Odontologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:58:25 | Nuoroda

@Kotrybird
@Choko_

Paneles, sveikinu!

I VU odontologija VF paskutiniojo pakviestojo balas bus 20.12 - gerokai zemesnis nei jusu 

Is jusu po butelaite

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:00:43 | Nuoroda

Oho, sokoladinis jau tikslius minimalius balus žino :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:04:05 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Oho, sokoladinis jau tikslius minimalius balus žino :D

 Jei neblaskysi demesio, ryt zinosiu ir medicinos balus beje, is tavo gimnazijos viena panele su KB 20.58 pirmu numeriu parase KMU odontologija, o VU paliko antroje vietoje... matyt is namu bega

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:06:01 | Nuoroda

Apie panelę, pasirinkusią KMU odontologiją, nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:07:08 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
 Jei neblaskysi demesio, ryt zinosiu ir medicinos balus beje, is tavo gimnazijos viena panele su KB 20.58 pirmu numeriu parase KMU odontologija, o VU paliko antroje vietoje... matyt is namu bega

 Ryt (trečiadienį) ar šiandien?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:09:13 | Nuoroda

iš kur žinai balus?:O

nuo 10 kl buvau šventai įsitikinusi,kad studijuosiu odontologiją. ir praktiką buvau atlikus, stebėjau gydymus and so on, bet likus dviem mėn iki egzų persigalvojau. :D

Sėkmės jum,kolegos,galbūt kur nors kaip nors būtume studijavę kartu:D

  • Biologija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:10:51 | Nuoroda
foxxy. rašė:

iš kur žinai balus?:O

nuo 10 kl buvau šventai įsitikinusi,kad studijuosiu odontologiją. ir praktiką buvau atlikus, stebėjau gydymus and so on, bet likus dviem mėn iki egzų persigalvojau. :D

Sėkmės jum,kolegos,galbūt kur nors kaip nors būtume studijavę kartu:D

 Tiesą pasakius, net neabejou, kad sokoladinis žino ir neklysta.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:12:06 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
 Jei neblaskysi demesio, ryt zinosiu ir medicinos balus beje, is tavo gimnazijos viena panele su KB 20.58 pirmu numeriu parase KMU odontologija, o VU paliko antroje vietoje... matyt is namu bega

 Ryt (trečiadienį) ar šiandien?

 Ryt bus tuomet kai as atsikelsiu po nakties miego iki 07-21 24:00 tureciau tureti tuos balus...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:13:35 | Nuoroda

aš tokią nuomonę susidariau.:D

 

  • Biologija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:13:58 | Nuoroda

@foxxy.

"Paukstelis paciulbejo"

Beje, tau truksta vieno x

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:15:03 | Nuoroda

Puiku, lauksiu medicinos minimalaus konkursinio balo

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:26:53 | Nuoroda

Geras paukštelis kaip matau:D

sėkmės jum belaukiant,aš čiuožiu pasvajot apie vf vietą ;)

  • Biologija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:38:29 | Nuoroda

Dėde šokoladini, prašau, pasakyk, kokie paskutiniai VU Teisės ir MRU Teisės vf konkursiniai balai

Ačiū!

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:44:38 | Nuoroda

Odontologijos balai tik tam, kad butu galima atmesti tuos zmones, kurie cia istojo, is pretendentu i medicina... ir itraukti tuos, kurie neistojo

Balu i kitur as neskaiciuoju ir prasau netersti amatu burelio forumo

Jei labai noresis oficialiu minimaliu balu i kitas studiju programas, tai liepos 22 d. vakare galesiu juos "per'ciulbeti" tam sukursiu nauja tema...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:46:56 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Odontologijos balai tik tam, kad butu galima atmesti tuos zmones, kurie cia istojo, is pretendentu i medicina... ir itraukti tuos, kurie neistojo

Balu i kitur as neskaiciuoju ir prasau netersti amatu burelio forumo

Jei labai noresis oficialiu minimaliu balu i kitas studiju programas, tai liepos 22 d. vakare galesiu juos "per'ciulbeti" tam sukursiu nauja tema...

 Sukurk - būtinai! Kada tas apie pavakarę? :P 

Prisimink tik, kokių dalykų aš prašiau :) O oficialumas tų KB garantuotas? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:55:39 | Nuoroda

Ar garantuotas? Kepure duodu prisikt!

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:39:01 | Nuoroda
voveras rašė:

patogiausia butu,jei surastum gyventi sukileliu prospekte. cia visai netoli kliniku. apskritai,kliniku rajonas nera labai baisus, ypac kur nuosavi namai. buna,kad juose nuomoja,tai manau,kad tikrai neblogai ten. o siaip,sukileliu gatveje daznai nuomoja,tad paziurek skelbimus ir siaip,su zemelapiu pasidairyk,jei bus kur skelbimas koks. siaip,dar labai fainas zaliakalnis yra. toks,mazdaug gal kaip Vilniaus zverynas ar uzupis. toks saugesnis ir grazus.  o man nepatinkantys mikrorajonai,tai vilijampole, petrasiunai ypac, kalnieciai irgi ne ka geriau, zemieji ir aukstieji sanciai.. na,nera ten kazkas labai jau tokio blogo,bet man nejauku. siaip,nenoriu bauginti,bet patariu per daug nevaikscioti vienai naktimis. daug zinau merginu,kurios vaiksto ir viskas ok,jokiu bedu,bet as patariu buti budriai ir jei ka,paaukoti pinigeliu truputi taksui. o nuo stoteles,tai jau ne beda pareiti ;)

 aisku... ;) dar sakei, kad vasara budavai asistentu. ar visi odont. studentai gali rast panasu darba jei nori?  ir beje, kaip grupes suskirto? kiek atsimenu pagal anglu kalba? bet negi galima keist jas?  pereit is vienos grupes i kita?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:52:12 | Nuoroda

Muuuu, tu irgi i odontologija stoji?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:55:13 | Nuoroda

mano KB 20.1. rasiau 1 nr kmu odont 2 nr vu med. o tavo? kodel i med patraukei?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:05:17 | Nuoroda

o ir i vu buciau istojus? nerasiau, nes manau, kad kaune geriau paruosia (cia mano nuomone). vis delto, kmu vienam kurse daugiau odontologijos studentu negu vu visus penkis sudejus.. ir kmu yra visus universitetas skirtas tik medicinai, o ne vienas fakultetas kaip vu. bet dabar mastau gal vu reikejo vis delto rasyt... vigi vu yra vu. idomu ka voveras sakys situo klausimu ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą