Prašymų pildymas internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:17:15 | Nuoroda
Gal galite kas nors padeti? Pildau prasyma internetu ,ivedu pagrindinius duomenis ,parodo ,kad viskas gerai ,bet neatidaro puslapio ,kur reikia surasyti mokyklas.Rodo busena ; nebaigtas pildyma; neivesta ne viena baigta mokykla.Spaudziu BAIGTOS MOKYKLOS , bet neatidaro nieko.Ka daryti?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:24:58 | Nuoroda

nepatingek palaukt. gal kazkas stringa tiesiog. ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:30:28 | Nuoroda
Patikek ,jau laukiu nezinia kiek ,bet vistiek neatidaro ,nu visiskai nieko nesuprantu...
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:34:16 | Nuoroda

hmm.. man atidaro. nors ir letokai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:43:29 | Nuoroda
indraite rašė:
Gal galite kas nors padeti? Pildau prasyma internetu ,ivedu pagrindinius duomenis ,parodo ,kad viskas gerai ,bet neatidaro puslapio ,kur reikia surasyti mokyklas.Rodo busena ; nebaigtas pildyma; neivesta ne viena baigta mokykla.Spaudziu BAIGTOS MOKYKLOS , bet neatidaro nieko.Ka daryti?

 Paspaudus ant "Pageidavimų sąrašas, renkantis universitetinių studijų programas" neatidaro visai?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:49:25 | Nuoroda
indraite rašė:
Patikek ,jau laukiu nezinia kiek ,bet vistiek neatidaro ,nu visiskai nieko nesuprantu...

 siaip turetu uzkrauti.. Gal per nauja prisijunk?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:54:22 | Nuoroda

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:57:02 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

 bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show

REGISTRACIJA naujiems vartotojams

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:57:18 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:58:47 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

 Zodziu uzeik i www.lamabpo.lt kaireje paspausk nuoroda, prasymu registracija internetu, tada priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS) <- spaudi sita nuoroda, atsiveria naujas langas ir jame spaudi kita nuoroda su uzrasu REGISTRACIJA naujiems vartotojams

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:23:35 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

 Zodziu uzeik i www.lamabpo.lt kaireje paspausk nuoroda, prasymu registracija internetu, tada priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS) <- spaudi sita nuoroda, atsiveria naujas langas ir jame spaudi kita nuoroda su uzrasu REGISTRACIJA naujiems vartotojams

 na uziregistravau ir db tipo reikia tuos 150 lt pervest?:)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:26:10 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

 Zodziu uzeik i www.lamabpo.lt kaireje paspausk nuoroda, prasymu registracija internetu, tada priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS) <- spaudi sita nuoroda, atsiveria naujas langas ir jame spaudi kita nuoroda su uzrasu REGISTRACIJA naujiems vartotojams

 na uziregistravau ir db tipo reikia tuos 150 lt pervest?:)

 Jo, ten turejai gauti duomenys, kur sumoketi imoka =) Sumoki, tada po dienos mazdaug leidzia prisijungti prie sistemos ir gali pildyt prasyma =)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:27:13 | Nuoroda

*duomenis. Beje, jeigu ne is savo saskaitos mokesi, tai reikia savo asmens kodo nepamirst irasyt

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:31:03 | Nuoroda

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:32:16 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:33:54 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

 aukstoji matematika man cia :D turiu swedbank  "interneto bankas" kortele, cia sita kazin?:)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:35:26 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

 aukstoji matematika man cia :D turiu swedbank  "interneto bankas" kortele, cia sita kazin?:)

 Jeigu turi kodu bei slaptazodziu rinkini, su kuriuo galima prisijungti prie internetines saskaitos, tada jo =)))

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:37:48 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

 aukstoji matematika man cia :D turiu swedbank  "interneto bankas" kortele, cia sita kazin?:)

 Jeigu turi kodu bei slaptazodziu rinkini, su kuriuo galima prisijungti prie internetines saskaitos, tada jo =)))

 turiu :} o ten pvz atsiuncia koki patvirtinima,kad pinigus gavo ar pan?:)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:39:53 | Nuoroda

Atsiuncia i pasta kita diena =) Bet buna, kad prisijungti gali jau anksciau, nei atsiuncia =))

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:50:56 | Nuoroda

aisku, dekuj :}

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą