Kur stoti? Padekit...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-12 00:21:23 | Nuoroda
Vikulianka rašė:

Labas, gal galite padėti? Kur galėčiau stoti su tokiais egzaminais: Istorija, lietuvių, anglų, biologija?

 Sveika, lygiai tokius pačius egzaminus laikiau praeitais metais. Įstojau ten kur ir norėjau. Į lietuvių filologiją ir žurnalistiką. Turėtum pati apsispręsti visų pirma ko norėtum ir kas traukia, nes kitaip tau nepatars niekas. Yra daug studijų krypčių kurias galėtum rinktis. Istorija, Lietuvių filologija, anglų filologija, pradinis ugdymas, kosmetologija, kineziterapija ir t.t Pastariesiems užtektų tiesiog chemijos pažymio ir kolegijoje turėtum galimybę gauti valstybės finansuojamą vietą. Yra daugybė lankstinukų kurie padėtų orientuotis. Ten būna surašyta eilė specelybių aukštosiose mokykloje ir reikalingi egzaminai. Jūsų mokymo įstaigoje turėtų juos dalinti spec. konsultantė, būti bibliotekose, na, o  jei ne - visada yra internetas ir "Kur stoti" žurnalai. Sėkmės! :)

Žinutė parašyta: 2011-11-18 17:41:58 | Nuoroda

Atėjo laikas pradėti galvoti kur toliau mokytis baigus mokyklą. Dabar einu 10 klasę, mokytis norėčiau klaipėdoje, baogęs 12 klasių. Traukia šitos profesijos: "Automobilių kėbulų remontininkas" , "Automobilių mechanikas" dar domintu ir "Vairavimo intruktorius" bet šis mokslas galimas tik turint 3 metų vairavimo stažą, o baigus 12 klasių nesinorėtų vienus metus laukti. Ir šeip mane traukia profesijos su autmobiliais. Pirmos dvi mano išvardintos profesijos galima mokintis ir nuo 10 klasės, bet man yra kažkaip noras pabaigti 12 klasių ir tada, kaip geriau būtų?  Ką jūs patartūmėt žaliam, kuris dar nieko apie studijavimo nežino?

 

Žinutė parašyta: 2011-11-18 17:48:47 | Nuoroda

Sveiki, nusprendziau prisijungti ir as prie jusu taigi, turiu klausina, kokiu egzaminu reikia norint stoti i kosmetologija? gal kas zinot.

Žinutė parašyta: 2011-11-18 21:39:44 | Nuoroda

 Labas,

Norėčiau truputį pasikonsultuot, ką liaudis mano. Geriausiai man sekas tikslieji mokslai, tačiau niekaip neapsisprendžiu ką pasirinkti: matematiką, fiziką ar inžineriją.. Šiaip norėčiau labiau į patį mokslą gilintis, tai inžinerija gal mažiausiai norėčiau, nors kaip dalykas atrodo perspektyviausias. O kokios jūsų tuomonės? Labai man pasisektų jei gaučiau patarimų iš žmonių, already studijuojančių tuos dalykus, būtų labai malonu :>

Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-11-23 19:26:21 | Nuoroda

 Sveiki, reikalinga galinčio padėti žmogaus pagalba. Niekaip negaliu išsirinkti profesijos, domina menai, tačiau nemanau, kad tokia profesija būtų pelninga. Šiek tiek susidomėjau verslo vadyba,gal kas galėtų plačiau papasakoti apie šias studijas? Ką reikėtų gerai išmanyti, ar sunku studijuoti? Taip pat ar pabaigusi šias studijas galėčiau kaip nors susieti šią profesiją su fotografija? Iš anksto ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-11-25 17:14:52 | Nuoroda

stokit visu pirma , kur jum idomu ir patinka, neziurekit , kad neperspektyvu. jei stosi ten kur stoja visi "is mados" ir t.t geriau nebus plius kas is to jei nepatiks mokytis jei stosi ten kur ale :perspektyvu" bet visiskai neidomu ir taves netraukia? Juk lietuvoj apskritai mazai specialybiu kurios yra "perspektyvios" turbut galima ant pirstu suskaiciuot, o gal ju net ir tiek nebus :D viskas priklauso nuo jusu paciu.. jei tikrai istosit ten kur jus traukia, bet galbut jum atrodo neperspektyvi specialybe, daug dirbsit ir tikrai kazko pasieksit :) kas is tos ekonomikos ir teises...

Žinutė parašyta: 2011-11-26 10:42:56 | Nuoroda
Kris rašė:

stokit visu pirma , kur jum idomu ir patinka, neziurekit , kad neperspektyvu. jei stosi ten kur stoja visi "is mados" ir t.t geriau nebus plius kas is to jei nepatiks mokytis jei stosi ten kur ale :perspektyvu" bet visiskai neidomu ir taves netraukia? Juk lietuvoj apskritai mazai specialybiu kurios yra "perspektyvios" turbut galima ant pirstu suskaiciuot, o gal ju net ir tiek nebus :D viskas priklauso nuo jusu paciu.. jei tikrai istosit ten kur jus traukia, bet galbut jum atrodo neperspektyvi specialybe, daug dirbsit ir tikrai kazko pasieksit :) kas is tos ekonomikos ir teises...

 Sutinku su jumis, tačiau kad ir kaip bebūtų vis tiek šiek tiek neramu, jei pabaigus studijas nebus nei kur eiti nei ką veikti. 

Žinutė parašyta: 2011-11-27 14:55:38 | Nuoroda
Evel. rašė:
Kris rašė:

stokit visu pirma , kur jum idomu ir patinka, neziurekit , kad neperspektyvu. jei stosi ten kur stoja visi "is mados" ir t.t geriau nebus plius kas is to jei nepatiks mokytis jei stosi ten kur ale :perspektyvu" bet visiskai neidomu ir taves netraukia? Juk lietuvoj apskritai mazai specialybiu kurios yra "perspektyvios" turbut galima ant pirstu suskaiciuot, o gal ju net ir tiek nebus :D viskas priklauso nuo jusu paciu.. jei tikrai istosit ten kur jus traukia, bet galbut jum atrodo neperspektyvi specialybe, daug dirbsit ir tikrai kazko pasieksit :) kas is tos ekonomikos ir teises...

 Sutinku su jumis, tačiau kad ir kaip bebūtų vis tiek šiek tiek neramu, jei pabaigus studijas nebus nei kur eiti nei ką veikti. 

 nu daugumai tai gresia... :D nebent pazistamu turi ir t.t

Žinutė parašyta: 2011-11-27 16:24:15 | Nuoroda
Kris rašė:
Evel. rašė:
Kris rašė:

stokit visu pirma , kur jum idomu ir patinka, neziurekit , kad neperspektyvu. jei stosi ten kur stoja visi "is mados" ir t.t geriau nebus plius kas is to jei nepatiks mokytis jei stosi ten kur ale :perspektyvu" bet visiskai neidomu ir taves netraukia? Juk lietuvoj apskritai mazai specialybiu kurios yra "perspektyvios" turbut galima ant pirstu suskaiciuot, o gal ju net ir tiek nebus :D viskas priklauso nuo jusu paciu.. jei tikrai istosit ten kur jus traukia, bet galbut jum atrodo neperspektyvi specialybe, daug dirbsit ir tikrai kazko pasieksit :) kas is tos ekonomikos ir teises...

 Sutinku su jumis, tačiau kad ir kaip bebūtų vis tiek šiek tiek neramu, jei pabaigus studijas nebus nei kur eiti nei ką veikti. 

 nu daugumai tai gresia... :D nebent pazistamu turi ir t.t

 Turbūt ir su tuo turėčiau sutikti, bet sunkiausia yra tai, kad pati nežinau kuo noriu būti...

Žinutė parašyta: 2011-12-04 01:15:08 | Nuoroda
Marcass rašė:

Atėjo laikas pradėti galvoti kur toliau mokytis baigus mokyklą. Dabar einu 10 klasę, mokytis norėčiau klaipėdoje, baogęs 12 klasių. Traukia šitos profesijos: "Automobilių kėbulų remontininkas" , "Automobilių mechanikas" dar domintu ir "Vairavimo intruktorius" bet šis mokslas galimas tik turint 3 metų vairavimo stažą, o baigus 12 klasių nesinorėtų vienus metus laukti. Ir šeip mane traukia profesijos su autmobiliais. Pirmos dvi mano išvardintos profesijos galima mokintis ir nuo 10 klasės, bet man yra kažkaip noras pabaigti 12 klasių ir tada, kaip geriau būtų?  Ką jūs patartūmėt žaliam, kuris dar nieko apie studijavimo nežino?

 

 patarčiau pasiskaityt apie tai plačiau tos įstaigos, kurioje nori mokytis, tinklalapyje.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-12-04 01:18:38 | Nuoroda
lainom rašė:

 Labas,

Norėčiau truputį pasikonsultuot, ką liaudis mano. Geriausiai man sekas tikslieji mokslai, tačiau niekaip neapsisprendžiu ką pasirinkti: matematiką, fiziką ar inžineriją.. Šiaip norėčiau labiau į patį mokslą gilintis, tai inžinerija gal mažiausiai norėčiau, nors kaip dalykas atrodo perspektyviausias. O kokios jūsų tuomonės? Labai man pasisektų jei gaučiau patarimų iš žmonių, already studijuojančių tuos dalykus, būtų labai malonu :>

Ačiū

 na visur to "pačio mokslo" yra davelniai.. apsispręsk kad tau labiau patinka, ar visokie įrodymai įrodymai ir dar kartą įrodymai, ar fizikoj visokie bandymai bandymai bandymai.. :D o šiaip klausk kas domina.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-09-04 16:08:11 | Nuoroda
 

kaip manot kur as galeciau stot, jei nelaikysiu anglu egzo, tik Matematiika, lietuviu ir istorija.

 

Žinutė parašyta: 2012-09-05 13:48:18 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-09-07 15:23:47 | Nuoroda

 As rekomenduoju  stoti kur JUS tikrai labai norite ir kuo trokstate buti ateityje, tada ir studijos jums turetu patikt ir butu idomios, nes  JUS sieksite savo tikslo, o ne kentesite ten kur netycia istojote :) Tad, linkiu stot kur tikrai norite :)

 

 

Tarptautine, nemokama skelbimu svetaine! Cia nevaržomai reklamuokis, pirk ir parduok!
www.klondajk.lt

Žinutė parašyta: 2012-09-08 15:14:53 | Nuoroda

 Sveiki. Gal galite padeti?

Laikysiu siuos egzaminus: Biologija, lietuviu, anglu

Kur as galiu istoti?

Noreciau su sportu kazka, turizmo ir sporto vadyba, treniravimo sistemas, sporto pedagogika. 

Pasiemiau Kuno kultura B, nes yra 28 savaitines pamokos.

Žinutė parašyta: 2012-09-08 21:27:28 | Nuoroda

 Sveiki, klausimas toks. Kas geriau - rinkodara ar marketingas? Iš esmės nelabai suprantu skirtumo, nes labai mažai informacijos apie tai. Taip pat neaišku, kas perspektyviau. O jei kas žinot į tai atsakymus, gal tada žinot ir kur geriausia tai studijuoti? 

Marketingas VDU arba KTU
Rinkodara kiek žinau VU/ TTVAM/ IBS, daugiau lyg neradau. 

Laukiu atsakymų! Jei norit galit rašyti man į paštą, jei tik žinot, ką nors daugiau arba galit papasakoti, ką iš savo asmeninės patirties. E-mail:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą