Prašymų pildymas internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:46:21 | Nuoroda

Iskilo problema. Uzsireginau ISAS, atlikau pervedima snd pries piet per neta. Vakar vakare kai uzsiregistraves bandziau prisijungti mete klaida "vartotojas dar neatliko pervedimo" (kazkas tokio). O snd isvis raso "vartotojas nerastas". Suvedu tuos pacius duomenis. Idomu, ar buvo taip, kam nors? Ir, ar pasitaise? Jei ne, tai ka pasiulytumet daryti...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:54:20 | Nuoroda
Pagaliau viska uzsipildziau ,ar reikia issaugoti ir kaip suzinoti ar mano prasymas bus uzregistruotas ?
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:21:41 | Nuoroda

Taigi, man iškilo šokia tokia problemėlė dėl prašymo pildymo internetu. Visų pirma, prašyma pildžiau internetu ir netyčia man jis išsisiuntė ( aš net nenorėjau išsiūsti, nes nežinojau ,jog tai automatiškai įvyksta viską suvedus) na ir po kelių dienų į el paštą gavau patvirtinimą, jog mano prašymas priimtas,bet buvo rašoma, jog dėl koreagavimo perspėt priėmimo komisiją ir buvo jų el paštas nurodytas. Na,aš dėl atsargumo jiems asmeniškai parašiau į el paštą, jog netvirtintų pirmo prašymo ir perkoreagavau savo prašymą internetu ir vėl jis, kaip suprantu, išsisiuntė, man to ir reikėjo, tačiau problema tame,jog jau ketvirta diena,po to antro išsiuntimo (koreagavimo) negaunu jokio atsakymo į el paštą ? taigi, norėjau paklaust ar čia taip ir turi būt, ar jie turi atsiūst atsakymą, jog po koreagavimo patvirtino viską ? Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:24:49 | Nuoroda

Siaip pervedimas neilgai uztrunka =) Jei iki pietu tos dienos pervedi tai dazniausiai vakare jau leidzia prisijungti =)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:24:52 | Nuoroda
hitmens rašė:

Taigi, man iškilo šokia tokia problemėlė dėl prašymo pildymo internetu. Visų pirma, prašyma pildžiau internetu ir netyčia man jis išsisiuntė ( aš net nenorėjau išsiūsti, nes nežinojau ,jog tai automatiškai įvyksta viską suvedus) na ir po kelių dienų į el paštą gavau patvirtinimą, jog mano prašymas priimtas,bet buvo rašoma, jog dėl koreagavimo perspėt priėmimo komisiją ir buvo jų el paštas nurodytas. Na,aš dėl atsargumo jiems asmeniškai parašiau į el paštą, jog netvirtintų pirmo prašymo ir perkoreagavau savo prašymą internetu ir vėl jis, kaip suprantu, išsisiuntė, man to ir reikėjo, tačiau problema tame,jog jau ketvirta diena,po to antro išsiuntimo (koreagavimo) negaunu jokio atsakymo į el paštą ? taigi, norėjau paklaust ar čia taip ir turi būt, ar jie turi atsiūst atsakymą, jog po koreagavimo patvirtino viską ? Ačiū

 Nieko nereik tau siust ir daryt. Gali iki paskutines dienos viska koreguoti, o kai ateis laikas ta paraiska issisius pati. Man irgi atsiunte, kad tipo viska zupildziau. Bet tuos visus pasirinkimus gali keisti dar.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:27:09 | Nuoroda
hitmens rašė:

Taigi, man iškilo šokia tokia problemėlė dėl prašymo pildymo internetu. Visų pirma, prašyma pildžiau internetu ir netyčia man jis išsisiuntė ( aš net nenorėjau išsiūsti, nes nežinojau ,jog tai automatiškai įvyksta viską suvedus) na ir po kelių dienų į el paštą gavau patvirtinimą, jog mano prašymas priimtas,bet buvo rašoma, jog dėl koreagavimo perspėt priėmimo komisiją ir buvo jų el paštas nurodytas. Na,aš dėl atsargumo jiems asmeniškai parašiau į el paštą, jog netvirtintų pirmo prašymo ir perkoreagavau savo prašymą internetu ir vėl jis, kaip suprantu, išsisiuntė, man to ir reikėjo, tačiau problema tame,jog jau ketvirta diena,po to antro išsiuntimo (koreagavimo) negaunu jokio atsakymo į el paštą ? taigi, norėjau paklaust ar čia taip ir turi būt, ar jie turi atsiūst atsakymą, jog po koreagavimo patvirtino viską ? Ačiū

 Uzeik i www.lamabpo.lt . ten yra tokia skiltis LAMABPO duomenu baze, tvarkarascio redagavimas, ten prisijunk ir matysi iap atrodo tavo prasymas siai dienai =) Kiek as supratau, kitu patvirtinimu jie nesiuncia

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:35:05 | Nuoroda

o kazin nieko jei uzsiregistravau vakar, bet pinigus pervesiu tik pirmadieni koki. as atostaogauju jau biskeli :D

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:36:31 | Nuoroda
VakarPuse8 rašė:

o kazin nieko jei uzsiregistravau vakar, bet pinigus pervesiu tik pirmadieni koki. as atostaogauju jau biskeli :D

 Nieko tokio =D As uzsiregistravau 05.20diena, o pinigus pervedziau pirmadieni =DD

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:29:48 | Nuoroda
Muuuu rašė:
hidan rašė:

Iskilo problema. Uzsireginau ISAS, atlikau pervedima snd pries piet per neta. Vakar vakare kai uzsiregistraves bandziau prisijungti mete klaida "vartotojas dar neatliko pervedimo" (kazkas tokio). O snd isvis raso "vartotojas nerastas". Suvedu tuos pacius duomenis. Idomu, ar buvo taip, kam nors? Ir, ar pasitaise? Jei ne, tai ka pasiulytumet daryti...

 Kai tiktai gaus tavo įmoką, leis prisijungt. Visiem kažkaip ilgai užtrunka.

 Man raso, kad pinigai jau pervesti. Bet prisijungti vis dar neleidzia. Raso ta pati, kad vartotojas nerastas, nors is tiesu as jau esu duomenu bazeje. Palauksiu dar siandien, rytoj jei nepasikeis niekas, reiks skambinti ir klaus kaip cia yra..

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:44:36 | Nuoroda

Ok durnas klausimas, tai taip iseina kad vakariniu rimtai nebera? Nagrineju dabar prasyma internetu, tai tik neakivaizdines ir dienines liko? 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:06:39 | Nuoroda

turiu beda uzsiregistrawau isas sumokejau imoka uzpildziau prasyma bet nzn ar jis uzregistruotas i emaila negawau jokio patvirtinimo ir kai noriu patikrinti lamabpo.lt ten praso registracijos numerio o as nezinau kur jo ieskoti gal galit padet kas nors

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:45:50 | Nuoroda
Miss_G rašė:

Ok durnas klausimas, tai taip iseina kad vakariniu rimtai nebera? Nagrineju dabar prasyma internetu, tai tik neakivaizdines ir dienines liko? 

 na panasei. taciau kaikurios studiju programos yra ir vakarines, pvz psichologija yra ir dienines ir vakarines ir abidvi laikomos nuolatinemis, t.y. 4 m. trunka. bet cia nedaug tokiu yra, prie tu programu prasyta buna.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:45:55 | Nuoroda
Miss_G rašė:

Ok durnas klausimas, tai taip iseina kad vakariniu rimtai nebera? Nagrineju dabar prasyma internetu, tai tik neakivaizdines ir dienines liko? 

 na panasei. taciau kaikurios studiju programos yra ir vakarines, pvz psichologija yra ir dienines ir vakarines ir abidvi laikomos nuolatinemis, t.y. 4 m. trunka. bet cia nedaug tokiu yra, prie tu programu parasyta buna.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:48:05 | Nuoroda
siaulietis rašė:

turiu beda uzsiregistrawau isas sumokejau imoka uzpildziau prasyma bet nzn ar jis uzregistruotas i emaila negawau jokio patvirtinimo ir kai noriu patikrinti lamabpo.lt ten praso registracijos numerio o as nezinau kur jo ieskoti gal galit padet kas nors

 tas registracijos nr tai ateis i emaila-kai uzregistruos tavo prasyma. as irgi ilgai to meilo laukiau. gausi tyoki 4zenkli numeriuka

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-02 04:33:41 | Nuoroda

Hmm įdomi situacija.

Jų pateikiami duomenys:

Gavėjo banko sąskaita: LT93 7300 0100 0251 0391
Gavėjo banko kodas: 73000

Darant pervedimą meta Gavėjo sąskaitos numeris nesutampa su gavėjo pavadinimu ar asmens kodu (Gavėjo kodu).

Kiek supratau banko kodas yra juridinio asmens įmonės registracijos kodas, tad jį reikėtų rašyti, tad kas per veliava ?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:22:38 | Nuoroda
Kayen rašė:

Hmm įdomi situacija.

Jų pateikiami duomenys:

Gavėjo banko sąskaita: LT93 7300 0100 0251 0391
Gavėjo banko kodas: 73000

Darant pervedimą meta Gavėjo sąskaitos numeris nesutampa su gavėjo pavadinimu ar asmens kodu (Gavėjo kodu).

Kiek supratau banko kodas yra juridinio asmens įmonės registracijos kodas, tad jį reikėtų rašyti, tad kas per veliava ?

Jeigu saskaitos numeris uzrasei be tarpu tai ta imoka turi nueit ir be banko kodo =)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:14:41 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Kayen rašė:

Hmm įdomi situacija.

Jų pateikiami duomenys:

Gavėjo banko sąskaita: LT93 7300 0100 0251 0391
Gavėjo banko kodas: 73000

Darant pervedimą meta Gavėjo sąskaitos numeris nesutampa su gavėjo pavadinimu ar asmens kodu (Gavėjo kodu).

Kiek supratau banko kodas yra juridinio asmens įmonės registracijos kodas, tad jį reikėtų rašyti, tad kas per veliava ?

Jeigu saskaitos numeris uzrasei be tarpu tai ta imoka turi nueit ir be banko kodo =)

 va va va, man ta pati problema:)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:58:00 | Nuoroda

ir man rodo su tuo gavejo kodu tokia nesamone.. ka daryti? :?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:01:04 | Nuoroda
olicka rašė:

ir man rodo su tuo gavejo kodu tokia nesamone.. ka daryti? :?

 nzn, turbut reikes eiti i banka :/

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:10:06 | Nuoroda

nesinori i banka :D

o tai nejaugi visi kas mokejo jau internetu pagelbet negali??juk saskaita tai viena visiem..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą