jusu nuomone,del patekimo i ekonomika sudetingumo DD
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:59:57 | Nuoroda

Kaip manot ,kaip keisis, lyginant su pernai metais, galimybes patekti tarkim i VU ekonomika ( praeinamasis balas dides ar mazes,aisku sunku cia lygint nes daug kas pasikeite bet kokia jusu nuomone idomu). Turint galvoje ,kad nemazai abiturientu yra nusivyle skubota studiju reforma,todel turbut daugiau nei pernai zmoniu rinksis studijas uzsienyje-is to iseitu kad balas mazės ir PATEKTI BUS LENGVIAU ,nors kita vertus ekonomikos studiju kainos nera dideles ( palyginus su kai kuriom kitom programom  ) todel būtų galima spėti,kad dėl palyginus mažos kainos patekimas i ekonomika bus SUNKIAU PASIEKIAMAS , be to trecias reikalaujamas egzaminas yra uzsienio kalba ARBA istorija ,vadinasi KONKURENCIJA DIDĖS ,nes yra galimybe vienam egzaminui nenusisekus parinkti kitą.Viska pasverus ,mano nuomone galimybes istoti i VU ekonomika kardinaliai neturetų keistis

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:12:17 | Nuoroda

Man taip pat iškilo toks klausimas... nes pagal pernai metų pereinamąjį balą į VU ekonomiką (vf) patekčiau, bet kaip bus šiais metais net nenutuokiu... Tikiuosi, jog labai nepasikeis ;]

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:46:35 | Nuoroda

Man rodos, kad visi skaičiuoja savo KB pagal šių metų skaičiuoklę ir lygina su praeitų metų, kai KB sudarė kitokie kriterijai. Ar negali būt taip, kad turit gan didelę paklaidą? :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:06:54 | Nuoroda

Kad ekonomikoj tie kriterijai nedaug ir tesiskiria... Tiesiog vietoj tik istorijos galima pasirinkti arba istoriją, arba užsienio kalbą ;]

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą