Ką manote apie galimus 2010m egzaminų pakeitimus?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:01:10 | Nuoroda
  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:38:41 | Nuoroda

Asmeniškai nepritariu.. Iš vis nesuprantu kam reikia keist?? kas nuo to pasikeis?

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:41:21 | Nuoroda

Iškyla klausimas, kokio sunkumo bus tas egzaminas?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-20 17:01:11 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Iškyla klausimas, kokio sunkumo bus tas egzaminas?

 O cia jau laikas parodys.. =) Gerai, kad padare tik du egzaminus, tiems kam nesvarbu tie mokslai, taciau vienas ju butinai bus VBE tai gali sukelti keblumu.. Bet cia jau kitu kartu abiturientu galvos skausmas =D Mes jau savo atkentejom beveik... =D

Žinutė parašyta: 2009-06-20 20:11:38 | Nuoroda
Micro rašė:

Asmeniškai nepritariu.. Iš vis nesuprantu kam reikia keist?? kas nuo to pasikeis?

 Cia tokia tradicija :DD kiekviemais metais turi buti kas nors pakeista :D Man tas klausimas taip pat nebeaktualus:)) kaip vienas asmuo yra pasakes: "mano amziui uzteks, o po manes nors ir tvanas :D Del č egzaminu manau, kad tai nera gerai. Stojant juk butinai reikia 3. Nu cia nebent i nauda menininkams. Kad nebeliks mokykliniu, hmmm. O jeigu zmogus neislaikys egzamino, tai kas tada? juk mokyklinio jis perlaikyti jau nebegales. Nu nezinau :D yra cia trukumu.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 20:12:24 | Nuoroda

č=2 :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 20:33:15 | Nuoroda

visai normalu. kam tie mokykliniai isvis reikalingi? jei jau laikai, tai laikyk valstybini, tas mokyklinis nieko vertas, o 2 egzaminus islaikyt tai tikrai kiekvienas gali.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:37:24 | Nuoroda
sonia rašė:

visai normalu. kam tie mokykliniai isvis reikalingi? jei jau laikai, tai laikyk valstybini, tas mokyklinis nieko vertas, o 2 egzaminus islaikyt tai tikrai kiekvienas gali.

 Jei jau tu sugebi islaikyt valstybinius,tai dar ir nereiskia kad kiti gali.Nespresk uz kitus pagal save.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:46:07 | Nuoroda

Man atrodo, kad tada turėtų lengvinti egzaminus. Arba taip ir bus.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:47:43 | Nuoroda

Gaila man dabartinių 11-okų... Kai pasipylė reformos.. kažin kada joms galas bus..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:33:48 | Nuoroda

Man jau ir pačiai savęs gaila, atrodo,kad ne laiku gimiau, keliais metais anksčiau, ir be vargo įstočiau, kur noriu. O dabar...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:36:41 | Nuoroda

na manau kad labai gerai padare :) juk nera sunkus tie valstybiniai egzaminai ir imanoma islaikyt,bent 1 procenta gaut tai kiekvienas gali :) o jei ne tai tomet tokiam zmogui ne vieta universitete,pagaliau bus ruosemi savo srities specelistai o nea paprasti darbininkeliai :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:41:15 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Man atrodo, kad tada turėtų lengvinti egzaminus. Arba taip ir bus.

 o tai nori pasakyt kad siemet buvo labai sunkus egzaminai ir ju nera imanoma islaikyt? :) as nekalbu apie 100 procentu bet apie 10-50 tai cia kiekvienas vidutiniu gabumu mokinys gali gaut mano manymu reiktu sunkint egzaminus o ne lengvint pvz siu metu matematika tiek ruosiaus sprendziaus sunkiausius uzdavinius ir kam kad atejes i egzamina pamatyciau keleta paprastu uzdaviniu kurie nereikalauja didelio ismanymo,man per pamokas kontroliniai ir tie sunkesni budavo,taigi apie joki lengvinima cia nei kalbos negali but :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:24:54 | Nuoroda

Egzaminai - laimės dalykas. Gali atrodyti,kad sunkus, o gauni aukšus balus, arba atvirkščiai visiems sakai,  oi koks lengvas buvo, o šast net neišlaikai. O, kiek girdėjau, tai buvo ir sunkių egzaminų šįmet, pvz chemijos. Manau, darys tarpinį variantą tarp mokyklinio ir valstybinio, tik kol kas dar nelabai įsivaizduoju, kaip tai atrodys

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:01:49 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

na manau kad labai gerai padare :) juk nera sunkus tie valstybiniai egzaminai ir imanoma islaikyt,bent 1 procenta gaut tai kiekvienas gali :) o jei ne tai tomet tokiam zmogui ne vieta universitete,pagaliau bus ruosemi savo srities specelistai o nea paprasti darbininkeliai :D

 Tai dažniausiai taip ir buna, kas laiko mokyklinius tas ir net nesiruošia i univerą :]

o db pasakyt ką jiems daryt kai panaikins mokiklinius? db žmogus kuris žino kad po mokyklos dirbs, privalo laikyt valstibinius egzus?? nesąmone. Ir db pagalvok kiek bus neišlaikusiujų? 30proc išeis iš mokyklos be atestato.. kaip faina.. žiauru..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:26:29 | Nuoroda
Micro rašė:

Asmeniškai nepritariu.. Iš vis nesuprantu kam reikia keist?? kas nuo to pasikeis?

 NEC'ui maziau popieriu spausdint reiks (-: skaityk dvigubai

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:27:14 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Man jau ir pačiai savęs gaila, atrodo,kad ne laiku gimiau, keliais metais anksčiau, ir be vargo įstočiau, kur noriu. O dabar...

 tai jei jau be vargo istotum tai veikiausiai daug VBE butum laikius, o tai jokio skirtumo :)))

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:57:09 | Nuoroda
dorido rašė:
Himalaya rašė:

Man jau ir pačiai savęs gaila, atrodo,kad ne laiku gimiau, keliais metais anksčiau, ir be vargo įstočiau, kur noriu. O dabar...

 tai jei jau be vargo istotum tai veikiausiai daug VBE butum laikius, o tai jokio skirtumo :))

Na taip, būčiau laikius ar taip, ar taip visus VBE, tai kad nebebus mokyklinių, man vienodai. Tačiau prieš reformą būčiau turėjus daugiau galimybių, juk seniau į KMU reikėjo lt egzo ir dar vieno pasirinktinai, tai galėjai laikyti tris(mat, bio, chem) ir tikėtis,kad bent vienas bus puikiai išlaikytas. O dabar visus tris taip puikiai išlaikyt,kad įstočiau, atrodo sunku.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:58:12 | Nuoroda
Himalaya rašė:
dorido rašė:
Himalaya rašė:

Man jau ir pačiai savęs gaila, atrodo,kad ne laiku gimiau, keliais metais anksčiau, ir be vargo įstočiau, kur noriu. O dabar...

 tai jei jau be vargo istotum tai veikiausiai daug VBE butum laikius, o tai jokio skirtumo :))

Na taip, būčiau laikius ar taip, ar taip visus VBE, tai kad nebebus mokyklinių, man vienodai. Tačiau prieš reformą būčiau turėjus daugiau galimybių, juk seniau į KMU reikėjo lt egzo ir dar vieno pasirinktinai, tai galėjai laikyti tris(mat, bio, chem) ir tikėtis,kad bent vienas bus puikiai išlaikytas. O dabar visus tris taip puikiai išlaikyt,kad įstočiau, atrodo sunku.

 nu jo, is dalies, teisi

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:13:47 | Nuoroda
Micro rašė:
Rulle121 rašė:

na manau kad labai gerai padare :) juk nera sunkus tie valstybiniai egzaminai ir imanoma islaikyt,bent 1 procenta gaut tai kiekvienas gali :) o jei ne tai tomet tokiam zmogui ne vieta universitete,pagaliau bus ruosemi savo srities specelistai o nea paprasti darbininkeliai :D

 Tai dažniausiai taip ir buna, kas laiko mokyklinius tas ir net nesiruošia i univerą :]

o db pasakyt ką jiems daryt kai panaikins mokiklinius? db žmogus kuris žino kad po mokyklos dirbs, privalo laikyt valstibinius egzus?? nesąmone. Ir db pagalvok kiek bus neišlaikusiujų? 30proc išeis iš mokyklos be atestato.. kaip faina.. žiauru..

 nu tai jeigu zmones laikantys moklinius egzaminus neada niekur studijuoti tai kokio velnio jie i ta vidurine eina :D ir kam jie tie valstybiniai tuomet kai mokikliniu nebebus zmones kurie nenori mokytis toliau ir zada ditbt tai visuomet galima eit i profke ten igyti specelybe ir sekmingai eitu dirbt :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą