apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:31:39 | Nuoroda
tituska rašė:
Valkaata rašė:

o jum neatrodo, kad mokykla galejo apeliacijos is viso nenusiusti? Man kyla itarimas,  nes mano mokykla siekia gauti gimnazijos statusa, todel siemet net nelankancius ir blogai besimokancius sieke islaikyti mokykloje, o keleta net prileido prie egzaminu, tai apeliacijos jiems nelygis. Pavyzdziui, man pries atestatu iteikima dave kazka pasirasyti, sako, cia del apeliacijos ir del atestato, burbtelejo, kad niekam is musu mokyklos rezultato nepakeite ir tiek, o dabar, kai skambinu, nes noriu gauti ta darbo fragmenta, kuri apeliantams atsiuncia i mokykla, man sako, kad nezinooo, kad gaaaal bus ryyyytojjjj, kad gaaal paskambinciau veeeliau, o GAL GERAUSIA IS VISO NESKAMBINCIAU.....

Zodziu, rasiau lietuviu apeliacija, nes gavau 69, visi is manes tikejosi nemaziau 90, be to ziauru, kad visi mano draugai (ir ne tik)  toooookie LOL gavo, bet taip tikrai, zymiai daugiau, net patys zvenge.

 del gimnazijos statuso neleido ir man apeliuoti, sake tik 23 diena apeliacijos isnagrinejamos, supratau, akd meluoja, bet negi gincysiuosi.

 Negi gincysiesi?Kiek zmoniu, istaigu yra, i kurias gali kreiptis, paskusti tuos, kurie meluoja.. Kas uz tave kitas pastoves, jei ne pats uz save..

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:34:47 | Nuoroda

Man apeliacijos nepakeite....tokia nuojauta, kad nieko neziurejo

beto buvau parasiusi prasyma paciai perziureti savo darba, tai net neskambina man, o sake , kad paskambins ir susitars del laiko

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:23:29 | Nuoroda
Katriu rašė:

apie kokius lopus šnekama? juk pati sakei, kad galėjai susimaut, tai ir susimovei. nieko nepeši. man irgi pikta dėl anglų, nes daug prasčiau už mane mokėję gavo geresnius balus, bet ne čia lopiškumo esmė. :))

tikiuosi kad tikrai nieko nepeši, nelabai humanitariška kitus lopais išvadint.

 ką tu čia nusišneki, 'tikiuosi tikrai nieko nepeši'??  tikėtis, kad kitam nepasiseks tai jau humaniška? humanitariška tu tikra.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:25:32 | Nuoroda

gerai, susimoviau, teisuoliai jūs:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:27:21 | Nuoroda

man tik nelabai suprantama kaip galima kitus lopais išvadint, kiek reikia turėti pasitikėjimo savimi, kad šitaip. tik tiek. nepykit nu :D

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą