MRU Finansu ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-13 01:19:26 | Nuoroda

2008 metais  i sios studiju programos mokama vieta zmogus istojo su 14,9 balu.

Kaip manot, siais metais pereinamasis dides ar liks panasus ?  

Žinutė parašyta: 2009-06-13 02:11:53 | Nuoroda

Sunku pasakyti, kadangi 2008 metais koeficientai visiškai kitokie buvo ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-13 13:31:14 | Nuoroda

O gal zinai, kas buvo kitaip ?  

Žinutė parašyta: 2009-06-15 01:21:16 | Nuoroda

2008 metais reikejo matematikos egz (0,3), lietuviu egz (0,17), uzsienio kalbos egz (0,13), matematikos met (0,11), lietuviu met (0,10), uzsienio k. met (0,10), istorija met (0,09).

O siemet jau reikia:
matematikos egz (0,4), lietuviu egz (0,2), istorija arba anglu egz (0,2) ir istorijos arba anglu metinio pazymio (0,2), priklauso nuo to, kuri egzamina rinkaisi skaiciuojant, metinis pazimys negali buti is to paties dalyko.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-06-15 01:41:03 | Nuoroda
sejkutea rašė:

2008 metais reikejo matematikos egz (0,3), lietuviu egz (0,17), uzsienio kalbos egz (0,13), matematikos met (0,11), lietuviu met (0,10), uzsienio k. met (0,10), istorija met (0,09).

O siemet jau reikia:
matematikos egz (0,4), lietuviu egz (0,2), istorija arba anglu egz (0,2) ir istorijos arba anglu metinio pazymio (0,2), priklauso nuo to, kuri egzamina rinkaisi skaiciuojant, metinis pazimys negali buti is to paties dalyko.

 Tai manau, kad jiems(t.y. senesnem kartom) buvo lengviau, nes daug ka sudare tiesiog metiniai pazymiai. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 01:48:16 | Nuoroda

Visgi ne :/ Berods buvo zymiai sunkiau surinkt gera bala pagal 2008 metus....

Dabar tik pagalvojau, kad kai egzai tik sudaro, tai daug lengviau....

Nes kai pazymiu tiek reikalavo, tai jie gi tik 1 balas , o egzas 13 arba 3... 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:07:19 | Nuoroda

Bet kazkaip negalima MRU finansu ekonomikoj pasirinkti srities ane?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:57:21 | Nuoroda

Del konkursinio balo, tai jis gali kilti, nes mokamu studiju kaina nepadides (bus apie 3800Lt per metus),  o kitur bus brangiau, tai del sios priezasties studentai turetu rinktis MRU ir bus didesnis konkursas. Bet cia tik toks pamastymas.

Kas del pacios specialybes, tai nesuprantu, kodel zmones stoja i ekonomika. As pats studijuoju MRU finansu ekonomika, ir cia dauguma studentu nieko nenutuokia apie ta ekonomika, nesidomi ekonomikos naujienomis ir pan (daugiausia merginos, vyrukai gerokai gudresni :DD ), tik pazymiui kala. Tai koks tikslas stoti? Ar jusu svajone dirbti buhalteremis, visa gyvenima neislendant is popieriu kruvos? Nes dauguma studentu toki darba dirbs, kadangi mokosi kaip robotai.

Siaip pats mokslas nesunkus, primame kurse daugybe nereikalingu dalyku, bet jie nesunkus, 8 vidurki pasiekti lengva, destytojai negaili geru pazymiu.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:57:34 | Nuoroda

As irgi cia studinu:) Ka galiu pasakyt, siaip mokytis ner lb sunku ir studijomis nenusivyliau, nors visi ta VU eko bruko;]] Zodziu, kaip ir kolega pasake, cia  tikrai istoja nemazai lb gerai egzaminus islaikiusiu zmoniu, bet stoja cia tik del populiarumo ir pan.

Patariu cia stot tiems, ka konkreciai domina finansai, investavimas, niekur geriau Lietuvoj siu dalyku neismokys:) Tie kas bus buhalteriai, stokit i kolegijas ;]] cia ne vieta:)

Beje, pritariu kolegai, vaikinukai cia gudresni uz merginas, nors ju mazuma;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:10:44 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:12:11 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

 LZUU gal primokejo uz reklamos platinima visuose forumuose? =DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:18:35 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Ugnyciukas rašė:

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

 LZUU gal primokejo uz reklamos platinima visuose forumuose? =DDD

 :)) jo jo, kazkaip ne pirma karta ir as pastebiu ta pati teksta 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:21:07 | Nuoroda

sveiki! kaip manot ar imanoma siemet istot i mokama vieta MRU finansu ekonomikoje su tokiais balais: anglu 24%, matematika 40%, lietuviu 58%... balas gaunasi 15,24.. preitais metais maciau istojo su 14,9, kaip manot ar siemet imanoma su 15,24 istot? Ir siaip butu idomu suzinot ten besimokanciuju nuomone, ar verta ten stot? patinka studijos? kokios perspektyvos laukia sias studijas baigus?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:34:04 | Nuoroda

beje, ten studijos.lt balu skaiciuoklej man reik ivest dar papildomai istorijos metini pazymi, pas mane jis A lygiu mokantis buvo 7, kiti sako, kad jei A lygiu mokeis, tai pridet reik dar +1 bala... tai dabar nezinau man toj balu skaiciuoklej vest 7 ar 8?
 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:43:31 | Nuoroda

Laba diena. Aš čia taip užsukus į balų skaičiuoklę pasimečiau, kad kažkaip nelabai taisyklingai padaryta (ar aš čia kažką ne taip). Aš tai su istorija noriu stoti. Tai man nepaisyti to fakto, kad ten vis tik užsienio kalba reiklaujama? (klausimas patvirtinimui, kad tikrai ramiai miegočiau:D ). Labai ačiū.:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:45:04 | Nuoroda
Incognito rašė:

Laba diena. Aš čia taip užsukus į balų skaičiuoklę pasimečiau, kad kažkaip nelabai taisyklingai padaryta (ar aš čia kažką ne taip). Aš tai su istorija noriu stoti. Tai man nepaisyti to fakto, kad ten vis tik užsienio kalba reiklaujama? (klausimas patvirtinimui, kad tikrai ramiai miegočiau:D ). Labai ačiū.:)

 as tai su anglu stoti noriu, bet kaip suprantu tada man reik rasyti anglu valstybinio rezultata + istorijos metinio rezultata, o jum tau atvirksciai... ar ne taip?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:50:07 | Nuoroda

Taip, man atvirkščiai. Na, aš tik šiaip paklausiau, nes balų skaičiuoklė vis dar seną info rodo. Bet nebesvarbu.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:00:57 | Nuoroda
Incognito rašė:

Taip, man atvirkščiai. Na, aš tik šiaip paklausiau, nes balų skaičiuoklė vis dar seną info rodo. Bet nebesvarbu.

 tai, kad nauja jau ta balu skaiciuokle... o tai as gerai suprantu, jei vedi anglu valstybinio rezultata, tai reik istorijos metini vest? ar ir anglu valstybini ir anglu metini?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:03:16 | Nuoroda

Skaičiuojant konkursinį balą, bus imamas tas pažymys, kuris bus
palankesnis būsimam studentui.
Tuo atveju, jeigu bus imamas istorijos brandos egzamino pažymys, tada
mokomojo dalyko metinis pažymys bus užsienio k. arba atvirkščiai, jeigu
bus imamas užsienio k. brandos egzamino pažymys, tada bus imamas istorijos
metinis pažymys.

Čia gavau el paštu tokį atsakymą iš
 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:03:59 | Nuoroda

kazin ystociau y MRU vf ekonomika jei mano egzaminai matk 94%, tviu 77%, istes 67%, vokieciu 50%?

ir ar verta cia stoti?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą