Psichologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:16:07 | Nuoroda

Šyypt  - mano balas 19,34 :)

Brazdzionis - apie valgykla gandai per visa Lietuva sklinda ;D bet visgi apie bendrabucius sako, kad ir is toli kai atvaziuoji tenka pakovot del ju..

 

Vikikute  - buuk gera, nestok :}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:30:42 | Nuoroda

Faktas tas, kad kas padavė dokumentus bendrabučio gavimui, tas ir gavo. O jau kokiu būdu ir kaip sunkiai, šito nežinau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:52:06 | Nuoroda

jei taip, nera ko baimintis :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:59:07 | Nuoroda
Šyypt rašė:

O man tai įdomu su kokiu mažiausiu balu praėjusiais metais galima buvo įstoti į MRU psy nemokamą?

Gal laikas pasisakyti konkursinius balus?:) Mano - 18,34...

 Čia gali pažiūrėti, su kokiais mažiausiais balais įstojo. Tik čia balai skaičiuoti pagal seną sistemą.

www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:14:29 | Nuoroda

mano 19,7 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:34:23 | Nuoroda

Papildomu balu turi ? :) Nes tavo rezultatai, net jeigu A lygiu turi 10 is istorijos, gaunasi 19.5 lygiai. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:54:57 | Nuoroda

Planuoju į VU, MRU ar VDU įstot ( tokiu eiliškumu ). Manau šiemet bus lengviau įstoti, nes daugiau studentų turėtų emigruoti dėka reformos. Laukiu nesulaukiu liepos 22-os

Konkursinis balas - 19,44

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:37:12 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Papildomu balu turi ? :) Nes tavo rezultatai, net jeigu A lygiu turi 10 is istorijos, gaunasi 19.5 lygiai. 

 neturiu. 19,5 gaunasi su balu skaiciuokle, nes ji prie istorijos 10A neprideda 1, rankytem skaiciavau  19,7. tu irgi i psichologija?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:38:00 | Nuoroda

Siaubai, kaip man baisu su tuo savo nevykusiu konkursiniu balu. Kaži, ar įmanoma kaip nors į vf? Nes net neįsivaizduoju, ką kitką galėčiau studijuoti.

PsicLT>Nėra psichologijoj papildomų balų.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:01:27 | Nuoroda

Geri jūsų balai, tai ir man baisu, o ką daryt, stosiu vis tiek. Tėvai sutiko iš bėdos už mokamą mokėt tai truputį esu ramesnė, bet vis tiek baisu, pinigai dideli, perspektyvos neaiškios(kad ir kiek aš esu perspektyvi neaišku:))) 19,38 mano. vu vf, vu m, mru vf, mru m. tai manyčiau bent jau į mru pakliūt tuėčiau, o vu, tai laimės dalykas visiškas kaip matau:/

o kas čia sugalvojo metus pastudijuot, tai reiks už tuos metus suimokėt nepriklausomai, ar vf būsi įstojus, jei studijų nebaigsi. ir išvis gal nestok  man vietą užleisk:))

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:12:06 | Nuoroda
Šyypt rašė:

Siaubai, kaip man baisu su tuo savo nevykusiu konkursiniu balu. Kaži, ar įmanoma kaip nors į vf? Nes net neįsivaizduoju, ką kitką galėčiau studijuoti.

PsicLT>Nėra psichologijoj papildomų balų.

 yra balai , jie galioja visur kur stoji, tai yra olipmiados, konkursai

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-06 18:02:22 | Nuoroda

Nesinervinkit, būsimieji psichologai Gi turit būt strong inside (:

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:29:46 | Nuoroda

Stengiamės, kolega, stengiamėsss...:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:42:45 | Nuoroda

O tu siaube... Plaukus išsiraut galima, pamačius jūsų balus. Mano vos 18,26... Nuraminkit arba išgąsdinkit mane pasakydami ar aš su tokiu balu turiu šansų į VU VF patekt...

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-07 01:15:54 | Nuoroda

Jej, pagaliau turim vieną vyrą!:) Žinok maniškis ne ką įspūdingesnis - 18,34 ir aš vis dar tikiuosi. Bet viltis, kaip sakant, kažkieno ten motina...Bet tikiuosi, kad ne mano.

Gal geriau ramiau, nei panikuot, vistiek nepadės.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 01:21:37 | Nuoroda

Dėl įstojimo į mokamą aš ganėtinai ramus (ar irgi reiktų sunerimti?). Ketinu tik VU Psichologiją rašyt - pirmu numeriu VF, antru - M... Nepadės, bet vis vien nerimstu.

O jei nekalbant apie nuobodžius dalykus... Ką sako aplinkiniai apie jūsų pasirinkimą studijuot psichologiją? Aš dažnai išgirstu man adresuotų (juokais, ne rimtai) pasakymų, kad psichologiją studijuoja tie, kurie turi psichologinių problemų. Kokia nuomonė apie tai?

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-07 01:34:28 | Nuoroda

 Tarakone.....Galiu tau atvirai pasakyti.... as pati nuo pat mazu dienu norejau padeti zmonems, turintiems dvasiniu problemu, veliau , kai jau suzinojau, kad tokie zmones vadinami psichologais, panorau "uzaugusi" tapti psichologe.... visa laika apie sia specialybe ir tesvajojau kol.... susirgau anoreksija. Jokie psichologai ir psichiatrai, vaistai ir terapijos man nepadejo... tik savo pacios pastangomis vel pradejau gyventi... Si patirtis man padejo suprasti , kad visgi nenoreciau, jog man taip nutiktu.... jog negaleciau padeti zmogui.... manau, jog galiu taip sakyti, nes teko lankyis pas septynis psichologus ir ne vienas man niekuo nepadejo.... nenoreciau, kad zmogus, isejes is mano kabineto sakytu, kad tas musu pokalbis nedave jam jokios naudos.... bet cia tik mano nuomone. Linkiu, kad jus taptumete tokiais psichologais, kurie is tiesu galetu itikinti zmones , kad didziausias stebuklas yra ne skraidyti oru, ar pereiti vandeniu, o vaikscioti zeme...

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:25:08 | Nuoroda

mm, melisa, uzjauciu del ligos...

deja tavo tiesa, daug psichologu nepadeda zmonems, vis gi nera taip lengva pakeist zmogu nors truputi, daryti itaka jo mastymui.. juolab per toki trumpa laika, kaip konsultacijos..

melisa, tai tu nebestosi i psichologija?ar kaip? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:58:52 | Nuoroda

Ervy, ne, nenestosiu i psichologija. Tiesiog as tokia esu.... man viskas turi buti tobula, o budama psichologe niekaip negaleciau net priarteti prie to tobulumo. Vis dar stengsiuos i teise patekti, nors mano anglu rezultatas viska gadina... 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:19:01 | Nuoroda

na tai sekmes tau teiseje 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą