Stojimai.Klausimelis:kam didesni sansai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:44:52 | Nuoroda

Įsivaizduokim tokia situacija: Petras pildydamas dokumentus pirmu numeriu įrašė ekonomiką (Konkursinis balas: 18), antru numeriu - teisę (KB: 17),treciu numeriu - architektūrą ( KB: 19), o Jonas pirmu numeriu irasė architektūrą (KB: 18),... Kam yra didesnės galimybės įstoti į architektūrą, Petrui ar Jonui,jei toje aukštojoje mokykloje,į kurią jie siekia įstoti,beliko tik viena laisva vieta?     Gal klausimas ir kvailokas ,bet man toks neaiskumas iškilo DD

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:48:54 | Nuoroda

čia ta prasme jei Petras į ekonomiką  ir teisę neįstoja ir tada jis su Jonu  konkuruoja del vietos į architektūrą

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:50:30 | Nuoroda
access denied rašė:

Įsivaizduokim tokia situacija: Petras pildydamas dokumentus pirmu numeriu įrašė ekonomiką (Konkursinis balas: 18), antru numeriu - teisę (KB: 17),treciu numeriu - architektūrą ( KB: 19), o Jonas pirmu numeriu irasė architektūrą (KB: 18),... Kam yra didesnės galimybės įstoti į architektūrą, Petrui ar Jonui,jei toje aukštojoje mokykloje,į kurią jie siekia įstoti,beliko tik viena laisva vieta?     Gal klausimas ir kvailokas ,bet man toks neaiskumas iškilo DD

 oho, cia kaip koks tekstinis matematikos uzdavinys...:D as manau, kad Petrui istoti didesne tikimybe, nes ekonomikai ir teisei nurodyti Petro balai yra per zemi, taigi Jonui nepasiseks

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:50:34 | Nuoroda

istos Petras :D

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:53:09 | Nuoroda

Jonas vargselis liks uz borto arba mokes pilna studiju kaina

Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:11:47 | Nuoroda

nezinau,gal kazka busiu sumaisius,bet pagal reforma (kiek ja supratau),tai istotu Jonas,nes jis architektura,kaip menu sriti iskele i pirma vieta,o Petras i trecia,todel pirmenybe teikiama Jonui.  arba apsvieskit mane,jei suklydau

Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:16:56 | Nuoroda
access denied rašė:

Įsivaizduokim tokia situacija: Petras pildydamas dokumentus pirmu numeriu įrašė ekonomiką (Konkursinis balas: 18), antru numeriu - teisę (KB: 17),treciu numeriu - architektūrą ( KB: 19), o Jonas pirmu numeriu irasė architektūrą (KB: 18),... Kam yra didesnės galimybės įstoti į architektūrą, Petrui ar Jonui,jei toje aukštojoje mokykloje,į kurią jie siekia įstoti,beliko tik viena laisva vieta?     Gal klausimas ir kvailokas ,bet man toks neaiskumas iškilo DD

 Jei petras neistos i pirmas 2 spmybe studijuoti architekturaecialybes tada jis istos i architektura ir jonas liks ant ledo, taciau jei petras istos i kuria nors is pirmu dvieju, tada jonas gales dziaugtis turesias galimybe studijuoti architektura. Dar cia labai priklauso kokiu mokyklu programas surase petras. O dar yra kitas variantas, jog neistos nei vienas :DD Nu zodziu daug variantu

Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:18:31 | Nuoroda
Gendakis rašė:
access denied rašė:

Įsivaizduokim tokia situacija: Petras pildydamas dokumentus pirmu numeriu įrašė ekonomiką (Konkursinis balas: 18), antru numeriu - teisę (KB: 17),treciu numeriu - architektūrą ( KB: 19), o Jonas pirmu numeriu irasė architektūrą (KB: 18),... Kam yra didesnės galimybės įstoti į architektūrą, Petrui ar Jonui,jei toje aukštojoje mokykloje,į kurią jie siekia įstoti,beliko tik viena laisva vieta?     Gal klausimas ir kvailokas ,bet man toks neaiskumas iškilo DD

 Jei petras neistos i pirmas 2 specialybes tada jis istos i architektura ir jonas liks ant ledo, taciau jei petras istos i kuria nors is pirmu dvieju, tada jonas gales dziaugtis turesias galimybe studijuoti architektura. Dar cia labai priklauso kokiu mokyklu programas surase petras. O dar yra kitas variantas, jog neistos nei vienas :DD Nu zodziu daug variantu

 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 00:44:16 | Nuoroda

stojimai.lt isnagrineti visi varijantai :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-24 18:55:55 | Nuoroda

visiems dekui uz nuomones 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą