Kur stoti? Padekit...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:21:04 | Nuoroda
čiungačianga rašė:

Papasakok plačiau! ;o Nesuprantu kodėl aš, kaip buvusi darbo biržos klientė, nebuvau informuota. Hmz.

 nes birža neinformuoja o slepia visą įmanomą informaciją :D nebent esi pasiruošęs skaityt ten visus įstatymus :D 
o tie 300litų tai ne iš biržos o iš socialinės paramos skyriaus, tiesa? nes birža tikrai moka tik už stažą, ir ne pusės metų lyg o 18 mėn. bet tik stovėdamas biržoj turi teisę į tą soc paramą, kur yra 300 su kapeikom :D 315 gal

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:24:07 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
čiungačianga rašė:

Papasakok plačiau! ;o Nesuprantu kodėl aš, kaip buvusi darbo biržos klientė, nebuvau informuota. Hmz.

 nes birža neinformuoja o slepia visą įmanomą informaciją :D nebent esi pasiruošęs skaityt ten visus įstatymus :D 
o tie 300litų tai ne iš biržos o iš socialinės paramos skyriaus, tiesa? nes birža tikrai moka tik už stažą, ir ne pusės metų lyg o 18 mėn. bet tik stovėdamas biržoj turi teisę į tą soc paramą, kur yra 300 su kapeikom :D 315 gal

 RIGHT> 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:28:38 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Mirtishiukas rašė:
čiungačianga rašė:

Papasakok plačiau! ;o Nesuprantu kodėl aš, kaip buvusi darbo biržos klientė, nebuvau informuota. Hmz.

 nes birža neinformuoja o slepia visą įmanomą informaciją :D nebent esi pasiruošęs skaityt ten visus įstatymus :D 
o tie 300litų tai ne iš biržos o iš socialinės paramos skyriaus, tiesa? nes birža tikrai moka tik už stažą, ir ne pusės metų lyg o 18 mėn. bet tik stovėdamas biržoj turi teisę į tą soc paramą, kur yra 300 su kapeikom :D 315 gal

 RIGHT> 

 *high five* maniau pasiųsi toli toli :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:32:17 | Nuoroda

Aiškus reikalas tada, ačiū už info draugai :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:35:54 | Nuoroda

  Happy smiley emoticon (Happy Emoticons)

Np,np. 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:49:55 | Nuoroda
Mirtishiukas 

 jei negaila parasyk man savo skaipa ar feisbuka i PM :)
:D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:42:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Indigo rašė:
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

:D kažinau ar yra šansų, bandyt visada galima :D aš irgi stoju ten kur reikia informės egzo arba metinio nors neturiu :D tikiuosi stebuklo :D 

 Ne, nu kaip šansų, čia jau suprantu, kad nuo sėkmės, bet apskritai, įstatymiškai galima taip čiūdintis, kad neturint egzo, kurio reikalauja, vistiek bandyti stoti? :D jei taip, tai vuolia, pasitikiu savimi :DD

O toji informa man kaip reikiant koją pakišo; turėjau informą A lygiu ir svarbiausiai pakenčiamai mokėjau ją, jei reiktų eit į egzą, išsilaikyčiau kaip nors laisvai. Bet aš, gudruolė, pagalvojau: "ai, tai kam man ta informa, užteks metinio", ir pasirašiau sau nuosprendį su tokia mintim :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:59:49 | Nuoroda
Indigo rašė:
Mirtishiukas rašė:
Indigo rašė:
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

:D kažinau ar yra šansų, bandyt visada galima :D aš irgi stoju ten kur reikia informės egzo arba metinio nors neturiu :D tikiuosi stebuklo :D 

 Ne, nu kaip šansų, čia jau suprantu, kad nuo sėkmės, bet apskritai, įstatymiškai galima taip čiūdintis, kad neturint egzo, kurio reikalauja, vistiek bandyti stoti? :D jei taip, tai vuolia, pasitikiu savimi :DD

O toji informa man kaip reikiant koją pakišo; turėjau informą A lygiu ir svarbiausiai pakenčiamai mokėjau ją, jei reiktų eit į egzą, išsilaikyčiau kaip nors laisvai. Bet aš, gudruolė, pagalvojau: "ai, tai kam man ta informa, užteks metinio", ir pasirašiau sau nuosprendį su tokia mintim :D

 cia kalba eina apie mokamas studijas kad galima

Žinutė parašyta: 2011-06-16 01:24:19 | Nuoroda

Gali bandyti ir be egzamino,kurio ten procentas sudaro ta stojamaji konkursini bala stoti teoriskai tiek i vf tiek i vnf,tik aisku kitas klausimas ar pateksi,ypatingai i vf,na aisku i kokius fizinius ar technologinius mokslus i mokamas tai kiek teko girdeti tikrai nera sunku istoti,taigi jeigu tu ruosiesi ten stoti galiu nuraminti,net be to egzo i mokama turetum patekti

Žinutė parašyta: 2011-06-16 18:08:17 | Nuoroda

nu va aš į fizinius... o neturint informės metinio tai mano paskaičiavimais netenku 2.2 konkursinio balo... nu kažinau, ne pasaulio pabaiga jei egzai suvyks :D 
sakau stebuklo tikiuosi ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-16 18:09:26 | Nuoroda

nu aš čia apie vf

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-09-08 18:54:44 | Nuoroda

 Sveiki,jeigu as noriu stoti i pasienio mokykla man reikia rinktis kuno kulura A lygiu?Nes as pasirinkau B lygi ir dabar nezinau ar galesiu istoti((as 11 klasei

Žinutė parašyta: 2011-09-08 19:57:17 | Nuoroda

 Sveiki,jeigu as noriu stoti i pasienio mokykla man reikia rinktis kuno kulura A lygiu?Nes as pasirinkau B lygi ir dabar nezinau ar galesiu istoti((as 11 klasei

Žinutė parašyta: 2011-09-24 18:23:30 | Nuoroda

Sveiki. Esu 10okas, mokausi ganetinai neprastai - 8.3 vidurkis gimnazijoje. Turiu 2 galimus variantus, kur noreciau stoti (o galbut turite pasiulyti ka nors geriau, nei sumasciau as). 1. Tapti autoelektriku. Mastau baigti 10 klasiu, istoti i profesine mokykla - butent i Autoelektrikus, ir tada testi studijas KTK autoelektriko specialybe toliau. Taciau tai labai sunkus, taciau gerai apmokamas darbas. Bijau, kad neikasiu i ta visa reikala, nors technikoje gaudausi. Galbut yra KTK studentu, baigusiu sia specialybe, galinciu padeti? 2. Baldzius. Visa gyvenima domiuosi, dirbu su medziu, galvoju stot i profesine i baldzius, ir tada i aukstaja, baldu dizaina ar projektavima. Taciau, cia pinigai (mano manymu) nera tokie dideli, taciau megstamas darbas. Ka daryti?! Neapsisprendziu.

Aciu tiems, kas pades man apsisprest. Lauksiu Jusu zinutes. :) 

Žinutė parašyta: 2011-09-27 15:35:50 | Nuoroda
BenasM rašė:

Sveiki. Esu 10okas, mokausi ganetinai neprastai - 8.3 vidurkis gimnazijoje. Turiu 2 galimus variantus, kur noreciau stoti (o galbut turite pasiulyti ka nors geriau, nei sumasciau as). 1. Tapti autoelektriku. Mastau baigti 10 klasiu, istoti i profesine mokykla - butent i Autoelektrikus, ir tada testi studijas KTK autoelektriko specialybe toliau. Taciau tai labai sunkus, taciau gerai apmokamas darbas. Bijau, kad neikasiu i ta visa reikala, nors technikoje gaudausi. Galbut yra KTK studentu, baigusiu sia specialybe, galinciu padeti? 2. Baldzius. Visa gyvenima domiuosi, dirbu su medziu, galvoju stot i profesine i baldzius, ir tada i aukstaja, baldu dizaina ar projektavima. Taciau, cia pinigai (mano manymu) nera tokie dideli, taciau megstamas darbas. Ka daryti?! Neapsisprendziu.

Aciu tiems, kas pades man apsisprest. Lauksiu Jusu zinutes. :) 

 draugas ktk mokosi elekromechanika,ziauriai sunku sake,turi lb gerai matke moket,istot lengva,paklausi specialybe,bet issilaikyt turi :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2011-09-27 23:06:21 | Nuoroda

As kaiptik snekejaus su ktk autoelektrikais, vienas ju sako (treciakursis), kad per 3metus nieko neismoke, tik apie signalizacijas siektiek. Specialybe tai tikrai paklausi, pinigai geri. Man patiktu. Tik nezinau, ar viskas suprasiu. :) to ir bijau.

Žinutė parašyta: 2011-09-27 23:07:49 | Nuoroda

coliuke223, jeigu gali man i privacia zinute atsiusk to savo draugo kontaktus (facebook, email)? Butu labai gerai su juo pasikalbet, pasiklausinet. aisku, jeigu nesunku. Buciau labai dekingas. :)

Žinutė parašyta: 2011-09-28 18:02:07 | Nuoroda

 Sveiki, gal man ką patarsit? Lietuvių k., anglų k., biologija, geografija

Žinutė parašyta: 2011-11-04 13:13:23 | Nuoroda

Labasm gal galite padėti apsispręsti kur stoti, turint Lietuvių, anglų, biologijos ir istorijos egzaminus.. negaliu apsispęsti...

Žinutė parašyta: 2011-11-04 13:14:36 | Nuoroda

Labas, gal galite padėti? Kur galėčiau stoti su tokiais egzaminais: Istorija, lietuvių, anglų, biologija?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą