju dar rasyt i slauga,biomedicinine diagnostika,akuserija...Bet i jas maziausiai gal noriu ...Na,i slauga dar labiau,bet i BD ir akuserija,nelabai...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:16:03 | Nuoroda

zinok mano drauge pries keleta menesiu baige kauno kolegijoje akuserija tai dabar dirba maximoj.sake specialybe visiskai nepaklausi ir nereikalinga niekaip.is jos kurso tik 2 ar 3 zmones dirba pagal specialybe :)  nu zodziu galvok kaip nori bet geriau aisku tau butu papulti kurnors kitur negu Kauno kolegija :) didesnes ateities perspekvtyvos lauktu

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:23:29 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Na,as rasysiu veterinarija,bet rasysiu tik vf..Bet abejoju ar imanoma man bus ivf istoti,o moketi tokius didelius pinigus,tai negaliu..Dar seip kineziterapija mane traukia,ergoterapija susidomejau...Galvoju dar rasyt i slauga,biomedicinine diagnostika,akuserija...Bet i jas maziausiai gal noriu ...Na,i slauga dar labiau,bet i BD ir akuserija,nelabai...

 Kineziterapija universtete dideli konkursai, bet nesuvokiu, kodel...o kolegijoje, pvz, kauno, gal kinezija ir verta pabandyt. Pats metus mokiausi Kauno koleg., nes daugiau nieko per bendra priemima ir neparases buvau. Mokiaus toj BD. Gal ir idomi butu specialybe, bet...kur universitetas, o kur kolegija. kur profesinis balakauras, kur normalus...tai va. Bandyk, manau, pataikysi i LVA, nes ten tikrai sustoja su mokykliniais. o ir pacioje johje besimokanciuju tarpe, kiek zinau, nera didelis besimokanciuju stimulas mokytis, nera visi ziauriai gabus, mokytis sunku isties, bet nemazai nepavezanciu. Tikiu, kad istosi, tik parasyk 1 numeriu. O kolegiju sarasas juk kitas, tai ten taskiai galvok. I kineziterapija gali ir pataikyt, ergotarapija - tuo labiau, na, o visokiu slaugu nepatarciau - ten jau visai senos tarkos bobos susirenka, vos bepaveza kursa, pats maciau tas teslas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:23:39 | Nuoroda
boneka rašė:

zinok mano drauge pries keleta menesiu baige kauno kolegijoje akuserija tai dabar dirba maximoj.sake specialybe visiskai nepaklausi ir nereikalinga niekaip.is jos kurso tik 2 ar 3 zmones dirba pagal specialybe :)  nu zodziu galvok kaip nori bet geriau aisku tau butu papulti kurnors kitur negu Kauno kolegija :) didesnes ateities perspekvtyvos lauktu

 Na,dekui,kad painformavai...Gal nerasysiu tada sitos specialybes...O apie ergoterapija nieko nezinai?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:26:04 | Nuoroda

nesupratau, ka ten tuo zodziu 'taskiai"norejau pasakyt

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:27:11 | Nuoroda

ergoterapija zymiai paklausesne uz akuserija ;)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:29:38 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:

nesupratau, ka ten tuo zodziu 'taskiai"norejau pasakyt

 Nesvarbu.... Na,o slauga as visgi galvoju vistiek parasyt...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:30:03 | Nuoroda

ergoterapija...ten su ja Kuno kolegijoje liudna padetis, kiek zinau, nes ji nera akradituota, tai reiskia, kad nera pripazistama. O ir pati anatomijos destytoja apie juos pasakojo, kad vargsai ergiukai, kas ju laukia. jei jau is KMU ergoterapeutus laiko kaip seseles, tai cia ka bekalbeti..tada jau geriau BD, bent laboratorijoj sedet

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:30:52 | Nuoroda
boneka rašė:

ergoterapija zymiai paklausesne uz akuserija ;)

 O didelis konkursas i ergoterapija?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:33:05 | Nuoroda

zinok priklauso nuo stojanciuju kokie siais metais bus.. ;)  niekada negali pasakyti.jei labai gerai islaike egzus ir stoja i ergo tai nemazas :) manau bandyk, nieko neprarasi :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:46:05 | Nuoroda

Bandysiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:04:48 | Nuoroda

Na o kokio konkursinio balo reikia norint istoti i vf kineziterapija tarkim 13 uztenka? ne ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą