Visų egzaminų apžvalga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-11 12:56:00 | Nuoroda

Kaip Jums sekėsi egzaminuose, ar patenkinti savo ivertinimu, kiek tikitės is VBE'ų? ;) 

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / MBE 5
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-11 12:59:01 | Nuoroda

 Sumasumarum egzaminai nebuvo lengvi. Nebent mateka buvo lengvesne nei tikejausi, bet jai ir pasiruoses tinkamai buvau.Lietuviu VBE ( ne gimtoji) buvo rimtai, gerai paruosta. Anglu lygis buvo kaip tik, tokio ir reikia. Istorijos testas buvo sunkus, toliau viskas ciki. Tikiuosi is visu gaut 50+ :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 78
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-11 13:01:53 | Nuoroda

Na, man asmeniškai patiko lietuvių k. ir matematikos egzaminai. Anglų man buvo sunkoka, o istorija visai nuvylė  bet tikiuosi taip pat iš visų gauti 50+

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-11 13:37:30 | Nuoroda

manau matematikos vbe ir chemijos vbe nebuvo sunkus, lietuviu vbe rasiniu temos nelabai palankios, biologijos palyginus su ankstesniu metu sunkokas, ypac testas painus, na bent jau man. as tikiuos ir is visu 50+ :)

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:12:06 | Nuoroda

:) taigi egzaminas matiekos buvo nesunkus,tikiuosi gauti 95 % ,fizika testas tikrai sunkus ir pats egzaminas ganėtinai painus,reikėjo žinoti tokias smulkmenas kur galėjai lengvai slysti ,tai tikiuosi apie 75-80% ,lietuvių man ištikro nežinau ar patiko ar ne ,teksto suvokimo tekstas lb lengvas(pats tekstas) bet klausimai sukti ir sudėtingi,tai iš lietuvių viliuos 50% ,gal pavyks,

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 10:11:21 | Nuoroda

Man bio buvo toks suktas...Uz paprastus klausimus duoti kokie 4 ar 5 taskai..Tai net ir nebezinai,ka rasyt,kai pamatai tiek tasku,nesupranti ar uzteks to,ka parasei...Na,bet gal gi islaikiau Visad is jos norejau 50+ ,bet dabar svarbiausia bent islaikyt apskritai Lietuviu rasiniu temos man ziauriai nepatiko ir tikrai susivariau berasydama rasini...Gaila,kad interpretacijos nerasiau,nes labai lengvi tekstai buvo..O skaitymo suvokimas man pasirode itartinai per lengvas...Tai tokios tokeles...

Žinutė parašyta: 2009-06-13 10:31:53 | Nuoroda

Sunkiausi buvo anglu ir istorijos. Matke lengvokas buvo, lietuviu toks i prie sunkesniu, suktas tiek rasiniu temom, tiek suvokimo klausimais.. Is istorijos tikiuosi 80%, anglu 90%, matke ir lietuviu virs 90%. Idomu ar pasiteisins spejimai :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-13 10:57:11 | Nuoroda

O man sunkiausia buvo lietuviu VBE teksto suvokimas, nors visi sako lengvas, lengvas, na tekstas gal ir lengvas, bet klausimai tai sukti ir painus, todel man sunku buvo. Ir VBE istorija man labai sunkus buvo. Tikiuosi gal kaip nors sukrapstysiu 50% ar siek tiek daugiau :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 10:59:50 | Nuoroda

lietuviu VBE nezinau kaip save vertint ir ko tiketis, aisku noreciau bent 50% gaut.na, matematikos MBE laikiau, tai nebuvo ka veikt 10 gavau.chemija VBE lengvas belenkaip, bet klaidu pridariau.manau gaugiu ne daugiau kaip 90% ir ne maziau kaip 85%.biologija VBE, kaip kazkas sake, sunkesnis nei ankstesniais metais.na, testas labai lengvas buvo, bet grybai ir augalai nepatiko.tikiuosi ne maziau kaip 90%

Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:04:25 | Nuoroda
sniege rašė:

[...] chemija VBE lengvas belenkaip, bet klaidu pridariau.manau gaugiu ne daugiau kaip 90% ir ne maziau kaip 85%. [...]

 Labai jau į mažą intervalą taikai. Neaišku kaip čia šiemet bus. Su chemijos egzai tai sudėtinga prognozuot taip tiksliai, nes kiekvienai metais už tiek pat taškų gali labai skirtingą įvertinimą gaut.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:10:04 | Nuoroda

R.V.U na, gal tu ir teisus pats laikei chemija?

Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:14:49 | Nuoroda

Laikiau. Valstybinį.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:34:08 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Laikiau. Valstybinį.

 kiek mazdaug tasku manai gausi?

Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:40:28 | Nuoroda

Taškų, manau, turėtų būti apie 80. Nebandžiau net skaičiuot. Daugiau gal bus... Šiaip, gan lengvas egzaminas man pasirodė. Keliuose klausimuose tai žiauriai kvailai susimoviau.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:53:01 | Nuoroda

Laikiau tik 3 egzus :)

Lietuviu - tikejausi kitokiu autoriu interpai (Marcinkeviciaus, Granausko), nes juos skaites buvau. Nebuvo tai nebuvo. Rinkausi Juknaite, vos spejau interpa uzbaigt, todel bijau del klaidu, bet siaip turejau neblogai parsyt. Teksto suvokima parasiau arba labai gerai arba labai blogai. Tikiuosi virs 80% gauti.

Anglu - klausymas visada sekdavosi neblogai, bet per egza susimoviau, taciau atsigriebiau per skaityma. Niekada nemokejau gramatikos, todel is ten irgi nieko gero negausiu. Gal dar rasinys pagelbes. Renku ~43tsk be rasymo uzduotis. Sakykim surinksiu nors 17 tsk tai is viso bus 60 tsk, normal :)

Istorija - tik pamates testa susinervinau, daug neesminiu dalykiu. Zemelapiai labai lengvi, taciau saltiniu klausimu formuluotes buvo sudetingos. Numanau, kad egzas yra sunkesnis negu anu metu, todel kartele kris. Tikiuosi virs 80% kazkiek :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2009-06-13 16:12:21 | Nuoroda

mano trumpa nuomone apie savo laikytus egzaminus...

* lietuviu kalba. Lengviau nei tikejausi, bet jau pradedu nerimauti, nes daug kas sako, kad tik is pirmo zvilgsnio suvokimas atrode lengvas... Na , nezinau kaip ten bus.Sakysiu tiesa... tikejausi tik 100 ir ne maziau, bet dabar jau net nezinau ... ir 90 gavusi buciau laiminga.

* matematika. Va cia tai net neturiu zodziu... Norejau gauti tik vos virs 50, kad nenuplauktu pagyrimas, o gavosi taip, kad , tikriausiai, gausiu 90+. :) man buvo labai labai lengva.

* chemija. Laikiau tik del to, kad gerai sekasi, stojant man , tikriausiai , visai jos nereiks... Buvo gana lengva, bet as chemijai beveik nesiruosiau, todel tikiuosi 80-90 prpocentu...

* anglu kalba. Man asmeniskai sunkiausias egzaminas. Bet cia del to, kad as niekada nemokejau gramatikos ir klausymo... Skaitymas labai gerai, o su rasiniais irgi , manau, nebus problemu... Bet uz anglu egzamina visi visada labai daug surenka, todel tikiuosi vos 70-80 procentu gauti, kas labai liudina... ;(

* istorija. egzaminas tikrai buvo sunkus ir ne toks, koks turetu buti egzaminas, tikrinantis istorines zinias ir gebejima jas pritaikyti... Visi is manes tikejosi 100, o dabar 90 ar 90+ svieciasi tikriausiai... 

Va tokia ta mano apzvalga... Zinau, kad kai kurie cia sakys, kad vaje vaje... gaus 90 procentu ir dar dejuoja, bet tie, kurie taikosi i VU topines specialybes mane tikrai supras...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 17:19:02 | Nuoroda

Iš po nekuklių mellisos prognozių atėjo mano eilė. Taigi:

1) Lietuvių k. VBE: rašiau V. Juknaitės "Stiklo šalies" interpretaciją (labai apsidžiaugiau, kai pamačiau ją; tarp kitko, girdėjau iš mūsų mokyklos mokytojos, jog neblogos šiemet juknaitės interpretacijos, jaučiaus labai stipriai, išėjau anksčiau ir su šypsena. Kai parėjau į teksto suvokimo dalį, atvertęs užduotis vos neapsivėmiau - tiek teksto. Vos spėjau atsakyt į klausimus. Mokytoja prognozavo man 96 procentus, jos prognozės visada pildosi, bet šįkart VBE stipresnis - nepasieksiu 90 proc.

2) Matematikos VBE: laikiau iš sportinio intereso, turėjau devynis metiniams, bet jų vertas nesu - čia dėl pagyrimo taip tempė; bijojau laikyt, maniau, nepasieksiu 50 proc. ir bus chana, bet neatrodė sunkus, tikiuosi apie 75 - 80 proc.;

3) Anglų k. VBE: anglų k. visada mėgau, visada sekdavosi, nors mokytoja kažkokia kaminkrėtė buvo suodinais pirštais; kai laikiau, buvau neišsimiegojęs, buvo tvanku, vos nenuvirtau; viskas atrodė ne taip, klausymas ir skaitymas buvo sunkūs, rašiniui minčių neturėjau; bet palyginės savo atsakymus su studijos.lt publikuotais, pažiūrėjau, kad surenku apie 65 taškus iš 70, o rašyme maksimumo negausiu - na, tarkim 25 maksimum; tikiuosi 90+, bet dar neaišku: kartelė, bendras lygis ir t.t.;

4) Istorijos VBE: man svarbiausias stojant į teisę, bet susimoviau labiausiai :( testo atsakiau tik pusę gerai (man jis buvo labai sunkus, o laiko itin mažai), šaltiniuose prisižioplinėjau; gal surinksiu 75 taškus, o gal ir ne: tikėjausi apie 95 proc. gauti, dabar nesieksiu 90 proc; APMAUDU

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 17:19:56 | Nuoroda
mellisa rašė:

mano trumpa nuomone apie savo laikytus egzaminus...

* lietuviu kalba. Lengviau nei tikejausi, bet jau pradedu nerimauti, nes daug kas sako, kad tik is pirmo zvilgsnio suvokimas atrode lengvas... Na , nezinau kaip ten bus.Sakysiu tiesa... tikejausi tik 100 ir ne maziau, bet dabar jau net nezinau ... ir 90 gavusi buciau laiminga.

* matematika. Va cia tai net neturiu zodziu... Norejau gauti tik vos virs 50, kad nenuplauktu pagyrimas, o gavosi taip, kad , tikriausiai, gausiu 90+. :) man buvo labai labai lengva.

* chemija. Laikiau tik del to, kad gerai sekasi, stojant man , tikriausiai , visai jos nereiks... Buvo gana lengva, bet as chemijai beveik nesiruosiau, todel tikiuosi 80-90 prpocentu...

* anglu kalba. Man asmeniskai sunkiausias egzaminas. Bet cia del to, kad as niekada nemokejau gramatikos ir klausymo... Skaitymas labai gerai, o su rasiniais irgi , manau, nebus problemu... Bet uz anglu egzamina visi visada labai daug surenka, todel tikiuosi vos 70-80 procentu gauti, kas labai liudina... ;(

* istorija. egzaminas tikrai buvo sunkus ir ne toks, koks turetu buti egzaminas, tikrinantis istorines zinias ir gebejima jas pritaikyti... Visi is manes tikejosi 100, o dabar 90 ar 90+ svieciasi tikriausiai... 

Va tokia ta mano apzvalga... Zinau, kad kai kurie cia sakys, kad vaje vaje... gaus 90 procentu ir dar dejuoja, bet tie, kurie taikosi i VU topines specialybes mane tikrai supras...

 Suprantu. Mane irgi savigrauža kankina dėl istorijos, nes planavau į VU Teisę... ;(

Žinutė parašyta: 2009-06-13 17:22:22 | Nuoroda

o tj jus norit pasakyt kad jei wisi egzai butu,na pwz wienas kox egzas butu apie50,na auksciau biski,kitas60-70,na kiti ten jau apie90pwz tj jau neimanoma i vu stot?juk imanoma ar i nemokama jau nkaip?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-13 17:55:28 | Nuoroda
Leeee rašė:

o tj jus norit pasakyt kad jei wisi egzai butu,na pwz wienas kox egzas butu apie50,na auksciau biski,kitas60-70,na kiti ten jau apie90pwz tj jau neimanoma i vu stot?juk imanoma ar i nemokama jau nkaip?

 gal ir imanoma, cia jau priklausytu nuo studiju programos i kuria stoji ir konkurso, bet turint omenyje, kad vu didziausi konkursai buna, tai nepakenktu ir 100-ukai :)

Kaip egzaminai nepasakysiu, nes manau nekorektiska nezinant rezultatu teigti - as gausiu 100, tas egzaminas lengvas. Juk, jei dauguma surinko maximuma, o tu vienu tasku maziau, jau liksi su 50%. P.S. I skaicius nekreipkit demesio, cia daviau kaip pavyzdi.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą