VU Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:16:08 | Nuoroda

Paskaitau tokių žinučių ir pradedu abejot, ar pevešiu aš tą teisę VU, jei pasisektų įstot ;/

Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:55:04 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Paskaitau tokių žinučių ir pradedu abejot, ar pevešiu aš tą teisę VU, jei pasisektų įstot ;/

 ka reiskias ar pavesi? jei istosi reiskias gali pavest + jei nepatingesi truputi knyga paskaitinet bent retkarciais tai neturetu katastrofa ivykt. Gi iskrenta gal tik trecdalis is ten ir vsio, bet kiti pabaige, tai jei jie pabaige, tai kudel tu negali pavest?? MRu gal ir lengviau, nereik tiek mokintis, daugiau laisvo laiko lieka ir t.t., bet uz tai 6m. mokintis iskaicius magistrini, o VU 5

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:05:50 | Nuoroda

Žinoma, tas atsveria svarstykles VU pusėn :) Žodžiu, pirmiausia reikia įstot. O po pradėt pirktis Bilobil, Memoplius ir Memoril - kad atmintis lavėtų :D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 00:22:06 | Nuoroda

Tame ir esme, kad VU yra sunkiau mokintis, nes ten medziaga isdestyt reikia per 5 metus, o MRU per 6m. (cia kalbu apie magistrantura), tai MRU gaunasi, kad neskuba arba, kad VU skuba, nors man visai priimtina tas neskubejimas, nes labiau i galva viskas sulenda, negu, kad viska ant greituju kalt, bet aisku tokiu atveju sutaupai 1 metus ir kol kiti dar mokosi tu jau karjera pradedi darytis. O apie VDU negalvoji? ar taip kaip ir as esi is Vilniaus, tai negi dabar is Vilniaus kelsies i KAuna?:D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:52:34 | Nuoroda

pazistu studijuojanciu ir MRU, ir VU. abieju atsiliepimai geri. tiesiog VU prestizas ir mokaisi trumpiau, bet itin intensyviai, reikia iskart pasiruost dideliam kruviui. o MRU istot lengviau ir ilgiau mokais.

Žinutė parašyta: 2009-06-19 10:46:49 | Nuoroda

Aš studijuoju VU pirmam kurse, bet nepasakyčiau, kad tas krūvis jau toks žiauriai didelis, ypač pirmą pusmetį. Aišku, gal čia priklauso nuo žmogaus ir kokių rezultatų tu nori, bet išsilaikiau aš tuos egzus be skolų ir kol kas per didelio vargo nemačiau:)

Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:01:12 | Nuoroda

CIa priklauso nuo paciu studentu motyvacijos, mano draugas is VU jau 3 skolas speju susigaudyt. :-| 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:35:42 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Paskaitau tokių žinučių ir pradedu abejot, ar pevešiu aš tą teisę VU, jei pasisektų įstot ;/

 Čia biški klausimas ne į temą :D o tu gal kartais sesę turi? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:38:14 | Nuoroda

Ale daug čia jūsų apie tą teisę svajojančių  Ir ko taip visus ten traukia... Ir pažiūrėjau į politikos mokslus daug kas nusiteikę rašyt. Jaučiu man teks rinktis VU TVM .....

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-20 00:08:29 | Nuoroda

Šiandien iškvosčiau pernai mūsų mokyklą baigusią studentę iš MRU, teisės ir valdymo. Mane rimtai pradėjo traukti MRU. Visi tik giria giria. Beje, ten taip pat jau žadama už 5 metų studijas duoti magistrą:)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 02:16:39 | Nuoroda

As pats MRU studijuoju ir esu labai patenkintas. Kompetetingi ir idomus destytojai, puiki mokymosi aplinka, daug popaskaitines veiklos.  O ir laikai tie praejo kai MRU studentai buvo diskriminuojami, dabar dazniausiai ta diskriminacija ateina is VU studentu puses kas nera reiksminga. Daug zmoniu baigusiu musu unika uzima pakankamai aukstas pareigas, teismuose dirba, kontorose, taip pat jau ir teiseju yra baigusiu LTU. KAs liecia pacios teises, tai ar susimastete kodel daug kas stoja i teise? Kiek man teko bendrauti su neakivaizdininkais tai susidariau ispudi,kad tikrai daugumai rupi tik diplomas, nes visais atvejais tas diplomas bus vertinamas visur, teise - platus issilavinimas. Siulyciau nueiti tiek i viena tiek i kita universiteta, uzeiti i studentu atstovybe, pasiklausti. Pas mus tokie zmones visada laukiami.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 03:07:33 | Nuoroda
karalaitis rašė:

As pats MRU studijuoju ir esu labai patenkintas. Kompetetingi ir idomus destytojai, puiki mokymosi aplinka, daug popaskaitines veiklos.  O ir laikai tie praejo kai MRU studentai buvo diskriminuojami, dabar dazniausiai ta diskriminacija ateina is VU studentu puses kas nera reiksminga. Daug zmoniu baigusiu musu unika uzima pakankamai aukstas pareigas, teismuose dirba, kontorose, taip pat jau ir teiseju yra baigusiu LTU. KAs liecia pacios teises, tai ar susimastete kodel daug kas stoja i teise? Kiek man teko bendrauti su neakivaizdininkais tai susidariau ispudi,kad tikrai daugumai rupi tik diplomas, nes visais atvejais tas diplomas bus vertinamas visur, teise - platus issilavinimas. Siulyciau nueiti tiek i viena tiek i kita universiteta, uzeiti i studentu atstovybe, pasiklausti. Pas mus tokie zmones visada laukiami.

 kiek zmoniu - tiek nuomoniu. apie MRU teko girdet ir lbai blogai ir lbai gerai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-20 10:24:28 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Šiandien iškvosčiau pernai mūsų mokyklą baigusią studentę iš MRU, teisės ir valdymo. Mane rimtai pradėjo traukti MRU. Visi tik giria giria. Beje, ten taip pat jau žadama už 5 metų studijas duoti magistrą:)

 Ką nors plačiau sužinosi, rašyk. Šią studijų programą pats ruošiuosi pirmu numeriu rašyti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 11:30:58 | Nuoroda

As visa laika maniau, kad tikrai nebutu tragedija jei nepavyktu i tei se VU istot , neblogai ir MRU, bet ..... vasario menesi buvau toj studiju parodoj litexo rumuose... kalbejau tiek su MRU, tiek su VU teises studentais.... Vu studente gyre studijas ir negalejo atsidziaugti savo pasirinkimu, o stai MRU studento zodziai buvo tokie .... " as tau draugiskai patariu, nestok cia. Jei galeciau atsukti laika atgal, buciau geriau pasiruoses egzaminams is stociau tik i VU" Na, tokie zodziai , svelniai tariant, mane sukrete. Kai gali universiteto atstovas, atvykes pristatyti savo mokymo istaiga, taip kalbeti? 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:04:40 | Nuoroda

Studijų planai jau patvirtinti, taip kad šiemet stojantys nesvajokit, kad 5 metus pasimokę MRU gausit magistrą. Šiaip kiek teko kalbėti su MRU teisės studentais, dėstytojais, neteko girdėti daug blogų atsiliepimų. Studijuoti lengviau, ne tiek daug reikalauja, be to mačiau išmeta (tuo tarpu VU iš ~200 įstojusių diplomus gauna daugiausia 20, pažįstamas studijuoja, tai penktam kurse iš jų grupės belikę ~25 studentai...)
 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:05:36 | Nuoroda

Tik i MRU viešąjį administravimą niekam nepatarčiau..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:29:47 | Nuoroda
***** rašė:

Studijų planai jau patvirtinti, taip kad šiemet stojantys nesvajokit, kad 5 metus pasimokę MRU gausit magistrą. Šiaip kiek teko kalbėti su MRU teisės studentais, dėstytojais, neteko girdėti daug blogų atsiliepimų. Studijuoti lengviau, ne tiek daug reikalauja, be to mačiau išmeta (tuo tarpu VU iš ~200 įstojusių diplomus gauna daugiausia 20, pažįstamas studijuoja, tai penktam kurse iš jų grupės belikę ~25 studentai...)
 

 O ka reiskia "maziau ismeta"? Juk ten niekas specialiai neismeta.. Jeigu zmogus nepatempia to kruvio tai ir gaunasi ate.. Juk VU tikrai studiju lygis aukstesnis, reikalavimai didesni, todel ir atkrenta tiek daug zmoniu, o lieka tie, kurie tikrai turi pasaukima (siuo atveju teisei), turi noro bei stipria motyvacija, o ne stoja ten tik del diplomo, ar "pabimbinet"...

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:34:31 | Nuoroda

Tai ir reiškia, kad lengviau mokytis, daugiau atsiranda tokių, kurie patempia tuos mokslus..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:41:18 | Nuoroda
***** rašė:

Tai ir reiškia, kad lengviau mokytis, daugiau atsiranda tokių, kurie patempia tuos mokslus..

 Kad MRU lengviau mokytis tikrai teko tai girdet. Reikia ivertinti savo galimybes.. Kam smaugti save VU, o po to iskrist lauk po metu kitu, jeigu gali pasirinkt MRU...

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:43:48 | Nuoroda

Taip, Tavo tiesa. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą