Farmacija KMU 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:34:31 | Nuoroda

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:36:57 | Nuoroda

siaip kai ziurejau tai farmacijoj stojant balai aukstesni buvo nei i medicina, bet cia pernai. as visur tik i vf rasysiu. molekuline biologija, biologija.. ir toliau nebezinau ka jus toliau planuojat rasyt?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:37:01 | Nuoroda
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 kaip suprast toliau?nelabai supratau..

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:38:12 | Nuoroda
Monikitita rašė:

siaip kai ziurejau tai farmacijoj stojant balai aukstesni buvo nei i medicina, bet cia pernai. as visur tik i vf rasysiu. molekuline biologija, biologija.. ir toliau nebezinau ka jus toliau planuojat rasyt?

 o molekuline biologija kas cia per dalykas?? :D as tai farmacija i kmu rasysiu  o veliau jau  i kolegija farmokotechnika, odontologine prieziura ir pan..

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:39:14 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

 kiek konkurentu pas mus jau :D o jei tenais neistosi kur tada stosi?? o i mokamas studijas rasysi?

 Uoj net nežinau dėl mokamų studijų. Brangu. Tai kaži ar rašysiu. Dar medicina, visuomenės sveikta pas mane sąraše bus, o daugiau dar pagalvosiu, kai rezultatus gausiu. O tu ką dar rašyti žadi be farmacijos?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:40:38 | Nuoroda
miela rašė:
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

 kiek konkurentu pas mus jau :D o jei tenais neistosi kur tada stosi?? o i mokamas studijas rasysi?

 Uoj net nežinau dėl mokamų studijų. Brangu. Tai kaži ar rašysiu. Dar medicina, visuomenės sveikta pas mane sąraše bus, o daugiau dar pagalvosiu, kai rezultatus gausiu. O tu ką dar rašyti žadi be farmacijos?

 vat butent kad nezinau ka rasyt :D rasysiu farmacija vf, veliau  imokama... o ka dar rasyt net neisivaizduoju :( veliau i kolegija rasysiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:41:01 | Nuoroda
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 Gali vadyba dar mokytis;D Tai gal karjeros laipteliais aukščiau pakilsi;>  Man rodos, tau užteks ir tų 5metų;>

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:41:11 | Nuoroda

o siaip i mokamas manot sunku istoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:41:59 | Nuoroda
miela rašė:
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 Gali vadyba dar mokytis;D Tai gal karjeros laipteliais aukščiau pakilsi;>  Man rodos, tau užteks ir tų 5metų;>

 o kaip vadyba?? po farmacijos galima ir vadyba eit mokytis?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:42:27 | Nuoroda

toliau gi visokios doktoranturos eina.. tu gal i ta kauno kolegija ziurejai? o tos testines jau mokamos buna? molekuline biologija cia vu, buvo jau kazkurioj temoje. Man atrodo ji tokia perspektyvesne nei paprasta biologija.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:44:25 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 Gali vadyba dar mokytis;D Tai gal karjeros laipteliais aukščiau pakilsi;>  Man rodos, tau užteks ir tų 5metų;>

 o kaip vadyba?? po farmacijos galima ir vadyba eit mokytis?

 Neakivaizdžiai;> Dirbdamas gali ir mokytis. Manau praverstų. Bent kiek iš pažįstamų girdėjau, tai sakė turbūt dar ir vadybą baigs.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:45:24 | Nuoroda
Monikitita rašė:

toliau gi visokios doktoranturos eina.. tu gal i ta kauno kolegija ziurejai? o tos testines jau mokamos buna? molekuline biologija cia vu, buvo jau kazkurioj temoje. Man atrodo ji tokia perspektyvesne nei paprasta biologija.

 na man atrodo kad nelbai ir mokamos buna. tai yra ten irgi yra kazkoks konkursas... vieni i mokamas istoja kiti ne :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:46:28 | Nuoroda

pasiziurek yra kmu stojimai balai praeitu metu, tai mazdaug galim pasiziuret kokiu balu reik istot. kazkaip manau , kad siemet dar per kokius 0,3 pakils

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:49:57 | Nuoroda
Monikitita rašė:

pasiziurek yra kmu stojimai balai praeitu metu, tai mazdaug galim pasiziuret kokiu balu reik istot. kazkaip manau , kad siemet dar per kokius 0,3 pakils

 Preitais metais stojo tik su dviem egzaminais ir dar koficientai skyrėsi. Tai va, nelabai ką ir nuspręsi pagal praeitus metus;>

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:50:43 | Nuoroda

sunku kazka manyt :D nezinom dar savo rezultatu..

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:59:55 | Nuoroda

o kiek siemet priims i vf  gal kas zinot?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:01:06 | Nuoroda
Monikitita rašė:

o kiek siemet priims i vf  gal kas zinot?

 as tai nezinau :(

Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:05:01 | Nuoroda

o kuo jus taip vilioja ta farmacija?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:21:36 | Nuoroda

kiek girdejau biochemikams ir molekulines biologams liudnai baigiasi biotechnologiju institute prie megintuveliu, arba fermente...

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:49:36 | Nuoroda

planuoju rasyt farmacija 1 numeriu.. kaip manot ar labai rizikinga tik ja ir rasyt?  daugiau niekur nenoriu...

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą