VU Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:44:39 | Nuoroda

Mano nuomone =) Tiesa kaip pastebejau kiekvienas turi savo

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:46:33 | Nuoroda

keista, kad niekas neplanuoja VDU teisės. :?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:51:57 | Nuoroda

Nes dauguma arba vilnieciai, arba nori i sostine... 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:54:03 | Nuoroda

aš ir seniau galvojau, kad noriu į Vilnių, bet persigalvojau + tikrai visko tobulai neišlaikiau, kad būtų egzaminai visi 90+, dar ir gaunu papildomų balų ten, o ir kam apsikraut kitu miestu, net neaišku ar bendrabutį gautum.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:57:21 | Nuoroda

Na , matai... cia kaip kam... as kaip tik Vilniuje tureciau kur gyventi ir nereiktu man benrabutyje vargti, o Kaune... reiktu arba nuomotis, arba kasdien vazineti... be to visa gyvenima masciau tik apie Vilniu... bet VU jau ir man liko tik svajone... 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:58:58 | Nuoroda

po visų atgarsių, net nenoriu VU. nežinau, net ar verta jį prašyme vieną paskutinių pildyt tik dėl vaizdo. ;D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2009-06-20 14:07:51 | Nuoroda
estell9 rašė:

po visų atgarsių, net nenoriu VU. nežinau, net ar verta jį prašyme vieną paskutinių pildyt tik dėl vaizdo. ;D

 Aš asmeniškai tikrai norėčiau į VDU, tik , kad man Kaunas nepakeliui. Vilniui turiu kur gyvent, nereikia sukt galvos nei dėl nuomos ar barako.. O Kaunas.. Na man ir šiaip jis nepatinka kaip miestas.. Ir važinėt reiktų, o tai tikrai vargina.. Gaila, kad VDU teisės fakulteto Vilniuije nėra..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:50:22 | Nuoroda

As tai nesuprantu is kur jus traukiat tokias idiotiskas isvadas, kad kazkur lengviau,o kazkur sunkiau? :D Cia daugiausiai priklauso nuo destytoju, vieni atlaidziau ziuri,o kiti daug reikalauja. Tiesa sakant kirviu dar neteko sutikti, bet pavasario sesija tikrai nuvargino, nematau as cia jokio lengvumo. Vieni lengviau pernesa kruvius, o kitiems sunkiau, ypatingai sunku tiem kurie yra ismoke kalti. Labai jau cia visus gasdino,kad studijuojant teise reikia vien kalti. Is savo kuklios patirties galiu pasakyti, kad reikia pirmiausiai suprasti dalyka.  

Žinutė parašyta: 2009-06-25 10:38:52 | Nuoroda

Ka tik pati baigiau VU TF, tai galiu siek tiek papasakot. Netiesa, kad daug studentu iskrenta. Daug iskrenta tik tu, kurie studijuoja neakivaizdziai, tuo tarpu dienininku diplomus gauna apie 95 proc. Pirmaisiai studiju metais pasitaiko tokiu, kurie iseina savo noru, pamate, kad si specialybe jiems netinka. Is musu grupes isejo tik 1 zmogus. Tuo tarpu ismetami studentai itin retais atvejais. Gal tik 2 per visa kursa zinau. Mokytis reikia, bet kur nereikia :) Zmones, kurie nori studijuoti teise, manau yra ir taip protingi, tikslo siekiantys, gerai mokesi mokykloje, taip kad problemu del mokymosi neturetu buti. O del MRU ir VU- daugiausiai del prestizo ir vietos po saule kovoja tik istoje, pirmakursiai studentai, patys dar nelabai apsile koju ir nezinantys kas ir kaip :) Del to man juokinga tokia niekur nevedanti kova, kai teisybes vis tiek nesuzinosit. Bet del konkurencingumo- tai teisybes yra, kad VU labiau vertinamas. Pati ta patyriau savo kailiu ieskodama darbo. Ir dabartiniai mano darbdaviai pasakojo, kad jautesi labai didelis skirtumas tarp MRU ir VU studentu, tad finaliniame pokalbyje vis tiek liko 2 studentai is VU. Bet aisku, cia nuo zmoniu priklauso- jei puikiai pasirodysi, busi motyvuotas, galesi pralenkti bet ka :)) Sekmes visiems :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 21:01:30 | Nuoroda
Absolvente rašė:

Ka tik pati baigiau VU TF, tai galiu siek tiek papasakot. Netiesa, kad daug studentu iskrenta. Daug iskrenta tik tu, kurie studijuoja neakivaizdziai, tuo tarpu dienininku diplomus gauna apie 95 proc. Pirmaisiai studiju metais pasitaiko tokiu, kurie iseina savo noru, pamate, kad si specialybe jiems netinka. Is musu grupes isejo tik 1 zmogus. Tuo tarpu ismetami studentai itin retais atvejais. Gal tik 2 per visa kursa zinau. Mokytis reikia, bet kur nereikia :) Zmones, kurie nori studijuoti teise, manau yra ir taip protingi, tikslo siekiantys, gerai mokesi mokykloje, taip kad problemu del mokymosi neturetu buti. O del MRU ir VU- daugiausiai del prestizo ir vietos po saule kovoja tik istoje, pirmakursiai studentai, patys dar nelabai apsile koju ir nezinantys kas ir kaip :) Del to man juokinga tokia niekur nevedanti kova, kai teisybes vis tiek nesuzinosit. Bet del konkurencingumo- tai teisybes yra, kad VU labiau vertinamas. Pati ta patyriau savo kailiu ieskodama darbo. Ir dabartiniai mano darbdaviai pasakojo, kad jautesi labai didelis skirtumas tarp MRU ir VU studentu, tad finaliniame pokalbyje vis tiek liko 2 studentai is VU. Bet aisku, cia nuo zmoniu priklauso- jei puikiai pasirodysi, busi motyvuotas, galesi pralenkti bet ka :)) Sekmes visiems :)

 Visiškai sutinku, kad didžioji dalis pasiekimų priklauso tik nuo pačio siekiančiojo entuziazmo, noro ir sugebėjimo.

Bet kokiu atveju, būtų super duper, jei pavyktų į stot į VU vf TF.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 22:14:52 | Nuoroda

Sveiki, tikiuos būsimieji kolegos. Galvoju teisę VDU , MRU, arba VU, nors po truputį pradedu atmetinėti VU, nežinau, kažkodėl man atrodo ir + teko girdėti, jog ten studentams kalama teorija, dėstytojai skaito iš senų savo užrašų, o tuo tarpu VDU dėstytojai, atsisakę nuobodaus dėstymo - patys konspektuokitės, dėsto moderniai, su diskusijomis ir pan. O dėl MRU, tai kryžkelė, noriu ten, bet baisu, kadangi sklinda kalbos, jog ten velniškai sunku ;? Šiaip, jei VDU būtų Vilniuj, net nedvejočiau, o dabar stoviu kyžkelėj. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 23:10:18 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:

Sveiki, tikiuos būsimieji kolegos. Galvoju teisę VDU , MRU, arba VU, nors po truputį pradedu atmetinėti VU, nežinau, kažkodėl man atrodo ir + teko girdėti, jog ten studentams kalama teorija, dėstytojai skaito iš senų savo užrašų, o tuo tarpu VDU dėstytojai, atsisakę nuobodaus dėstymo - patys konspektuokitės, dėsto moderniai, su diskusijomis ir pan. O dėl MRU, tai kryžkelė, noriu ten, bet baisu, kadangi sklinda kalbos, jog ten velniškai sunku ;? Šiaip, jei VDU būtų Vilniuj, net nedvejočiau, o dabar stoviu kyžkelėj. 

 Na, bet VU gerai tai, akd už 5 metus duoda magistrą. O dėl kalimo... Nežinau. Kaip tik kalbos eina, kad MRU labai lengva ir ten tipo nevykėlių pilną. Tuo aš asmeniškai netikiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 12:52:25 | Nuoroda

Sveiki, as irgi vienas is busimu teisininku. Labai tikiuosi istoti i VU TF vf, nes 5 metai + magistras daug ka reiskia, o ir VU prestizas darbo ieskant manau nepamaisys. Tad kiek musu , teisininku, yra??? Kokie Jusu, stojanciu i VU teise balai?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-05 13:14:25 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Mr.Tū rašė:

Sveiki, tikiuos būsimieji kolegos. Galvoju teisę VDU , MRU, arba VU, nors po truputį pradedu atmetinėti VU, nežinau, kažkodėl man atrodo ir + teko girdėti, jog ten studentams kalama teorija, dėstytojai skaito iš senų savo užrašų, o tuo tarpu VDU dėstytojai, atsisakę nuobodaus dėstymo - patys konspektuokitės, dėsto moderniai, su diskusijomis ir pan. O dėl MRU, tai kryžkelė, noriu ten, bet baisu, kadangi sklinda kalbos, jog ten velniškai sunku ;? Šiaip, jei VDU būtų Vilniuj, net nedvejočiau, o dabar stoviu kyžkelėj. 

 Na, bet VU gerai tai, akd už 5 metus duoda magistrą. O dėl kalimo... Nežinau. Kaip tik kalbos eina, kad MRU labai lengva ir ten tipo nevykėlių pilną. Tuo aš asmeniškai netikiu.

 Na aš tuo drįsčiau abejoti. Manau, nevykėliai renkasi kolegijas, kuriose baigus teisės studijas, velniai žino, kur gali eiti. Sutinku, VDU ir VU duodu prioritetą, vien dėl to, jog po 5 metų iškarto magistrą turi. Bet manau, mokantis MRU nepamaišytų ir dar vieneri metai, taigi kartojimas - mokslų motina :>

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 15:13:02 | Nuoroda
Partizan rašė:

Sveiki, as irgi vienas is busimu teisininku. Labai tikiuosi istoti i VU TF vf, nes 5 metai + magistras daug ka reiskia, o ir VU prestizas darbo ieskant manau nepamaisys. Tad kiek musu , teisininku, yra??? Kokie Jusu, stojanciu i VU teise balai?

KB = 19, 42, o tavo? Ką be teisės dar rašysi?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 15:29:11 | Nuoroda

KB=19.74 Jau pridaviau prasyma. Rasiau VU vf teise, politikos mokslus, o toliau MRU vf teise, teise ir... Ar tik neprisieis but kursiokais? :) Balai musu geri, galbut pateksim tarp laiminguju... Kaip supratau tu rinksiesi/pasirinkai VU teise? O kaip kiti??? Kazko teisininkai nelabai aktyvus cia, o i VU teise jau gana daug prisirase :D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-05 15:59:42 | Nuoroda

Parašiau teisę VU vf antru numeriu :) mano balas 19,66

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:03:04 | Nuoroda
Partizan rašė:

KB=19.74 Jau pridaviau prasyma. Rasiau VU vf teise, politikos mokslus, o toliau MRU vf teise, teise ir... Ar tik neprisieis but kursiokais? :) Balai musu geri, galbut pateksim tarp laiminguju... Kaip supratau tu rinksiesi/pasirinkai VU teise? O kaip kiti??? Kazko teisininkai nelabai aktyvus cia, o i VU teise jau gana daug prisirase :D

 Nu blemba, ir abiejų jūsų balai geresni už mano :D Neblogi neblogi tiek mūsų KB, bet manųjų kažin, ar užteks VU vf. Labai norėčiau, bet visko gali būti.

O dėl VU teisę kaip prioritetą jau tiek prisirašė, kad načiort. Kad jų balai būtų blogi :D

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:08:23 | Nuoroda

Na Tadas12 greiciausiai netaps kursioku, nes panasu, kad su tokiu balu svieciasi pirma vieta :) O siaip manau, kad konkursas milziniskas bus, jau dabar kiek prisirase, tai ir as kartais suabejoju del finansavimo. Ech, tikekimes geriausio ;)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:12:30 | Nuoroda
Partizan rašė:

Na Tadas12 greiciausiai netaps kursioku, nes panasu, kad su tokiu balu svieciasi pirma vieta :) O siaip manau, kad konkursas milziniskas bus, jau dabar kiek prisirase, tai ir as kartais suabejoju del finansavimo. Ech, tikekimes geriausio ;)

 Ai, tada pakliūčiau bent jau į MRU. Svarbus Vilnius, teisė ir vf. Tik tiek, kad prie VU labiau širdis linksta...

O konkursas tikrai bus didelis. Neaiškios nei krepšelio lubos, nei VU įstojamieji balai. Tas graužia šiek tiek :) Tik faktas, kad tikrai ne visi, prisirašę VU teisę vf yra su aukštais balais... :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą