Biomedicinos mokslai. Kur stoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:55:11 | Nuoroda
siestaa rašė:

sokoladini, buk medikas.isisvaizduoji, kaip su baltu chalateliu atrodytum?

 

as is tikruju irgi blaskausi stipriai...aplinka mane spaudzia. visi isivaizduoja mane gydytoja, o as save isivaizduoju vaistininke :D

Oho, antras pakvietimas i pasimatyma per viena vakara man reikia pagalvoti

As isivaizduoju save orlaivio pilotu gal tai - lemties zenklas?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:04:50 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:

sokoladini, buk medikas.isisvaizduoji, kaip su baltu chalateliu atrodytum?

 

as is tikruju irgi blaskausi stipriai...aplinka mane spaudzia. visi isivaizduoja mane gydytoja, o as save isivaizduoju vaistininke :D

Oho, antras pakvietimas i pasimatyma per viena vakara man reikia pagalvoti

As isivaizduoju save orlaivio pilotu gal tai - lemties zenklas?

jei per pasimatyma tyrinetum paneles plaukus, akis ar zavetumeisi vabalais ,dar ir padovanotum koki, tai tada tu- kaip is akies trauktas medikas

 

o jei  skaiciuotum varnas , tiltus lygintum su parabolem ir bandytum mintyse uzrasyti upes vingio funkcija, tuomet  tau skirta matematika ;D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:06:48 | Nuoroda
vycas0722>> :DD ne tau buvo skirta apie tuos pasimatymus, turėtum suprasti... :D
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:08:40 | Nuoroda
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:

sokoladini, buk medikas.isisvaizduoji, kaip su baltu chalateliu atrodytum?

 

as is tikruju irgi blaskausi stipriai...aplinka mane spaudzia. visi isivaizduoja mane gydytoja, o as save isivaizduoju vaistininke :D

Oho, antras pakvietimas i pasimatyma per viena vakara man reikia pagalvoti

As isivaizduoju save orlaivio pilotu gal tai - lemties zenklas?

jei per pasimatyma tyrinetum paneles plaukus, akis ar zavetumeisi vabalais ,dar ir padovanotum koki, tai tada tu- kaip is akies trauktas medikas

 

o jei  skaiciuotum varnas , tiltus lygintum su parabolem ir bandytum mintyse uzrasyti upes vingio funkcija, tuomet  tau skirta matematika ;D

As ka tik isimylejau

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:13:18 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:

sokoladini, buk medikas.isisvaizduoji, kaip su baltu chalateliu atrodytum?

 

as is tikruju irgi blaskausi stipriai...aplinka mane spaudzia. visi isivaizduoja mane gydytoja, o as save isivaizduoju vaistininke :D

Oho, antras pakvietimas i pasimatyma per viena vakara man reikia pagalvoti

As isivaizduoju save orlaivio pilotu gal tai - lemties zenklas?

jei per pasimatyma tyrinetum paneles plaukus, akis ar zavetumeisi vabalais ,dar ir padovanotum koki, tai tada tu- kaip is akies trauktas medikas

 

o jei  skaiciuotum varnas , tiltus lygintum su parabolem ir bandytum mintyse uzrasyti upes vingio funkcija, tuomet  tau skirta matematika ;D

As ka tik isimylejau

 mano monitorius net nuraudo nuo tu sirduciu :D

tai ka, sokoladini (mmmmm) darytum-  aiskintum , kodel mylynakes paneles akys melynos, ar  ziuredamas i zvaigzdes pasakotum ,kokie gabus buvo matematikai sumerai?:D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:24:13 | Nuoroda

@siestaa

Panasu, kad uzsimines apie recesyvinius melyna akiu spalva lemiancius genus, nukrypciau i aiskinimus apie matomos sviesos bangu ilgius, imciau pasakoti apie dangaus spalvu kaitaliones, kol galu gale prieiciau ir zvaigdziu bei sumeru... tuomet pasakodamas apie senuju civilizacija kaita prisiminciau etruskus ir destyciau paskaita apie ju isradinguma gaminant dantu protezus...

Is esmes, jau senokai linkstu i medicina, taciau bijau apsirikti... didziausia mano gyvenime baime - suklysti

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:32:55 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@siestaa

Panasu, kad uzsimines apie recesyvinius melyna akiu spalva lemiancius genus, nukrypciau i aiskinimus apie matomos sviesos bangu ilgius, imciau pasakoti apie dangaus spalvu kaitaliones, kol galu gale prieiciau ir zvaigdziu bei sumeru... tuomet pasakodamas apie senuju civilizacija kaita prisiminciau etruskus ir destyciau paskaita apie ju isradinguma gaminant dantu protezus...

Is esmes, jau senokai linkstu i medicina, taciau bijau apsirikti... didziausia mano gyvenime baime - suklysti

 vistiek as cia daugiau randu medicinos uzuominu....mmmmm.....visada tyliai skaiciau  tavo zinutes forume. mano akimis tu sutvertas padeti zmonems:)  geda man siek tiek taip jausmingai rasyti, bet nakti as atviresne nei iprastai :D P.S. klysti zmogiska.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:44:26 | Nuoroda
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:

@siestaa

Panasu, kad uzsimines apie recesyvinius melyna akiu spalva lemiancius genus, nukrypciau i aiskinimus apie matomos sviesos bangu ilgius, imciau pasakoti apie dangaus spalvu kaitaliones, kol galu gale prieiciau ir zvaigdziu bei sumeru... tuomet pasakodamas apie senuju civilizacija kaita prisiminciau etruskus ir destyciau paskaita apie ju isradinguma gaminant dantu protezus...

Is esmes, jau senokai linkstu i medicina, taciau bijau apsirikti... didziausia mano gyvenime baime - suklysti

 vistiek as cia daugiau randu medicinos uzuominu....mmmmm.....visada tyliai skaiciau  tavo zinutes forume. mano akimis tu sutvertas padeti zmonems:)  geda man siek tiek taip jausmingai rasyti, bet nakti as atviresne nei iprastai :D P.S. klysti zmogiska.

 Bent jau man atrodo, kad as esu siek tiek mizantropiskas ypatingai negaliu pakest buku zmoniu, mane nuo ju tiesiog purto o juk didzioji dalis zmoniu, o tai reiskia ir pacientu, nera itin protingi nedera taip sakyti, bet tiesiog noriu, kad geriau isivaizduotum kas as per zmogus nezinau ar buciau geras gydytojas... operuoti man patiktu, taciau rengti pacientus operacijoms ar stebeti juos po to man butu kankyne

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:53:55 | Nuoroda

suprantu,  o tada ir savo darba su meile atlikti butu itin komplikuota.

ir ta antipatija bukuciams suprantu. pati ja pridengiu ironija. kartais ta antipatija taip tik dar labiau isryskinu, bet ironiskas poziuris i pasauli manes niekada neapvyle :)

matei filma "Nuostabus protas'?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:11:21 | Nuoroda

Geras filmas, paziurejes ji visa nakti negalejau uzmigt  reikejo viska "smarkiai" apmastyti, kol nepamirsau  ir siaip kartais tiesiog uzslegia rupesciai, nesutramdomai sruva mintys, jog negaliu ne tik kad miegoti, bet net ir valgyti  pala pala, prognozuoji man sizofrenija?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:19:19 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Geras filmas, paziurejes ji visa nakti negalejau uzmigt  reikejo viska "smarkiai" apmastyti, kol nepamirsau  ir siaip kartais tiesiog uzslegia rupesciai, nesutramdomai sruva mintys, jog negaliu ne tik kad miegoti, bet net ir valgyti  pala pala, prognozuoji man sizofrenija?

 cia normali zmogiska reakcija i sukreciancia istorija. tiesa sakant, tai vienas is daugiausiai apmastymu  man suteikes  filmas.

 

rupesciai zmogui trukdo, kelia tam tikrus jausmus, ar ne? nerima, susirupinima, baime, panika, netgi paranoja. o salutiniu poveikiu butu galima pavadinti nemiga, apetito stoka, visiska abejinguma viskam, kas yra aplinkui

 

o apie ta sizofrenija :si filma as paminejau ne del tos ligos, o butent del visisko pasisventimo matematikai, pasaulio matyma per jos prizme. ar isivaizduoji save tokiu?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:32:52 | Nuoroda
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:

Geras filmas, paziurejes ji visa nakti negalejau uzmigt  reikejo viska "smarkiai" apmastyti, kol nepamirsau  ir siaip kartais tiesiog uzslegia rupesciai, nesutramdomai sruva mintys, jog negaliu ne tik kad miegoti, bet net ir valgyti  pala pala, prognozuoji man sizofrenija?

 cia normali zmogiska reakcija i sukreciancia istorija. tiesa sakant, tai vienas is daugiausiai apmastymu  man suteikes  filmas.

 

rupesciai zmogui trukdo, kelia tam tikrus jausmus, ar ne? nerima, susirupinima, baime, panika, netgi paranoja. o salutiniu poveikiu butu galima pavadinti nemiga, apetito stoka, visiska abejinguma viskam, kas yra aplinkui

 

o apie ta sizofrenija :si filma as paminejau ne del tos ligos, o butent del visisko pasisventimo matematikai, pasaulio matyma per jos prizme. ar isivaizduoji save tokiu?

 As supratau, ka tu turejai omeny pasitaiko, jog uzklumpu save panasiose situacijose, kuomet netgi mastau vos ne lygtymis ir matematinemis israiskomis... kartais net ryzius virdamas, is neturejimo ka veikti imu integruoti kiek gi ju toj stiklinaitej galetu buti... visa tai vyksta nejuciomis meginu isivaizduoti kaip sunku yra su manimi gyventi

Bet nemanau, kad galeciau visa savo esybe atsiduoti matematikai... ar kuriai nors kitai sriciai besiplaikstantys plaukai ir sijonai perkrauna mano skaiciuotuva

Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:49:48 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:

Geras filmas, paziurejes ji visa nakti negalejau uzmigt  reikejo viska "smarkiai" apmastyti, kol nepamirsau  ir siaip kartais tiesiog uzslegia rupesciai, nesutramdomai sruva mintys, jog negaliu ne tik kad miegoti, bet net ir valgyti  pala pala, prognozuoji man sizofrenija?

 cia normali zmogiska reakcija i sukreciancia istorija. tiesa sakant, tai vienas is daugiausiai apmastymu  man suteikes  filmas.

 

rupesciai zmogui trukdo, kelia tam tikrus jausmus, ar ne? nerima, susirupinima, baime, panika, netgi paranoja. o salutiniu poveikiu butu galima pavadinti nemiga, apetito stoka, visiska abejinguma viskam, kas yra aplinkui

 

o apie ta sizofrenija :si filma as paminejau ne del tos ligos, o butent del visisko pasisventimo matematikai, pasaulio matyma per jos prizme. ar isivaizduoji save tokiu?

 As supratau, ka tu turejai omeny pasitaiko, jog uzklumpu save panasiose situacijose, kuomet netgi mastau vos ne lygtymis ir matematinemis israiskomis... kartais net ryzius virdamas, is neturejimo ka veikti imu integruoti kiek gi ju toj stiklinaitej galetu buti... visa tai vyksta nejuciomis meginu isivaizduoti kaip sunku yra su manimi gyventi

Bet nemanau, kad galeciau visa savo esybe atsiduoti matematikai... ar kuriai nors kitai sriciai besiplaikstantys plaukai ir sijonai perkrauna mano skaiciuotuva

 tai gal tu turi uzslepta kulinaro gyslele , ir gal apie ja net nepagalvojai?;D 

tada turi kazkokiu panasumu i to filmo heroju, jei taip .sugebi nejausdamas tiek daug primastyti:)

Kazin ar is vis imanoma kam nors atsiduoti visa visa savo esybe. veiki viena, troksti kita. darai viena, galvoji apie kitka. kad ir....turi viena, nori kito:D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:57:32 | Nuoroda

Matyt tokia zmogaus prigimtis

Kulinarija? Per sunku kol iskepu apkepa tai sukaistu nezmoniskai...

O griztant prie esmes, net jei apsispresiu, jog stoju i medicina, teks plesytis tarp Vilniaus ir Kauno kartais atrodo, kad man mastymo procesas svarbiau ir maloniau uz rezultata

Žinutė parašyta: 2009-07-02 02:09:21 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Matyt tokia zmogaus prigimtis

Kulinarija? Per sunku kol iskepu apkepa tai sukaistu nezmoniskai...

O griztant prie esmes, net jei apsispresiu, jog stoju i medicina, teks plesytis tarp Vilniaus ir Kauno kartais atrodo, kad man mastymo procesas svarbiau ir maloniau uz rezultata

 moki kepti apkepa? SVAJONIU VYRAS pati tai dievinu gaminti, man atgaiva tarp egzu budavo gaminimas, seima nespedavo valgyt, tai draugus kviesdavau

o taip...cia didis klausimas buvo ir man , kai rimtai galvojau apie medicina, taciau buvau pasirinkus Kauna .Tikriausiai aplinkiniu nuomones ta pasirinkima  leme. O dabar, kai farmacija atsidure noru topo pirmoj vietoje , tai esu priversta rinktis Kauna

procesas malonesnis uz rezultata, va ir cia galima atrasti zmogiskaja prigimti;) kancia tikrai  geriau nei tyla ir ramybe ( jau  su Skemos "Balta drobule '  man iskart tokios mintys asocijuojasi) tas neapsisprendimas yra vienas is gyvenimo varikliuku, skatinanciu butent ir ieskoti to sprendimo.

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 02:22:16 | Nuoroda

Svajoniu vyras, tikrai? O man draugai sako, kad buciau ideali zmona

Taip, kartais atrodo, kad pats gyvenimas, kaip toks, yra paradoksas

As reziduoju Vilniuje, taciau, kad ir kaip galbut nesinoretu to pripazinti, KMU yra medicinos studiju Lietuvoje saknys... kam mokytis Vilniuje tik is knygu, jei Kaune gali klausyti tu zmoniu paskaitu, bendrauti su jais, netgi kaleciau pasakyti - "kalbetis su knyga"

Viskas! Jau imu kliedeti reikia eit bent jau pagulet... neleisti akims matyti sviesos, kad kankorezine liauka nesprogtu

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:44:36 | Nuoroda

Jeigu ieškai lengvo mokslo, tai verta žinot, kad medicina tikrai neįeina į tą sarašą. Tarp kitko visi pavadinimai (ne tik kaulų) išmokstami lotyniškai...  Bet va būtent IŠMOKSTAMI... Jei tikrai jauti, kad patinka, tai viskas išmokstama ;D ir tos, kurios rašė straipsnį (studentės) irgi galėtų mest mokslus ir mokytis ką kitą, bet to nedaro.. Pripranta-mėsinėja, kepa ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:06:57 | Nuoroda
:D Su savo tingėjimu, tai tikrai nepatemsiu medicinkėj :) geriau pasirinksiu kokią kitą gerą alternatyvą :P
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:19:29 | Nuoroda

Uzpildziau internetu i medicina jei ka, laiko pakeisti dar yra

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:23:39 | Nuoroda
Barškutė rašė:

Jeigu ieškai lengvo mokslo, tai verta žinot, kad medicina tikrai neįeina į tą sarašą. Tarp kitko visi pavadinimai (ne tik kaulų) išmokstami lotyniškai...  Bet va būtent IŠMOKSTAMI... Jei tikrai jauti, kad patinka, tai viskas išmokstama ;D ir tos, kurios rašė straipsnį (studentės) irgi galėtų mest mokslus ir mokytis ką kitą, bet to nedaro.. Pripranta-mėsinėja, kepa ;DDD

 Juk simultanu mokomasi ir lotynu kalbos, kuri isties labai lengva as mokykloj turejau lotynu jei supranti zodziu reiksme, juos atsiminti labai lengva

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą