del ISM'o?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:26:50 | Nuoroda

Seip tiesa sakant ir varysiu i SSE ;] Tik kad nelikti ant ledo (nors ir maza galimybe ;]) tai pildau ir priemima i lietuvos univerus... O kolkas man ISM ekonomikos sriti artrodo geriausias variantas lietuvoje nors mano atveju greiciau atsarginis...

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:27:42 | Nuoroda

žiūriu daug kas į ekonomiką ir politiką žada, euch..

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:31:08 | Nuoroda

tai ir saunu:) tik nepmirsk grizt po to lietuvon:D nors nelabai cia toki nuvaziuosi:D bet jega, gerai varai:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:34:19 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:
ciaesuas rašė:
kiseneje_piene rašė:

gabi, zadi negaut krepselio ir stot i ism?:D

 Niu pience, kaip vertintum mano sansus patekt i VU KHF eko?

 :D cia manes kaip kokios ekspertes klausi?:DDD kadangi visad sakiau, kad su matkes 65 istot imanoma, o tu turi 66, tai istosi:D jei bus mokamu vietu siemet:D o tuetu manau but..:) tai va:D o ten tas bernelis gerai pavare su rezais:DDDD sakyciau tokiam protingam reikejo gal ir i sse riga varyt:)) ar nepraslydai?:)

Iš ko anais metais susidarė KB ir kokie svertai?

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:41:06 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
kiseneje_piene rašė:
ciaesuas rašė:
kiseneje_piene rašė:

gabi, zadi negaut krepselio ir stot i ism?:D

 Niu pience, kaip vertintum mano sansus patekt i VU KHF eko?

 :D cia manes kaip kokios ekspertes klausi?:DDD kadangi visad sakiau, kad su matkes 65 istot imanoma, o tu turi 66, tai istosi:D jei bus mokamu vietu siemet:D o tuetu manau but..:) tai va:D o ten tas bernelis gerai pavare su rezais:DDDD sakyciau tokiam protingam reikejo gal ir i sse riga varyt:)) ar nepraslydai?:)

Iš ko anais metais susidarė KB ir kokie svertai?

 Kažkaip aš galvoju, kad su tiek anais metais ir VF pačiam gale galbūt būčiau figuravęs. Čia turiu galvoj šių metų KB, nes istorija šūdinai.

 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:43:01 | Nuoroda

Sveiki as irgi zadu i ISM ekonomika ir politika stoti kaip manot ar turiu sansu papult i dalinai finansuojama jeigu mano konkursinis balas 19.34 o egzanminu rezultatai tokia: istorija 100 anglu 99 lietuviu 81 matematika 78??

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:08:37 | Nuoroda

Parasiau pirmu nr, bet kaip matau beveik nebera sansu i ta simtuka patekti, ka jau apie 30 kalbeti Ziuriu visi su aukstais balais lb

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:15:13 | Nuoroda

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:42:46 | Nuoroda
Cloudless rašė:

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

Tai kad tu negali rinktis, nes tiesiog ism`as trisdesimciai geriausiais balais istojusiu padengs ta skirtuma, nes studiju krepselis yra  4031lt, o kiti sesiasdesimt zmoniu gaus vf vieta, taciau skirtuma tures padengti patys. Cia jokio pasirinkimo nera

 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:44:21 | Nuoroda

Nesuprasi kaip ten yra, bet tie 30 geriausi manau bus su gan ispudingais KB, be 20 ko gero net neverta svajot

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:50:45 | Nuoroda

kažkokai nesąmonė, jei aš nenoriu mokėti, tai niru kitur stoti, tai neužtikrintai kitimes palieka, jei nepakliūni į 30 tuką...

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 00:03:05 | Nuoroda

konkursinis balas 20,18
ISM ekonomika VF pirmu numeriu. debilas for the win.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 13:27:09 | Nuoroda

Ism forumas nepasizymi populiarumu... Gal ir gerai... Dar nepildziau prasymo tai kazkiek abejoju ar stot i ISM, nes teoriskai gali istot i vf ir vistiek turet moketi ar tiesiog geriau istot i koki VU ar MRU...

Teoriniai paskaiciavimai: Dabar i ISM 1 numeriu rase 170 zmoniu tikriausiai iki galo bus apie 250.. kas rase ne 1 numeriu yra nekonkurentai nes paprasciausiai jei jie turi pakankama bala patekti i 30 tai jie pateks ir kitur kur parasys 1 numeriu... ish 170 i vf rase 143.. ish 40 ish i Kauna nori nenori tuos irgi turiu ishkaiciuot ;] tai realiai lieka dabar 100 zmoniu iki galo bus apie 130-140...

Bendri teoriniai paskaiciavimai: Mano konkursinis balas 20,46 tai grubiai primetus kadangi buvo 100 ish matkes ~250 o ish kitu maziau nei 200.. tai teoriskai mane galetu aplenkti ne daugiau kaip 500 abiturientu, nors tikiu kad sis skaicius tik teorinis ;] Taip pat esu Ekonomikos olimpiados III laipsnio laimetojas tai dar + 1 balas... tai isviso 21,46 stojant i socialininius moxlus ir ISM... Vieninteliai realiai galintis aplenkti yra olimpiadininkai yra virs 20 ivairiu olimpiadu nors ISM tikriausiai aktualios tik kelios : istorijos, ekonomikos, matematikos ir anglu.. is viso olimpiadininku negali buti daugiau nei 50 ish kuriu apie 25 butu trecios vietos, kurias seip ar taip tikiuosi aplenkt ;]

 

Tai tokie mano teoriniai pamastymai apie ISM ir blogiausius ISM stojamuju scenarijus... Idomu ar kas nors turi aukstesni bala ish forumo stojant i ISM?..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:09:23 | Nuoroda
Cloudless rašė:

kažkokai nesąmonė, jei aš nenoriu mokėti, tai niru kitur stoti, tai neužtikrintai kitimes palieka, jei nepakliūni į 30 tuką...

 As irgi del sito susvyravau, vis tik ir gavus vf ta kaina nemaza gaunas, o jei bus prasyme auksciausiu patenkinamu numeriu, tai kaip supratau ten teks ir studijuot

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-04 21:24:54 | Nuoroda
Paprikol rašė:

Ism forumas nepasizymi populiarumu... Gal ir gerai... Dar nepildziau prasymo tai kazkiek abejoju ar stot i ISM, nes teoriskai gali istot i vf ir vistiek turet moketi ar tiesiog geriau istot i koki VU ar MRU...

Teoriniai paskaiciavimai: Dabar i ISM 1 numeriu rase 170 zmoniu tikriausiai iki galo bus apie 250.. kas rase ne 1 numeriu yra nekonkurentai nes paprasciausiai jei jie turi pakankama bala patekti i 30 tai jie pateks ir kitur kur parasys 1 numeriu... ish 170 i vf rase 143.. ish 40 ish i Kauna nori nenori tuos irgi turiu ishkaiciuot ;] tai realiai lieka dabar 100 zmoniu iki galo bus apie 130-140...

Bendri teoriniai paskaiciavimai: Mano konkursinis balas 20,46 tai grubiai primetus kadangi buvo 100 ish matkes ~250 o ish kitu maziau nei 200.. tai teoriskai mane galetu aplenkti ne daugiau kaip 500 abiturientu, nors tikiu kad sis skaicius tik teorinis ;] Taip pat esu Ekonomikos olimpiados III laipsnio laimetojas tai dar + 1 balas... tai isviso 21,46 stojant i socialininius moxlus ir ISM... Vieninteliai realiai galintis aplenkti yra olimpiadininkai yra virs 20 ivairiu olimpiadu nors ISM tikriausiai aktualios tik kelios : istorijos, ekonomikos, matematikos ir anglu.. is viso olimpiadininku negali buti daugiau nei 50 ish kuriu apie 25 butu trecios vietos, kurias seip ar taip tikiuosi aplenkt ;]

 

Tai tokie mano teoriniai pamastymai apie ISM ir blogiausius ISM stojamuju scenarijus... Idomu ar kas nors turi aukstesni bala ish forumo stojant i ISM?..

 

 

ne

 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-07-04 23:26:32 | Nuoroda
Paprikol rašė:

Ism forumas nepasizymi populiarumu... Gal ir gerai... Dar nepildziau prasymo tai kazkiek abejoju ar stot i ISM, nes teoriskai gali istot i vf ir vistiek turet moketi ar tiesiog geriau istot i koki VU ar MRU...

Teoriniai paskaiciavimai: Dabar i ISM 1 numeriu rase 170 zmoniu tikriausiai iki galo bus apie 250.. kas rase ne 1 numeriu yra nekonkurentai nes paprasciausiai jei jie turi pakankama bala patekti i 30 tai jie pateks ir kitur kur parasys 1 numeriu... ish 170 i vf rase 143.. ish 40 ish i Kauna nori nenori tuos irgi turiu ishkaiciuot ;] tai realiai lieka dabar 100 zmoniu iki galo bus apie 130-140...

Bendri teoriniai paskaiciavimai: Mano konkursinis balas 20,46 tai grubiai primetus kadangi buvo 100 ish matkes ~250 o ish kitu maziau nei 200.. tai teoriskai mane galetu aplenkti ne daugiau kaip 500 abiturientu, nors tikiu kad sis skaicius tik teorinis ;] Taip pat esu Ekonomikos olimpiados III laipsnio laimetojas tai dar + 1 balas... tai isviso 21,46 stojant i socialininius moxlus ir ISM... Vieninteliai realiai galintis aplenkti yra olimpiadininkai yra virs 20 ivairiu olimpiadu nors ISM tikriausiai aktualios tik kelios : istorijos, ekonomikos, matematikos ir anglu.. is viso olimpiadininku negali buti daugiau nei 50 ish kuriu apie 25 butu trecios vietos, kurias seip ar taip tikiuosi aplenkt ;]

 

Tai tokie mano teoriniai pamastymai apie ISM ir blogiausius ISM stojamuju scenarijus... Idomu ar kas nors turi aukstesni bala ish forumo stojant i ISM?..

 iš kur žinai statistiką kiek kur rašė?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-05 00:02:34 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-05 00:07:01 | Nuoroda

Galetu forume buti ir zinuciu redagavimo f-cija... O seip statistika yra bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show ... arba www.lamabpo.lt saite studiju programu pasirenkamumas..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-06 01:54:40 | Nuoroda
Cloudless rašė:

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

 Aš dvejoju dėl tos pačios priežasties, net nenumanau kaip ten bus su tuo trisdešimtuku... Kiek žiūrėjau, niekur neradau info kiek tektų mokėt įstojus 31+ numeriu. Nemanau, kad verta rizikuot su 20.22. ;//

  • Istorija / VBE 81
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 88
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:40:03 | Nuoroda
Funky shyzo rašė:
Cloudless rašė:

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

 Aš dvejoju dėl tos pačios priežasties, net nenumanau kaip ten bus su tuo trisdešimtuku... Kiek žiūrėjau, niekur neradau info kiek tektų mokėt įstojus 31+ numeriu. Nemanau, kad verta rizikuot su 20.22. ;//

 Pas mane irgi ta pati problema :( na, jei sakai, kad su 20,22 neverta rizikuot, tai man tada su 20,20 tai isvis :((( 

Beje, tarkim įstoji į visiškai nemokamą tai po to po 2 metų tik gali atimt tą nemokamą vietą, jei susimauni ar jau po pusmečio? nes juk ISM nevalstybinis.. gal žinot ką nors apie tai?

 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą