Farmacija KMU 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 13:01:44 | Nuoroda

manai, ar žinai? Blemba kaip bijau... Tikiuosi visi sustos į mediciną ir bus lengviau stoti į farmaciją... :/

Žinutė parašyta: 2009-06-21 13:05:20 | Nuoroda

sprendziu is prasyma padavusiu zmoniu skaiciau ;) Beto geriau nesitikek, kad zmones stojantys i medicina duoda prasyma ir i farmacija, nu aisku visada buna isimciu. Sios specialybes nelabai susijusios.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 13:52:16 | Nuoroda

Na, taip, nesusijusios, tačiau, pagal turimus egzaminus gali įstoti tik į ta pusę (medicinos) o visgi, kas stos į mediciną, kas rašys ją pirmu priotitetu, tie, manau, rašys ir šią specialybę, nes nebus garantuoti, kad įstos... Num žodžiu, labai nervuojuosi, nes mano svajonė studijuoti farmaciją ir nenoriu, kad ji neišsipildytų... :(

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:38:37 | Nuoroda

tai kaip manot, apsimoka cia stot ar nelabai?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:41:40 | Nuoroda

Na, kaip čia pasakius ar apsimoka, ar ne. Kam tas traukia, tai tikrai apsimoka, o ko visai nedomina, tai neapsimoka niekur stoti... Tiesiog, svarbu yra tai, ar tu nori studijuoti šią specialybę :)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:45:47 | Nuoroda

negaliu stoti ten kur tik noriu, reikia juk pagalvot apie ateities perspektyvas ;)

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:48:25 | Nuoroda

Na, taip, bet , jeigu tai Tavęs visiškai netrauks, tai argi bus stimulas mokytis? Juk ne :) Bet šiaip, žinau, kad farmacija yra perspektyvi specialybė. Turiu daug pažystamų, gimnių farmacininkų, tai sakė, jog nepažįsta nė vieno farmacininko, kuris dejuotų, kad neturi darbo :) Man tai be galo įdomi specialybė, todėl manau, kad apsimoka stoti į ją, bet kaip kitiems , tai nežinau net :)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:54:22 | Nuoroda

na as tiesiog anksciau svaigau apie farmacija, bet dabar patrauke agronomija, rasysiu farmacija pirmu numeriu, bet kad istosiu tai mazai sansu (nes pagal senesnes zinias laikiau lietuviu mokyklini), tiesiog jei afdruk istociau, nezinau ar reiktu gailetis ar dziaugtis, nes chemija man LAAAAAAAAABAI patinka :)

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:02:36 | Nuoroda

Jei chemija ir Tau patinka, neprapulsi ir farmacijoje, tai pagrindinis mokomasis dalykas :) Aš ir dėl jos pakvaišus, kaip ir dėl biologijos, todėl , manau, kad ten labai įdomu turėtų būti :) O į agronomiją , tai, manau tikrai įstosi... O kaip sekėsi chemijos egze? Jaučiu lengvai, nes nebuvo sunkus labai... Tik , kad aš nemažai kvailų klaidų prisidariau :/

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:06:55 | Nuoroda

surinkau minimum 84 taskus, mokytoja istikrino tai sake kad nezino kai kuriose vietose, buvo dviprasmisku klausimu labai daug. man tai tikrai labai lengvas pasirode, bet kai pamaciau kur klaidu padariau, tai vos nenusisoviau :D tikrai zinau galejau geriau

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:33:48 | Nuoroda

OoOoo, tai daug daug, aš apie 70 įsivertinau pati save, bet labai jau griežtai vertinau save , tai net nežinau, kaip ten kas bus :) Aš irgi , kai pasižiūrėjau, kokios klaidos, tai šaaaakės... bandžiau iš pačių paprašiausių dalykų išmąstyti kažin ką ;D Na, bet todėl, kad lengvas buvo :) Tikėkimės, kad viskas bus gerai :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:39:14 | Nuoroda

o kaip biologija? as tai bijau rezultatu labai, nes velnias zino kokio ten sh primaliau :D matematikos nelaikei?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:58:08 | Nuoroda

Kadangi buvau labai savikritiška matematikoje, tai pasirinkau tik mokyklinį egzaminą, nes buvau įsitikinusi, kad valstybini neišlaikysiu, o iš mokyklinio gavau 10 užsimerkus... :) Iš 41 surinkau 40 taškų, tai poto gailėjausi, kad nesirinkau valstybinio... šiaip labai lengvas buvo, o Tau kaip sekėsi ji? Laikei? O bio, tai ką žinau, nesitikiu 100, nes egzaminas buvo neįdomus labai... Tokio neįdomaus dar nebuvau mačius, bet pagal tai, ką mačiau instrukcijoj surinkau 119 taškų, tai irgi nežinau... na, man biologija yra stipriausia vieta iš visų, todėl žinau, bent jau tikiuosi, kad ji mane temps stojant :) O tu laikei bio ?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:36:34 | Nuoroda

o bvaigęs farmaciją gali tik vaistinėje dirbti ar yra ir kitų perspektyvų? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:44:02 | Nuoroda
Chi :)) rašė:

Kadangi buvau labai savikritiška matematikoje, tai pasirinkau tik mokyklinį egzaminą, nes buvau įsitikinusi, kad valstybini neišlaikysiu, o iš mokyklinio gavau 10 užsimerkus... :) Iš 41 surinkau 40 taškų, tai poto gailėjausi, kad nesirinkau valstybinio... šiaip labai lengvas buvo, o Tau kaip sekėsi ji? Laikei? O bio, tai ką žinau, nesitikiu 100, nes egzaminas buvo neįdomus labai... Tokio neįdomaus dar nebuvau mačius, bet pagal tai, ką mačiau instrukcijoj surinkau 119 taškų, tai irgi nežinau... na, man biologija yra stipriausia vieta iš visų, todėl žinau, bent jau tikiuosi, kad ji mane temps stojant :) O tu laikei bio ?

 kur matai instrukcija, gal ja internete galima rast? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:57:28 | Nuoroda

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 12:03:39 | Nuoroda

pigu.lt/rekomenduoti?hash=83ffbae4513631 fc2a53b3f43053d0e1
 

Būkite geri, užsiregistruokite. Tada nuėję į emailą aktyvuokite nuorodą, gausi 5 pigu LITUS. Ačiū mielieji.
 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:21:29 | Nuoroda
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 siaip jau po 5 metu turi magistros bakalaura :) ir viskas..bet kiek girdejau veliau kas 5 metus reikes  tobulinti savo zinias :) nes juk  viskas nestovi vietopje, atsirandu nauju technologiju, vaistu ir taip toliau :) bet nezinau kiek tai tiesa.. farmacija yra mano svajoniu specialybe, tikrai noriu cia papult.bet  gal kas zinot??jei tarkim neistoji i univera galima juk stot i kolegija o veliau po 3 mwetu eiti islyginamuju.bet tie islyginamieji zurnale "kur stoti" parasyta jog priima  iki 2012metu.o kaip toliau bus??priims ar ne?o gal cia tik kolkas iki 2012m, veliau vel nauja istatyma padarys ir gal prates?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:25:29 | Nuoroda
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:33:26 | Nuoroda
miela rašė:
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

 kiek konkurentu pas mus jau :D o jei tenais neistosi kur tada stosi?? o i mokamas studijas rasysi?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą