VU Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:38:57 | Nuoroda

Ateikit visi, planuojantys stoti į VU Teisę, kol dar visi esam lygūs ir naiviai (o gal ir ne) tikimės ten įstot ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:45:22 | Nuoroda

LAMABPO duomenimis, jau yra virs 250 paraisku i VU teise. Kalbu apie nuolatines studijas. Viena populiariausiu studiju programu, tad manau konkursas bus stiprus. Sekmes visiems.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:49:24 | Nuoroda

Bet ar čia pirmu prioritetu? 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:51:55 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Bet ar čia pirmu prioritetu? 

 pirmais 5 prioritetais 70-80% visu paraisku

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:53:13 | Nuoroda

i teise, taip kaip ir i medicina visuomet yra daug stojanciuju, bet nevisi jie turi gerus rezus.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:54:32 | Nuoroda
bembinas rašė:

i teise, taip kaip ir i medicina visuomet yra daug stojanciuju, bet nevisi jie turi gerus rezus.

Jo, visokių yra. Jei jau neįstočiau su anglų kokiais 94, lietuvių 95 ir istorijos kokiais 92 proc. į vf, būtų batai.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:56:47 | Nuoroda
EzoTao rašė:
bembinas rašė:

i teise, taip kaip ir i medicina visuomet yra daug stojanciuju, bet nevisi jie turi gerus rezus.

Jo, visokių yra. Jei jau neįstočiau su anglų kokiais 94, lietuvių 95 ir istorijos kokiais 92 proc. į vf, būtų batai.

 su tokiais turetum.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:58:28 | Nuoroda

cia svarbiausia istorija. Taciau draugas istojo su 80% istorijos, 89% matiekos, 91% lietuviu ir metinis matiekos 9 buvo. cia praeitais metais. Tavo kurkas geresni.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:23:00 | Nuoroda

Tai dar pala, gal aš tiek nesurinksiu. Ėmiau jau maksimumus, kiek aš galėčiau surinkt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:46:05 | Nuoroda

EzoTao, o jei nepavyksta tai i mru bandai??? ar i politologija?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:57:04 | Nuoroda

Tada į MRU (dar nežinau, gal net MRU pirmiau už VU rašysiu), o tada, jei nepavyksta į MRU, į VU politologiją. O tu kaip dėliojies viską?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 16:01:22 | Nuoroda

Pas manes, tai bus irgi greiciausiai MRU, paskuj VU ir galiausiai VDU, is pradziu nemokamos, paskuj mokamos, nu ir po viso sito parasysiu politologija, tai pasmanes gausis kazkur tik 8 vietos uzpildytos is 16 galimu. Daugiau nieko nepildysiu, nes kitur nenoriu ir siaip manyciau tureciau bent i mokama istot. Jei ir neistociau, tai nzn 1 metus padirbciau ir paskuj vel stociau, jei  ir neistosiu, tai del to, kad anglu egza sumautai parasiau, tai tokiu atveju anglijoj padirbciau ir po metu persilaikyciau anglu egza ir stociau i teise, vienu ar kitu atveju kitur nenoriu.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 17:39:11 | Nuoroda

VU teisę sunkiau įstot nei į MRU teię :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 17:53:53 | Nuoroda
Mireta rašė:

VU teisę sunkiau įstot nei į MRU teię :)

 Bet daug kas sako, kad MRU geriau, nes ten teorija labiau suderinama su praktika, o VU - tik teorija. Nežinau, neturiu nuomonės - tik VU gal patikimesnis atrodo :)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:05:02 | Nuoroda
bembinas rašė:

EzoTao, o jei nepavyksta tai i mru bandai??? ar i politologija?

 Tai, kad į VU politologija sunkiau įstoti nei į teisę. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:17:28 | Nuoroda

O pala - yra Tarptautinių santykių bakalauras VU? Ar tik magistre jis, baigus politologijos bakalaurą?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:19:11 | Nuoroda
EzoTao rašė:

O pala - yra Tarptautinių santykių bakalauras VU? Ar tik magistre jis, baigus politologijos bakalaurą?

 

 Tik magistre.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 20:30:32 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Mireta rašė:

VU teisę sunkiau įstot nei į MRU teię :)

 Bet daug kas sako, kad MRU geriau, nes ten teorija labiau suderinama su praktika, o VU - tik teorija. Nežinau, neturiu nuomonės - tik VU gal patikimesnis atrodo :)

 Jei neklystu, atrodo kad po 5 metu mokantis vu teise gauni magistro diploma, o mru po 4 metu tik bakalaura, tai aisku labaiu vu apsimoka. Ir seip kiek esu girdejus, kad jei praktikoje dalyvauja abieju universitetu studentai, tai vu studentus pasilieka dirbti toliau, mru nelabai... :D

Žinutė parašyta: 2009-06-17 20:34:51 | Nuoroda
Jei neklystu, atrodo kad po 5 metu mokantis vu teise gauni magistro diploma, o mru po 4 metu tik bakalaura, tai aisku labaiu vu apsimoka. Ir seip kiek esu girdejus, kad jei praktikoje dalyvauja abieju universitetu studentai, tai vu studentus pasilieka dirbti toliau, mru nelabai... :D

neklysti vu 5m ir magistras tavo rankose :) o siaip tie gandai kad vienur geriau kitus prasciau yra nesamone....turesi galva ant peciu tai ir kolegija baiges prasimusi

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:06:18 | Nuoroda

iki anos savaites galvojau bandyti gal cia stoti, bet is po tokio istorijos egzu vargu ar pavyks istoti, be to net nebesu tikras ar noriu ir isvis kur noriu.. ;D siaip pusbrolis doktorantura studijuoja jau ir desto VU TF, tai sake sunku ir  siaip su kuo kalbejau kas ten mokosi sake ziauru. Uz nusirasinejima jei pagauna sake iskart esi salinamas is univiero be teises sugrizti, labai sunku mokytis daug kalti ir t.t, bet manau perspektyvu.. nezinau dar ne vieno teisinko, kuris sluotu gatves. per laika esu tikras, kad imanoma prasimusti. Pastaruoju metu siaip visuomeneje auga MRU autoritetas ir daug kas renkasi nebe VU teise, o MRU esa ten daugiau ziniu igauni ir siaip paskui magistra pasibaigi VU. todel keli pazistami stojo i MRU, nors VU teise isnese kuo puikiausiai balai ir yra patenkinti studijom. siaip buvau MRU pavasari teises olimpiadoj, kur jie su projektu DRASINKIME ATEITI daro, tai siaip keik ten pabendauti su studentais teko, su destytojais, tai manau kad MRU uz 3 ar 5 metu teise bus vertinama labiau nei VU :D na tai tik mano nuomone

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą