Informatika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-16 00:06:47 | Nuoroda

Noreciau paklausti tu, kurie studijuoja kokia nors informatika, kokiame universitete studijuojate ir kokie ispudziai? Pats dabar galvoju i kuri universiteta stoti ir neapsisprendziu. Ka manote apie verslo informatika MRU? Arba programu sistemas VU, ar ten grynai programavimas? Siaip baigiau JKM SU , tai istiesu pasirode puikus MIF fakultetas - nauji kompiuteriai, jaukus ir grazus kabinetai bei auditorijos (ko nelabai galeciau pasakyti apie VDU MIF, bet ten tik viena karta buvau), o taip pat ir destytojai saunus. Tai SU irgi atrodo neblogas pasirinkimas butu. Ka jus apie visa tai manote?

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:07:20 | Nuoroda

Aš bandysiu stoti į ŠU informatika. Tai kiek tenka bendraut su informatikais tai jie sako, kad geriausia praktika ir daugiausiai programavimo galima išmokti ŠU. Be to pats pažystu daug kurie baigė ŠU, vieni mano mokytojai mokykloje, kitais susipažinau dirbdamas, tai patikėk visi "belenkaip" kieti

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:11:49 | Nuoroda

as, kaip ir temos autorius, noreciau suzinot daugiau apie ivairias informatikas. Taciau labiausiai mane domina VU informacines technologijos, VU Informatika bei MRU verslo informatika. Gal kas studijuojat ir galit pasakyt kuom visa tai panasu, kuom skirias, ar sunku mokytis?

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:51:25 | Nuoroda

 "Informacines technologijos" (ne "informatika") - specialybe skirta rengti informatikos mokytojus. Analogiskai "informatika ir matematika" - informatikos ir matematikos mokytojus. Bent toki ispudi susidariau is keliu universitetu studiju aprasymu.

Siaip SU informatikoje man dar patiko tai, kad po dvieju kursu galima pasirinkti specializacija. Siuo atveju KTU dar geresnis - pasirinkti galima dar daugiau specializaciju nei SU. Tuo tarpu, pasirinkes, pvz. VU programu sistemas arba MRU verslo infomatika, iskart pasirenki ir specialybe.

Tik va tikrai butu labai idomu isgirsti studentu atsiliepimus apie skirtingus universitetus ir skirtingas specialybes.

 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:10:49 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Noreciau paklausti tu, kurie studijuoja kokia nors informatika, kokiame universitete studijuojate ir kokie ispudziai? studijuoju VU Inf. technologijas - kadangi kaip žinia ši studijų programa VU yra tik vienerius metus, tai įspūdžiai gan neblogi. Pirmiausi, kas liečia mokslus, tai jie pirmus metus lengvi buvo (aišku jei nors kiek mokeis :)). Tada dėstytojai irgi yra geranoriški, gal kartais ir perdaug. Iš esmės jei moki programuot ir kažkiek supranti matieka, pirmus metus bėdų neturėtum. O šiaip galiu pasakyt, kas studijuojant IT laisvo laiko turėtum pakankamai ;)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:11:52 | Nuoroda
van11 rašė:
SuperHP rašė:

Noreciau paklausti tu, kurie studijuoja kokia nors informatika, kokiame universitete studijuojate ir kokie ispudziai?

 

 

studijuoju VU Inf. technologijas - kadangi kaip žinia ši studijų programa VU yra tik vienerius metus, tai įspūdžiai gan neblogi. Pirmiausi, kas liečia mokslus, tai jie pirmus metus lengvi buvo (aišku jei nors kiek mokeis :)). Tada dėstytojai irgi yra geranoriški, gal kartais ir perdaug. Iš esmės jei moki programuot ir kažkiek supranti matieka, pirmus metus bėdų neturėtum. O šiaip galiu pasakyt, kas studijuojant IT laisvo laiko turėtum pakankamai ;)
Žinutė parašyta: 2009-06-20 15:06:22 | Nuoroda

O ką manot apie KTU naują specialybę, ŽINIASKLAIDOS INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS? Sprendžiant iš to ką girdėjau,  šita specialybė buvo sukurta tam kad, daugiau būtų stojančiųjių į informatikos fakultetą.

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:08:28 | Nuoroda

cia beroc buvusi ziniasklaidos inzinerija

Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:05:36 | Nuoroda

Studijuoju VDU verslo ir taikomaja informatika :) kolkas neturiu nusiskundimu, studijos man patinka ir manau, kad visai verta rinkris sita universiteta :)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 18:17:05 | Nuoroda

 Rinksiuos ir aš jį, tik kaži ar priims :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-06-23 18:26:28 | Nuoroda

 Donatai, patinka todėl, kad mokytis visai nereikia? : )

Žinutė parašyta: 2009-06-25 03:08:57 | Nuoroda

na negaliu teigti, kad visiskai mokintis nereikia. Reikia, nes tikrai labai dauk zmoniu krenta is ten. Zinoma, nesigincysiu, kad ten labai spaudzia, bet turbut visame VDU taip yra, o ne tik sioje specialybeje. Ir tikrai mokintis kaip visur reikia. Gaunamos informacijos tikrai manau pakanka, o beje sios srities vien universitete klausydamas neismoksi, kadangi reikia paciam tuo dometis ir bandyti mokintis. As pilnai sutinku kad yra universitetu kuriu lygis yra tikrai ausktesnis bet VDU dar jaunas sitoje srityje todel nereikia nieko noret, o kas nori kazka ismokt, o ne tik pasiimt tai ka duoda paskaitose manau VDU galima tai padaryti, ka siulo ir kiti universitetai :)

Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:15:48 | Nuoroda

kazkaip mazoka cia informatiku :> bet gal atsiras kuris studijuojantis Informacines technologijas arba Informatika. Prisiklausiau kalbu, ka MIF'e labai sunku mokytis. Bet kaip ten su sitom informatikom reikalai? ar labai sunku? nors tikriausiai kiek zmoniu tiek bus ir nuomoniu. Bet noretusi ir tas nuomones isgirst ž.

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:17:14 | Nuoroda

kalba apie VU informatikas :>

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:49:26 | Nuoroda
Donnatas rašė:

<...> Gaunamos informacijos tikrai manau pakanka, o beje sios srities vien universitete klausydamas neismoksi, kadangi reikia paciam tuo dometis ir bandyti mokintis. As pilnai sutinku kad yra universitetu kuriu lygis yra tikrai ausktesnis bet VDU dar jaunas sitoje srityje todel nereikia nieko noret, o kas nori kazka ismokt, o ne tik pasiimt tai ka duoda paskaitose manau VDU galima tai padaryti, ka siulo ir kiti universitetai :)

 Tai gal gali paaiškinti, kodėl reikia stoti į VDU, jeigu yra universitetų, kurių lygis tikrai aukštesnis?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:39:13 | Nuoroda

Ar yra kas nors į ką būtų galima šiemet orientuotis pagal balus?

Pvz man, norėtųsi į Programų sistemas VU.

Praeitų metų minimalus praeinamas balas vf - 14.68, šiemet, pagal savo prognozes turėčiau tarp 17.62 ir 19.20 (LT egzo atitinkamai 1%-80% čia).
Kokie šansai man įstot į šią spec. šiemet [vf]?
 

  • Informacinės technologijos / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:25:28 | Nuoroda
Donnatas rašė:

Studijuoju VDU verslo ir taikomaja informatika :) kolkas neturiu nusiskundimu, studijos man patinka ir manau, kad visai verta rinkris sita universiteta :)

 Ar lb aukstu balu reikia norint istoti i nemokama vieta? ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-27 10:46:01 | Nuoroda
yikes rašė:

Ar yra kas nors į ką būtų galima šiemet orientuotis pagal balus?

Pvz man, norėtųsi į Programų sistemas VU.

Praeitų metų minimalus praeinamas balas vf - 14.68, šiemet, pagal savo prognozes turėčiau tarp 17.62 ir 19.20 (LT egzo atitinkamai 1%-80% čia).
Kokie šansai man įstot į šią spec. šiemet [vf]?
 

 

Nezinau, kur ziurejai, bet 2008 metais paskutinio istojusio i PS buvo 1679, taigi siemet jei pernelyg dideliu permainu su krepseliu nebus tai bus apie 17. Gana gerus sansus turi ten istot, na jei i PS nepavyks, tai i informatika 100%. Na, bent as ir taip planuoju ;) Gal veliau tapsim bendrakursiais ;) Gal bandom daryt skype chat'a stojanciu i MIF'o IT studijas?

 

  • Informacinės technologijos / VBE 69
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:56:35 | Nuoroda

Tai ar yra IT studijuojanciu SU? Arba norinciu ten istoti? 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:54:04 | Nuoroda

O gal yra galvojančių apie informatikos studijavima kolegijoje? Gal kas žnote kokioje geriausei parašia?

  • Dailė / MBE 10
  • Informacinės technologijos / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą