Viešasis administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-06 18:41:15 | Nuoroda

Geriau rinktis VDU ar KTU? Ir geriau verslo ar viešasis administravimas? Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-06-06 20:13:57 | Nuoroda

Mano nuomone: VDU ir viešasis.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-06 20:51:10 | Nuoroda

na mano iš emės toks ir buvo pasirinkimas, bet dabar pradedu galvoti, kodėl ne KTU, jei jau apie Kauną kalbant, bendrai KTU lug ir geresnis universitetas už VDU, bet VDU kažkodėl vistiek traukia labiau :D o dėl verslo, tai mane gąsdina vien tas žodis "verslo" :D bet šiaip pagalvojus perspektyvų ir galimybių gal ir daugiau su verslo,o ne viešuoju administravimu.. Na esu pasimetusi. o Kodėl tu manai, kad VDU viešasis geriau?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 17:34:26 | Nuoroda

KTU viesajam administravimui atrodo matematikos egzaminas nereikalinas. Teisingai supratau?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:53:53 | Nuoroda
blonde rašė:

KTU viesajam administravimui atrodo matematikos egzaminas nereikalinas. Teisingai supratau?

 Nereikalingas. Tiktai metinis pažymys. Dar viešąjį administravimą radau MRU. Tik beveik jokių atsiliepimų apie šį universitetą nesu girdėjęs.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-07 22:23:15 | Nuoroda

Šiaip lyg niekur nereikia matematikos egzo viešajam... Tai kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 23:20:08 | Nuoroda

KTU juk technikos univeras, todėl manau, jog VDU būtų geriau. Be to girdėjau, kad viešasis yra platesnė specialybė, tai didesnės ir galimybės. Vėliau gal ten susiaurėja į kažkokią spec

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:14:23 | Nuoroda

manau, viesasis geriau, nes jis yra pritaikytas ir viesajam, ir privaciam sektoriams. o verslo-tik privaciam ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 01:20:19 | Nuoroda

Rinkis VDU nesigailesi. Tikrai pujkus universitetas ir tokia specialybe liabiau studijuoti apsimoka cia.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 12:31:48 | Nuoroda
J rašė:

manau, viesasis geriau, nes jis yra pritaikytas ir viesajam, ir privaciam sektoriams. o verslo-tik privaciam ;)

 Va. Tiesa  pamiršau tą patį paminėti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:00:10 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Geriau rinktis VDU ar KTU? Ir geriau verslo ar viešasis administravimas? Ačiū

 Paaiškinsiu tau ūkiškai. Keliskart nesiskaičiau informacijos apie šias specialybes, todėl galvojau, kad jos yra identiškos pagal žodį administravimas. Ok, verslo administravimas yra labiau, kai dirbi sekretore, biuro administratore. Tavo darbas sukasi vien apie įmonės veiklą, pagalbą darbuotojams ir pan. Tuo tarpu, viešasis administravimas yra tuomet, kai administruoji miesto, valstybės ar kokio nors regiono veiklą. Tai jau nebe vien biuras. Dirbdama viešojo administravimo sektoriuje, tu dirbsi valstybės įstaigoje arba nevalstybinėj, bet darbas nesisuks vien apie vieną įmonę, o apie labai platų mąstą.

Tad prieš stodama gerai pagalvok ar norėtum dirbt mažu ar plačiu mąstu.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:22:53 | Nuoroda

o viesasis administravimas MRU Kaune yra?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:46:16 | Nuoroda

O vaje tai kaip man čia žinoti, kokio masto griebtis :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:49:22 | Nuoroda

ner Kaune viesojo administravimo. Kaune tik Teise ir policijos veikla arba Teise ir sienos apsauga

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą