Mokyklos baigimas su pagyrimu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:26:59 | Nuoroda

Na, norėčiau pasiteirauti, o gal tiksliau pasikonsultuoti. Vat yra tokia problema: ar galima gauti raudoną atestatą tokiu atveju, jeigu abiturientas atsisakė laikyti vieną iš pasirinktų egzaminų? Iš anksto ačiū. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:30:27 | Nuoroda
tituska rašė:

Na, norėčiau pasiteirauti, o gal tiksliau pasikonsultuoti. Vat yra tokia problema: ar galima gauti raudoną atestatą tokiu atveju, jeigu abiturientas atsisakė laikyti vieną iš pasirinktų egzaminų? Iš anksto ačiū. ;]

 Galima, juk tas egzaminas nefiguruos, nes jo nebus tiesiog. Svarbu, kad butu atitinkamas visu metiniu vidurkis bei egzaminu rezultatai.. =)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:33:23 | Nuoroda

Džiugu girdėti. ;]

Nuraminai. ;]

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:01:00 | Nuoroda

Vajetau, nuramino. Būtum ko gero išprotėjus, jeigu to savo raudono atestato negautum? gal sieną geltonai dažysi, kad raudonas ryškiau šviestų?

Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:05:31 | Nuoroda

Apsvieskit mane - kokios salygos norint gauti ir kokia nauda gavus ta "raudona atestata" ? :) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:10:17 | Nuoroda

Nauda - moralinis pasitenikinimas gavus kitos spalvos popierėlį , tipo nagliau už kitus :D bet šiaip iš jo nei stojant į univerą nei kur kitur jokios naudos.. padedi į stalčių ir sudulka :DD

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:11:11 | Nuoroda

o sąlygos jį gauti - baigti 12 klasę be 8, iš valstybinių egzų gaut ne maziau 50%, is mokykliniu 9,10 :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:16:40 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Vajetau, nuramino. Būtum ko gero išprotėjus, jeigu to savo raudono atestato negautum? gal sieną geltonai dažysi, kad raudonas ryškiau šviestų?

 Ne geltonai, o melynai ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:28:28 | Nuoroda

Tai gal nebutina viska daryti del naudos.. Tiesiog del saves malonu, pasieki tai, kas kitiems galbut nelabai svarbu, bet tau paciam malonu =) Ir tai svarbiausia..

Žinutė parašyta: 2009-06-23 18:53:53 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Tai gal nebutina viska daryti del naudos.. Tiesiog del saves malonu, pasieki tai, kas kitiems galbut nelabai svarbu, bet tau paciam malonu =) Ir tai svarbiausia..

 Visiems tai yra svarbu ir malonu. Tiesiog tie, kurie garsiausiai trimituoja, kad tai yra nieko vertas popierius, labiausiai ir gruzinasi dėl to, kad jo negaus.

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-23 19:14:06 | Nuoroda

Tiesa, bet semė ta, kad deja atestatas su pagyrimu jau nebera siandien taip vertinamas kaip anskciau.. o kad ji malonu gaut tai beabejo :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-23 19:33:55 | Nuoroda

Tik pavyduoliai sneka, kad cia nieko nevetras kitokios spalvos popieriukas.... Man atestatas su pagyrimu daug reiskia... Tai tarsi irodymas, kad mokslas man yra svarbus, tevams- kad ju vaikas protingas, o mano busimiems vaikams gal tai bus paskatinimas neatsilikti ir pralenkti savo mama.... O tuo labiau , kad del to pagyrimo as tikrai nesiplesiau... Kiti, kurie zutbut jo siekia... na, toks elgesys gal ir yra juokingas ar net kiek apsurdiskas, bet kai tu ta pagyrima gauni tiesiog, kad gerai mokaisi, tai jau visai kita sneka... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... Vieniem tai svarbu, kitiem ne, o kiti tik paburnot megsta... kaip mano mociute sako....genys margas, o pasaulis dar margesnis... 

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:08:45 | Nuoroda

Kaip tai, neduoda naudos? Tik norimasi pasigirti??? Juk su šiuo atestatu įstosi, tikrai bene visur. Tavo vidurkis labai aukštas, egzaminai išlaikyti puikūs.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:20:47 | Nuoroda

Daug kas įsivaizduoja, kad baigti raudonu atestatu tai jau prestižas. Iš tiesų jis jokios reikšmės neturi, tačiau jei žmogus sąžiningai mokėsi ir dirbo tai jam tiesiog morališkai malonu būti įvertintam. Tačiau yra tokių, kurie praslydo savo pataikavimu, nusirašinėjimu ar apgaudinėjimu ir jie tuo atestatu tiesiog trokšta garbės ir dėmesio, bet yra jo neverti.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:49:32 | Nuoroda

Melissa, o ne tu rasei, kad sukciavai per VBE ? :) Apie koki dar moralini pasitenkinima gaunant pagyrima snekam tuomet... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:57:16 | Nuoroda

Na, yra tokiu zmoniu, kurie del metiniu pazymiu gali mokytojams pataikauti, sukciauti per kontrolinius darbus ir panasiai. Bet negi ir per egzamina imanoma nusirasyti? Kazkaip as vis dar naiviai tikiuosi, kad nea. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:02:26 | Nuoroda

o jei vienas iš KETURIŲ nors privalomi tik TRYS egzaminai bus mažiau nei 50% tai jau viskas?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:05:16 | Nuoroda
tomeo rašė:

o jei vienas iš KETURIŲ nors privalomi tik TRYS egzaminai bus mažiau nei 50% tai jau viskas?

 Taip, nes visi laikyti egzaminai privalo buti islaikyti virs 50% :/

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:10:27 | Nuoroda
tituska rašė:

Na, yra tokiu zmoniu, kurie del metiniu pazymiu gali mokytojams pataikauti, sukciauti per kontrolinius darbus ir panasiai. Bet negi ir per egzamina imanoma nusirasyti? Kazkaip as vis dar naiviai tikiuosi, kad nea. ;]

Na aš manau, kad žmogus, turintis 10 ar 9  metiniame nors ir yra pataikautojas ar sukčiautojas kažkiek yra tikrai galvotas arba gali iškalt egzaminui tam tikrus dalykus ir vėliau  gauti 50%. Juk tai padaryti tikrai nėra labai sudėtinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:11:04 | Nuoroda
mellisa rašė:

Tik pavyduoliai sneka, kad cia nieko nevetras kitokios spalvos popieriukas.... Man atestatas su pagyrimu daug reiskia... Tai tarsi irodymas, kad mokslas man yra svarbus, tevams- kad ju vaikas protingas, o mano busimiems vaikams gal tai bus paskatinimas neatsilikti ir pralenkti savo mama.... O tuo labiau , kad del to pagyrimo as tikrai nesiplesiau... Kiti, kurie zutbut jo siekia... na, toks elgesys gal ir yra juokingas ar net kiek apsurdiskas, bet kai tu ta pagyrima gauni tiesiog, kad gerai mokaisi, tai jau visai kita sneka... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... Vieniem tai svarbu, kitiem ne, o kiti tik paburnot megsta... kaip mano mociute sako....genys margas, o pasaulis dar margesnis... 

 Vat tokie kurie dėl to atestado, eina pas mokytojus ir prašo to 9/10 ne už ką, mane ir nervina, tavo atveju jei tu gavai sažiningai tai sutinku, kad toks atestatas daug ką reiškia, bet ne tuo atveju jei eini pas mokytoją ir prašai geresio pažymio..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą