Baldų ir medienos gaminių technologija ir dizainas (KTU)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-12 15:05:50 | Nuoroda

Sveiki. Gal atsiras iš šio forumo stojančių į šią specialybę? Kodėl toks jūsų pasirinkimas? Galvojau apie šią sopecialybę, tačiau nelaikau fizikos egzamino, abejoju ar pavyktų čia įstoti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:09:32 | Nuoroda

Nejau niekas čia nestoja?  koks jūsų konkursinis balas, mano 18,02 (nelaikyta fizika), įdomu ar yra šansų į nemokamą...

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:46:44 | Nuoroda

100% įstosi į nemokamą

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:35:02 | Nuoroda

kodėl taip manai?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:03:19 | Nuoroda

18   perakis... aš pernai stojau į dizaino fakultetą tik kita specialybė...kasmetinė patirtis rodo, kad su tokiais balais įstoja visi, jei su mokyklineis egzaminais ir plius nelaikę fizikos įstoja tai ką kalbėt sėkmės

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:14:52 | Nuoroda

Nieko sau padėtis

Nu aš iš tikro tik galvoju apie šią specialybę, pasirodė gana priimtina man, bet girdėjau, jog labai žiauru ten, sunku mokytis...

Kokia tavo patirtis? Kokią specialybę mokaisi?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:26:49 | Nuoroda

Aprangos inžinerija ir dizainas. Bet šeip visi tiek mediena, tiek žinesklaida tiek tekstilė mokosi tapatį. Man nėra sunku, galvojau bus blogiau, vos ne kiekvieną dieną verkšlensiu, kad sunku ir nusibodo, bet taip nebuvo, man bent jau taip  , buvo vienintelį kartą kai fizikos egzaminui reikėjo pasruošt...

Bet jeigu lankai paskaitas, viską stengies laiku padaryt problemų nėra atostogauji per sesiją o tiek kas nelanko paskaitų neina į kolius ir šeip bimbinėja tai aišku prisidaro skolų ir jau gaunasi sunku, nes nieko nespėja laiku.

Ir dėstytojai nėra labai blogi. Tikrai faini.... Visi su chemija turi problemų ten kolių  neišsilaiko, iš pažiūros piktas dėstytojas ištikrųjų yra fainas :) nors ir 100 kartų eik perrašyt :) bet geriausia iš primo karto išsilaikyt nes tada nesikaupia visios "bėdos". Ir pats dėstytojas žiūri visai kitaip.

matau jog neblogi egzaminų rezultatai, tai manau neturėtų būt labai sunku tik truputį prieš kolį ir egzaminą pasimokyt

Dar va medienąoi gerai tas kad grupėse yra daugiau vaikinų :D nes pvz pas mane 0 :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:36:54 | Nuoroda

Oj, tai aprangoj, kur ten vaikinų bus?  nebent kokių "keistuolių" ;DDD

Nu, matai, tu visai raminančiai nuteikinėji, tai pasidaro nebaisu  ir visai įveikiama. Bet toje specialybėje turbūt mažoka merginų? Šiaip apie KTU nelabai turėjau minčių.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:40:36 | Nuoroda

Tai čia aš pagal save sakau :) kitiem gal kitaip atrodo. Na ten merginų ir vaikinų yra panašei.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą