Prašymų pildymas internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:02:37 | Nuoroda

Sveiki,

Norėjau pasitikslinti... Jeigu nori pildyt prašymus internetu, tai reikia užsiregistruoti www.lamabpo.lt, tuomet pervedi į sąskaitą pinigų sumą, prisijungi, surašai universitetus, specialybes... Ir viskas? Ar reikia dar ko nors?

Nes kai pildai ne internetu, tai reikia paso kopijos bei nuotraukos kiek žinau....

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:17:41 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

Sveiki,

Norėjau pasitikslinti... Jeigu nori pildyt prašymus internetu, tai reikia užsiregistruoti www.lamabpo.lt, tuomet pervedi į sąskaitą pinigų sumą, prisijungi, surašai universitetus, specialybes... Ir viskas? Ar reikia dar ko nors?

Nes kai pildai ne internetu, tai reikia paso kopijos bei nuotraukos kiek žinau....

 Ne, ten tie kas sakė, kad reikai tai jie pildo per el. paštą, jie tikriausiai atsispausdina prašymo formą, užpildo ir įkelę į PC siunčia.

Jei nori ištikrūjų pildyti internetu reikia užsiregistruoti, pervesti pinigus ir ten bus sitema, kur bus pateiktas sąrašas iš kurio turesi išsirinkti norimas specialybes. Paso ir nuotraukos nereikia :) aš jau pildžiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:21:15 | Nuoroda

Na man truputėlį irgi problemos iškilo dėl to prašymo pildant internetu. Noriu sumokėti stojamąją įmoką per el. bankinynkystę. Atrodo viską supildau gerai, nes viską darau copy/paste nuo duoto jų šablono. Visgi gaunu klaidą, kad nesutampa gavėjo kodas ir pavadinimas.

Gal yra tokių, kurie pildė per el.bankininkystę? Bandau atsiskaityti per SwedBank.

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:27:32 | Nuoroda
Jonaz rašė:

Na man truputėlį irgi problemos iškilo dėl to prašymo pildant internetu. Noriu sumokėti stojamąją įmoką per el. bankinynkystę. Atrodo viską supildau gerai, nes viską darau copy/paste nuo duoto jų šablono. Visgi gaunu klaidą, kad nesutampa gavėjo kodas ir pavadinimas.

Gal yra tokių, kurie pildė per el.bankininkystę? Bandau atsiskaityti per SwedBank.

 nu aš pildžiau per el. bankinkyste. Pradžioje nėjo, bet paskui išėjo.


Eik taip: Prisijungi prie el. bankinkystės-> Kasdienės paslaugos (viršuje rasi)-> Nustatyti mokėjimą(kairiame šone)-> Sukurti nustatytą mokėjimą.

Šeip nežinau man nėjo, nes kopinau. metė kalidą, tai nurašiau ranka visus duomenis ir sąskaitos numerį be tarpų ir veikė :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:29:36 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Kikuchis rašė:

Sveiki,

Norėjau pasitikslinti... Jeigu nori pildyt prašymus internetu, tai reikia užsiregistruoti www.lamabpo.lt, tuomet pervedi į sąskaitą pinigų sumą, prisijungi, surašai universitetus, specialybes... Ir viskas? Ar reikia dar ko nors?

Nes kai pildai ne internetu, tai reikia paso kopijos bei nuotraukos kiek žinau....

 Ne, ten tie kas sakė, kad reikai tai jie pildo per el. paštą, jie tikriausiai atsispausdina prašymo formą, užpildo ir įkelę į PC siunčia.

Jei nori ištikrūjų pildyti internetu reikia užsiregistruoti, pervesti pinigus ir ten bus sitema, kur bus pateiktas sąrašas iš kurio turesi išsirinkti norimas specialybes. Paso ir nuotraukos nereikia :) aš jau pildžiau.

 as butent taip ir uzpildziau :)

bet kiek suprantu tuomet nuotraukų ir paso kopijos reikės registruojant dokumentus :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:33:12 | Nuoroda
Jonaz rašė:

Na man truputėlį irgi problemos iškilo dėl to prašymo pildant internetu. Noriu sumokėti stojamąją įmoką per el. bankinynkystę. Atrodo viską supildau gerai, nes viską darau copy/paste nuo duoto jų šablono. Visgi gaunu klaidą, kad nesutampa gavėjo kodas ir pavadinimas.

Gal yra tokių, kurie pildė per el.bankininkystę? Bandau atsiskaityti per SwedBank.

 Jo, problemą šitą ir aš turėjau. Tai įvedžiau www.ktu.lt svetainėje duotą įmonės kodą (111950581) ir padadinimas atsirado pats (kitoks, nei yra duotas), tačiau pervedus pinigus jau kitą dieną leido prisijungt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:34:59 | Nuoroda
Kikuchis rašė:
V3rSus rašė:
Kikuchis rašė:

Sveiki,

Norėjau pasitikslinti... Jeigu nori pildyt prašymus internetu, tai reikia užsiregistruoti www.lamabpo.lt, tuomet pervedi į sąskaitą pinigų sumą, prisijungi, surašai universitetus, specialybes... Ir viskas? Ar reikia dar ko nors?

Nes kai pildai ne internetu, tai reikia paso kopijos bei nuotraukos kiek žinau....

 Ne, ten tie kas sakė, kad reikai tai jie pildo per el. paštą, jie tikriausiai atsispausdina prašymo formą, užpildo ir įkelę į PC siunčia.

Jei nori ištikrūjų pildyti internetu reikia užsiregistruoti, pervesti pinigus ir ten bus sitema, kur bus pateiktas sąrašas iš kurio turesi išsirinkti norimas specialybes. Paso ir nuotraukos nereikia :) aš jau pildžiau.

 as butent taip ir uzpildziau :)

bet kiek suprantu tuomet nuotraukų ir paso kopijos reikės registruojant dokumentus :)

 čia reikės kai neši atestatą į artimiausiają aukštąją mokyklą :) taip tada manau reikės.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:35:38 | Nuoroda
Kikuchis rašė:
V3rSus rašė:
Kikuchis rašė:

Sveiki,

Norėjau pasitikslinti... Jeigu nori pildyt prašymus internetu, tai reikia užsiregistruoti www.lamabpo.lt, tuomet pervedi į sąskaitą pinigų sumą, prisijungi, surašai universitetus, specialybes... Ir viskas? Ar reikia dar ko nors?

Nes kai pildai ne internetu, tai reikia paso kopijos bei nuotraukos kiek žinau....

 Ne, ten tie kas sakė, kad reikai tai jie pildo per el. paštą, jie tikriausiai atsispausdina prašymo formą, užpildo ir įkelę į PC siunčia.

Jei nori ištikrūjų pildyti internetu reikia užsiregistruoti, pervesti pinigus ir ten bus sitema, kur bus pateiktas sąrašas iš kurio turesi išsirinkti norimas specialybes. Paso ir nuotraukos nereikia :) aš jau pildžiau.

 as butent taip ir uzpildziau :)

bet kiek suprantu tuomet nuotraukų ir paso kopijos reikės registruojant dokumentus :)

 registruojant reikes

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:39:17 | Nuoroda

Aišku, reiks tuojau pabandyti :) O dar klausimas, dėl mokamos sumos, jei moku 150 Lt, tai tą 40ct mokestį nuskaitys nuo mano sąskaitos likučio, o ne nuo šitos sumos?

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:40:47 | Nuoroda
Jonaz rašė:

Aišku, reiks tuojau pabandyti :) O dar klausimas, dėl mokamos sumos, jei moku 150 Lt, tai tą 40ct mokestį nuskaitys nuo mano sąskaitos likučio, o ne nuo šitos sumos?

 be abejo, nereikia vesti 150Lt 40ct

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:45:44 | Nuoroda

O langelį "Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje" tuščią palikti?

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:48:20 | Nuoroda
Jonaz rašė:

O langelį "Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje" tuščią palikti?

 čia tavo asmenis kodas

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:49:49 | Nuoroda

ir patarimas pirma užsiregistruok, paskui pervesk pinigus. tau tik neleis prisijunkt kol nepervedei, bet registruotis eina :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:52:08 | Nuoroda

Na viską suvedu, tik palieku tuščią "Gavėjo kodas" laukelį, tuomet būna ok, tik pakeičia pavadinimą gavėjo į KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS. Tai turbūt viskas ok bus :)?

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:54:14 | Nuoroda
Jonaz rašė:

Na viską suvedu, tik palieku tuščią "Gavėjo kodas" laukelį, tuomet būna ok, tik pakeičia pavadinimą gavėjo į KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS. Tai turbūt viskas ok bus :)?

 atrodo taip, o gavejo kodas, cia kartais ne gavejo banko kodas? jei taip tai jis yra 73000

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:55:36 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Jonaz rašė:

Na viską suvedu, tik palieku tuščią "Gavėjo kodas" laukelį, tuomet būna ok, tik pakeičia pavadinimą gavėjo į KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS. Tai turbūt viskas ok bus :)?

 atrodo taip, o gavejo kodas, cia kartais ne gavejo banko kodas? jei taip tai jis yra 73000

 Taip, jis yra toks, bet jį įvedus, meta tą klaidą, kad nesutampa pavadinimas su gavėjo kodu.

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:58:15 | Nuoroda

aš nežinau, man viskas gavos užpildžius kaip turi būt. čia kažkam tapati porbliama buvo tai jų reiktų klausti.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:08:23 | Nuoroda

Aij, sumokėjau, bus kaip bus. O spausdinotės tą kvitą, kad internetu mokėjot?

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:23:52 | Nuoroda
Jonaz rašė:

Aij, sumokėjau, bus kaip bus. O spausdinotės tą kvitą, kad internetu mokėjot?

 ne, nebijok pinigai nepradink. kažkada siunčiau pinigus, bet blogai užpildes, tai niekur nedingo pinigai :) nuejau į banką ir sutvarkė, tikriausiai bučiau galėjas ir internetu sutvarkyt.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:33:40 | Nuoroda

Praėjo vos keletas sekundžių, o jau viskas veikia. Tuo man ir patinka šiuolaikinės technologijos :D

  • Fizika / VBE 68
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 40
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą