del egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:38:15 | Nuoroda

kaip galima pasiziureti savo darba? 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:46:43 | Nuoroda

Radau posta zmogaus, kuris praeitais metais perziurinejo savo darba, ->

Tiesa, nežinau pagal kokius prioritetus jie sustato peržiūrėjimą į eilę. Jeigu gyveni vilniuje, tiesiog nueik į Katkaus 44 ir parašyk prašymą. Jeigu gyveni kitur, tada rašyk prašymą pati: 1. Parašai prašymą ranka su tekstu: "Prašau suteikti man galimybę peržiūrėti mano lietuvių gimtosios kalbos valstybinio egzamino darbą". Prašymo formą gali rasti internete (www.google.lt <- "prašymo forma"). 2. Nuskanuoji prašymą 3. Nusiunti į 4. Už poros valandų paskambini į NEC bendrąjį telefoną ir paklausi, ar gavo prašymą. Geriausia prirašyti ir savo mobilų numerį, tada jie paskambins į mobilų ir praneš apie tikslų laiką, kada bus galima peržiūrėti darbą.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:30:01 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Radau posta zmogaus, kuris praeitais metais perziurinejo savo darba, ->

Tiesa, nežinau pagal kokius prioritetus jie sustato peržiūrėjimą į eilę. Jeigu gyveni vilniuje, tiesiog nueik į Katkaus 44 ir parašyk prašymą. Jeigu gyveni kitur, tada rašyk prašymą pati: 1. Parašai prašymą ranka su tekstu: "Prašau suteikti man galimybę peržiūrėti mano lietuvių gimtosios kalbos valstybinio egzamino darbą". Prašymo formą gali rasti internete (www.google.lt <- "prašymo forma"). 2. Nuskanuoji prašymą 3. Nusiunti į 4. Už poros valandų paskambini į NEC bendrąjį telefoną ir paklausi, ar gavo prašymą. Geriausia prirašyti ir savo mobilų numerį, tada jie paskambins į mobilų ir praneš apie tikslų laiką, kada bus galima peržiūrėti darbą.

 siais metais pagal ideja visus egzaminus galima perziuret. na, pabandysiu, bo matematika siek tiek neaisku.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:32:53 | Nuoroda

Man tai butu idomu visus pasiziuret valstybinius =) Reikia parasyti laiskeli, paklausti...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:41:32 | Nuoroda

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:43:08 | Nuoroda
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:53:08 | Nuoroda
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

 ai jauciu pasiskambinsiu. siaip cia tik db neseniai isgirdau, kad tik lietuviu galima paziuret. bet tikrai kazkur skelbe kad visus valstybinius nuo siu metu bus galima.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:55:13 | Nuoroda
dorido rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

 ai jauciu pasiskambinsiu. siaip cia tik db neseniai isgirdau, kad tik lietuviu galima paziuret. bet tikrai kazkur skelbe kad visus valstybinius nuo siu metu bus galima.

 Parasyk cia, kai suzinosi ka nors =) aciu =)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:00:11 | Nuoroda
Lenocka rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

 ai jauciu pasiskambinsiu. siaip cia tik db neseniai isgirdau, kad tik lietuviu galima paziuret. bet tikrai kazkur skelbe kad visus valstybinius nuo siu metu bus galima.

 Parasyk cia, kai suzinosi ka nors =) aciu =)

 ok

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:17:23 | Nuoroda
dorido rašė:
Lenocka rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

 ai jauciu pasiskambinsiu. siaip cia tik db neseniai isgirdau, kad tik lietuviu galima paziuret. bet tikrai kazkur skelbe kad visus valstybinius nuo siu metu bus galima.

 Parasyk cia, kai suzinosi ka nors =) aciu =)

 ok

tel: 852-756180, oficialius is nec.lt

skambinau 4 kartus, neatsiliepia. turbut bijo ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:18:19 | Nuoroda
dorido rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

 As irgi girdejau tokia informacija, bet galvoju, gal suklydau...

 ai jauciu pasiskambinsiu. siaip cia tik db neseniai isgirdau, kad tik lietuviu galima paziuret. bet tikrai kazkur skelbe kad visus valstybinius nuo siu metu bus galima.

 Parasyk cia, kai suzinosi ka nors =) aciu =)

 ok

tel: 852-756180, oficialius is nec.lt

skambinau 4 kartus, neatsiliepia. turbut bijo ;DD

 Na, manau nedirba jau =D Juk penktadienis.. =) Anksciau darba baigia.. =))

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:20:18 | Nuoroda

ot velniai,bet kazkada email'u atrase man vakare :))) gal reik parasyt laiskeli

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:21:49 | Nuoroda
dorido rašė:

ot velniai,bet kazkada email'u atrase man vakare :))) gal reik parasyt laiskeli

 Hm.. na tada tikrai nezinau =) Gal siandien nekelia, po triju egzmainu rezultatu bumo =DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą