Farmacija KMU 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-25 23:22:02 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kiek girdejau biochemikams ir molekulines biologams liudnai baigiasi biotechnologiju institute prie megintuveliu, arba fermente...

o didelė dalis farmacininkų paskui stovi vaistinėj už prekystalio, ar dalis daktarų matuoja spaudimą pensininkams. Tarp šitų alternatyvų aš rinkčiausi darbą fermente.. Muuuu teisi, kiekvienoj specialybėj galima "prasimušti". Svarbu, kad ji tau patiktų, tave domintų. Būtų ne tik darbas, bet ir malonumas. Ne veltui kažkuris graikų filosofas sakė: "Susirask mėgstamą darbą ir tau niekada gyvenime nebereikės dirbti".

Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:03:14 | Nuoroda
asjuste rašė:

planuoju rasyt farmacija 1 numeriu.. kaip manot ar labai rizikinga tik ja ir rasyt?  daugiau niekur nenoriu...

 Jeigu rezultatai bus labai geri, tai gali drąsiai rašyti, jei ne, siūlyčiau apsvarstyti kitus galimus variantus.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 09:55:40 | Nuoroda

manau reikia galvot realistiskai, gerai kai mokaisi sau patinkancia specialybe, bet kas is to jei niekur negalesi jos realizuoti. o siaip kai buvau biotechnologiju institute, tai viena biochemike ten dirbanti pasake,  kad geriau nesirinkt, nebent esi pamises del mokslo, nes atlyginimai tikrai per mazi

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:25:03 | Nuoroda
asjuste rašė:

planuoju rasyt farmacija 1 numeriu.. kaip manot ar labai rizikinga tik ja ir rasyt?  daugiau niekur nenoriu...

 ne tu viena 1 nr rasysiu,ass ir ir daugiau nieko, nebent dar ka i kolegija

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:53:57 | Nuoroda

kaip manot imanoma istot su lietuviu mokykliniu?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:29:27 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kaip manot imanoma istot su lietuviu mokykliniu?

 imanoma, tik i mokama ;) o tai i mokama stosi?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:22:48 | Nuoroda

rasysiu tik vf, manai neimanoma?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:34:13 | Nuoroda

kaip busimiems farmacininkams pasiseke? pasidalinkit rezultatais as biologija 92% , o chemija tik 77%. kaip manot imanoma i vf istot?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-27 16:18:32 | Nuoroda
Monikitita rašė:

kaip busimiems farmacininkams pasiseke? pasidalinkit rezultatais as biologija 92% , o chemija tik 77%. kaip manot imanoma i vf istot?

 aisku kad imanoma, nors as taip manau..o man tai vf neimanoma, galvoju ar rasyti i mokama???ar geriau i kolegija o po kolegijos islyginamuju...kolegijoje taip nemokamai mokyciausi..

Žinutė parašyta: 2009-06-27 16:34:11 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kaip manot imanoma istot su lietuviu mokykliniu?

 Gal ir imanoma, taciau koks tavo matematikos metinis pazymys?

Žinutė parašyta: 2009-06-27 16:49:40 | Nuoroda
Monikitita rašė:

kaip busimiems farmacininkams pasiseke? pasidalinkit rezultatais as biologija 92% , o chemija tik 77%. kaip manot imanoma i vf istot?

 Imanoma, jeigu lietuviu egzaminas bus geras ir jeigu matematikos metinis pazymys aukstas 

Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:50:23 | Nuoroda

9 matematikos metinis

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:53:12 | Nuoroda

mano kaip tik  9 a kurse. Tai galiu tiketis ?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 03:25:11 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kaip manot imanoma istot su lietuviu mokykliniu?

i vf, greiciausiai ne bet mergaiciuke, kodel nepasirinkai valstybinio, nejau tikrai tokia beraste? gal taves niekas neperspejo jog jau vieno ar net 2 gerai islaikytu egzu nebeuztenka i kmu farmacija?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 09:52:56 | Nuoroda

kai buvau sugalvojus stot i farmacija, dar galiojo tas reikalas su egzaminu lietuviu kalbos, kad ten vercia is valstybinio i mokyklini ir mokyklini laikyt labiau apsimoka. tai nuo tada ir pasirinkau mokyklini, po to buvo svietimo reforma, o as buvau kazkaip sugalvojus jau stot kitur, tik po egzaminu vel pagalvojau apie farmacija... nu zodziu, ku dabar daryt :D

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:41:22 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kai buvau sugalvojus stot i farmacija, dar galiojo tas reikalas su egzaminu lietuviu kalbos, kad ten vercia is valstybinio i mokyklini ir mokyklini laikyt labiau apsimoka. tai nuo tada ir pasirinkau mokyklini, po to buvo svietimo reforma, o as buvau kazkaip sugalvojus jau stot kitur, tik po egzaminu vel pagalvojau apie farmacija... nu zodziu, ku dabar daryt :D

 Nenoriu buti blogio pranasu, taciau sansu istoti turi nedaug... Tavo mokyklinio balas, t.y. 9-tukas prilygsta -10 (minus desimt) valstybinio... pritaikius reiksmingumo koeficientus, egzaminu rezultatu vidurkis tampa 66.25 krepseli i biomedicinos krypti gauti turetum, bet kyla klausimas ar istosi i farmacija su KB 17.70 manau, jog ne...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:03:57 | Nuoroda

kur stoti neradau balu kmu pernyksciu

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:10:50 | Nuoroda

o koks buvo max balas pernai/ toks pat kaip ir siemet?

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:16:00 | Nuoroda

reikia bet pas mane prasyme tik farmacija ir agronomija :D dabar galvoju kad i agronomija butu prikolas stot su tokiais balais, jei kaip sakot mazai sansu reik dar apie ka nors pagalvot, tik noris kad butu perspektyvu...

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:47:42 | Nuoroda

na taip, bet as toks zmogus, turiu zinot uztikrintai. galeciau kokia biochemija molekuline biologija, siaip genetika traukia, bet laboratorijose uzsidaryt visai neturiu noro

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą