Kauno kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:08:52 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

bet neju i farmacija i mokama taip sunku papult??reikia irgi kazko KB surinkti, ane?

 pernai, pvz.,i mokama paskutinis istojo su 16,52. Tai irgi nemazas balas, mazdaug apie 60 is biologijos turejo gaut. Bert pernai kita tvarka buvo, siemet velniai zino,kaip kas gali pasisukt, bet,manau, irgi bus gan aukstas balas i nefinansuojama vieta

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:09:15 | Nuoroda

tai ka, pasimatysime KAUNO KOLEGIJOJE gyvenimas juk tesiasi, reikia tik blaiviai mastyti.beto daug zmoniu baige kazka nedirba to darbo..gal ka geresnio dar rasime :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:11:04 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
vaje rašė:

2008 metai į farmaciją mažiausias KB buvo (mokama) 16,52

 xm..net ir i mokama neistosiu.. :( nu nieko parasysiu i mokama, bet tikriausei i kolegija istosiu.

 tai domina tik farmacija?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:11:21 | Nuoroda

beje, gal kas zino kazka galima baigti kolegijoje veliau varyti tarkim i romerio universiteta ten kazka pabaigti ir dirbti krinalistikoje :D man kazkas pasakojo bet neatsimenu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:12:56 | Nuoroda
vaje rašė:
egzzzotika rašė:
vaje rašė:

2008 metai į farmaciją mažiausias KB buvo (mokama) 16,52

 xm..net ir i mokama neistosiu.. :( nu nieko parasysiu i mokama, bet tikriausei i kolegija istosiu.

 tai domina tik farmacija?

 istikruju tai taip, nes net turiu tokiu ideju neblogu :) bet kaip gaila jos nelemta issipyldyti, noreciau kad ta reforma nepanaikintu islyginamuju, nes tada mano svajonei atia atia, o kazkokiai padejai visai nesinori visa gyvenima buti i  gauti alga 800lt

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:16:21 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
vaje rašė:
egzzzotika rašė:
vaje rašė:

2008 metai į farmaciją mažiausias KB buvo (mokama) 16,52

 xm..net ir i mokama neistosiu.. :( nu nieko parasysiu i mokama, bet tikriausei i kolegija istosiu.

 tai domina tik farmacija?

 istikruju tai taip, nes net turiu tokiu ideju neblogu :) bet kaip gaila jos nelemta issipyldyti, noreciau kad ta reforma nepanaikintu islyginamuju, nes tada mano svajonei atia atia, o kazkokiai padejai visai nesinori visa gyvenima buti i  gauti alga 800lt

 jooo... aš taip pat mąstau. Tai todėl dabar visas specialybes skaitau ir ieškau kur būtų galima tęsti studijas univere, bet deja, ne visose spec. galima

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:19:21 | Nuoroda
vaje rašė:
egzzzotika rašė:
vaje rašė:
egzzzotika rašė:
vaje rašė:

2008 metai į farmaciją mažiausias KB buvo (mokama) 16,52

 xm..net ir i mokama neistosiu.. :( nu nieko parasysiu i mokama, bet tikriausei i kolegija istosiu.

 tai domina tik farmacija?

 istikruju tai taip, nes net turiu tokiu ideju neblogu :) bet kaip gaila jos nelemta issipyldyti, noreciau kad ta reforma nepanaikintu islyginamuju, nes tada mano svajonei atia atia, o kazkokiai padejai visai nesinori visa gyvenima buti i  gauti alga 800lt

 jooo... aš taip pat mąstau. Tai todėl dabar visas specialybes skaitau ir ieškau kur būtų galima tęsti studijas univere, bet deja, ne visose spec. galima

 ir kokios mintys kyla??radai ka gero? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:25:15 | Nuoroda

radau kažką :Dkalbant apie kolegijas:  kosmetologijoj tai tikrai toliau negalima (čia visuomenės sveikatos kryptis). Sudomino akušerija, nes galima gauti daktaro laipsnį (bet čia skaičiau, kad nepaklausi profesija), na ir odontologija, bet dr nebaigiau skaityt :D o į univerą pagal pernai metus galėčiau bandyt stot į ergoterapiją, kineziterapiją, burnos higiena, farmaciją.. o medicina nuplaukė... :(


Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:30:14 | Nuoroda

-->egzotika, ar jau davei prašymus ? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:31:54 | Nuoroda
vaje rašė:

-->egzotika, ar jau davei prašymus ? :)

 nu kad ne, dar juk neapsisprendus, atestato dar neturiu :) eisiu tvarkyt dokumenti tik liepos 10d. :) o tu:)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:35:10 | Nuoroda
vaje rašė:

radau kažką :Dkalbant apie kolegijas:  kosmetologijoj tai tikrai toliau negalima (čia visuomenės sveikatos kryptis). Sudomino akušerija, nes galima gauti daktaro laipsnį (bet čia skaičiau, kad nepaklausi profesija), na ir odontologija, bet dr nebaigiau skaityt :D o į univerą pagal pernai metus galėčiau bandyt stot į ergoterapiją, kineziterapiją, burnos higiena, farmaciją.. o medicina nuplaukė... :(

 na as ir galeciau stoti i ergoterapija, i kineziterapija..bet as cia nenoiu, bisa gyvenima matyti kokie zmones neigalus ir pan...o del burnos higienos man sake geriau neit nes isidarbint  isvis nera sansu, nes odontologai ta pacia procedura gali patys atlikti, kam moket kazkam pinigus.na zodziu.as tai rasysiu i farmakotechnika, i VF ir M, o veliau jau odontologine prieziura ir burnos higiena nors as cia nenoriu..manau istosiu tik i farmakotechnika.o i kosmetologija pas mane puse grupes eina :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:39:29 | Nuoroda

aš ir dar ne, ir nežinau ar laukt atestato ar jau važiuot ir duot tą prašymą.. :) o iš kur esi? :))

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:41:45 | Nuoroda

o gal gali pasakyti kuo skiriasi LKKA ir KMU kineziterapija? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:42:26 | Nuoroda
vaje rašė:

aš ir dar ne, ir nežinau ar laukt atestato ar jau važiuot ir duot tą prašymą.. :) o iš kur esi? :))

 as tai eisiu tik tada kai gausiu atestata :D nes kam po du kartus eiti jei galima viska padaryti nuejus  tik 1 karta :D ir beto laiko yra dar pamastyti, jei anksciau buciau nuejusi tai kiek kartu dbr reiketu viska keisti :D vilniete esu o tu?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:43:14 | Nuoroda
vaje rašė:

o gal gali pasakyti kuo skiriasi LKKA ir KMU kineziterapija? :)

 ka as zinau :D man atrodo tas pats

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:46:54 | Nuoroda

aš tai prie Klaipėdos gyvenu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:47:07 | Nuoroda

Atsiprasau, kad kisuosi i judvieju pokalbi, bet LKKA daug daugiau demesio skiria sporto fiziologijai, pvz.,yra paskaita judesiu valdymas ir mokymas, sporto ir pratimu fiziologija, oKMU to tikrai nera. KMU skiria daugiau demesio anatominiams dalykams, o LKKA - sportiniams.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:47:26 | Nuoroda

o kodėl apie Vilniuj mokslus negalvoji? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:48:57 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:

Atsiprasau, kad kisuosi i judvieju pokalbi, bet LKKA daug daugiau demesio skiria sporto fiziologijai, pvz.,yra paskaita judesiu valdymas ir mokymas, sporto ir pratimu fiziologija, oKMU to tikrai nera. KMU skiria daugiau demesio anatominiams dalykams, o LKKA - sportiniams.

 neatsiprašinėk :D aš jau žadėjau sakyti, kad tik dviese diskutuojam :) ačiū už info :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:50:10 | Nuoroda

na nes noriu pradeti savarankiskai gyventi, vertinti pinigus ir pan :D o tai maniskiai jau isvis pakvaisto, kuo vyresne darausi tuo man maziau galima :D o tu kodel ne klaipedoje?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą