Odontologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:12:47 | Nuoroda

Muuu, nežinojau, kad tavo konkursinis balas toks pats, kaip ir mano

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:14:16 | Nuoroda

as pati ilgai blaskiausi tarp odontologijos ir medicinos, bet dabar kazkodel laaabai dziaugiuosi pasirinkusi odont.;) su kuo kalbejau sake gerai padariau. beje,siam forume yra kas dar odontologija ruosiasi studijuoti kaune? man toks itarimas, kad as cia viena. tikiuosi po rytojaus atsiras dar bent keli... ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:39:27 | Nuoroda
viktep rašė:

as pati ilgai blaskiausi tarp odontologijos ir medicinos, bet dabar kazkodel laaabai dziaugiuosi pasirinkusi odont.;) su kuo kalbejau sake gerai padariau. beje,siam forume yra kas dar odontologija ruosiasi studijuoti kaune? man toks itarimas, kad as cia viena. tikiuosi po rytojaus atsiras dar bent keli... ;D

 Aš aš aš ruošiuos :D Jei tik priims :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:14:04 | Nuoroda
Muuuu rašė:
viktep rašė:

 aisku... ;) dar sakei, kad vasara budavai asistentu. ar visi odont. studentai gali rast panasu darba jei nori?  ir beje, kaip grupes suskirto? kiek atsimenu pagal anglu kalba? bet negi galima keist jas?  pereit is vienos grupes i kita?

 Aš šiek tiek domėjausi apie tas grupes tiek VU tiek KMU ir šiek tiek galiu papasakoti :)

Žodžiu, grupes tikrai sudarinėja pagal anglų k. testuką (jei nesi laikius anglų k. egzamino). Kad kas nors būtų keitęs grupę, studentai teigia, negirdėję, bet jei bus rimta priežastis, visada galima kreiptis į dekanatą ir tau bus pagelbėta. :)

 I grupes suskirsto pagal anglu testa. as laikiau valstybini anglu,bet vis vien rasiau testa. o grupes galima keisti,jei tik yra noro. seniau buvo taip,kad priimdavo 12 studentu i grupe, o kedziu budavo 10,tai reikdavo du ismesti. mes,kad nebutu niekam nuoskaudu, pasidarem savo grupe,o sena liko. nors kitos grupes dare pliusu minusu balsavima,tai zinau,kad tikrai buvo nuoskaudu. toje grupeje,kur buvom sudare savo,tai buvo viskas ciki,bet tada susiradau drauge is kitos grupes ir daaar labiau susidraugavau su visa ta kita grupe,tai todel ir perejau :D va,kaip painiai,jei supratot. pakeisti grupe nera sunku ;) beje, jum tu visu mazinimu grupeje esanciu zmoniu nebebus,nes dabar iskarto daro po 10 grupes regis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:44:40 | Nuoroda

@voveras

Kiek man zinoma, KMU visose studiju programose, t.y. ir odontologijoje ir medicinoje, ikiklinikiniai dalykai studijuojami ciklais, tiesa? Tavo manymu, sis budas yra pranasesnis ar nusileidzia mokymuisi sesijomis? Ir kokie butu tamstos argumentai?

Ir dar noreciau suzinoti kaip vertini KMU studiju kokybe - dabar sutiktum moketi uz tas studijas, kurias "gavai"?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:59:54 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@voveras

Kiek man zinoma, KMU visose studiju programose, t.y. ir odontologijoje ir medicinoje, ikiklinikiniai dalykai studijuojami ciklais, tiesa? Tavo manymu, sis budas yra pranasesnis ar nusileidzia mokymuisi sesijomis? Ir kokie butu tamstos argumentai?

Ir dar noreciau suzinoti kaip vertini KMU studiju kokybe - dabar sutiktum moketi uz tas studijas, kurias "gavai"?

 Blemba,buvau prirases kokius tris lapus ir neissisiunte. kaip pyyyyyktaaaaaaa... Medicinoje dabar yra probleminis mokymasis, nebera ciklu. o Odontologijoje iki patalogines anatomijos egzo bus ciklai,po to pasibaigs ir bus tokie pusmeciai. manau,kad ciklai tikrai gerai. nesusigruda visi dalykai i viena kruva, nereikia per sesijas psichuoti ir nuo vieno dalyko sokti prie kito,trecio,penkto,uztenka mokytis viena. KMU studiju kokybe labai auksto lygio. jei rimtai ir objektyviai, tai ji net aukstesne uz kai kurias ES salis. uz tas studijas dabar mokeciau,manes nesustabdytu mintys del pinigu. gaila,kad issitryne visas tas mano postas. jei idomu,tai klauskit, jis buvo apie KMU pliusus prie VU (objektyvius,,o ne nuogirdas). taip pat apie tai,kaip VU varo ant KMU :D ir apie tai,kaip KMU visai nevaro ant VU :D:D:D ir dar apie tai,kaip as turejau istoti i VU odontologija,bet man mistiskai dingo papildomi,saziningai uzdirbti balai :D ir apie miestu skirtumus,nes Vilniu as gerai pazistu ir myliu laaabai. tai,jei tik idomu,nes dabar jau neperasinesiu dar karto

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:03:09 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@Kotrybird
@Choko_

Paneles, sveikinu!

I VU odontologija VF paskutiniojo pakviestojo balas bus 20.12 - gerokai zemesnis nei jusu 

Is jusu po butelaite

eina sau, net aš būčiau ten pakliuvus ;) ot prikolas:) maniau, kad ten vien su šimtukais sueina :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:11:53 | Nuoroda
voveras rašė:
sokoladinis rašė:

@voveras

Kiek man zinoma, KMU visose studiju programose, t.y. ir odontologijoje ir medicinoje, ikiklinikiniai dalykai studijuojami ciklais, tiesa? Tavo manymu, sis budas yra pranasesnis ar nusileidzia mokymuisi sesijomis? Ir kokie butu tamstos argumentai?

Ir dar noreciau suzinoti kaip vertini KMU studiju kokybe - dabar sutiktum moketi uz tas studijas, kurias "gavai"?

 Blemba,buvau prirases kokius tris lapus ir neissisiunte. kaip pyyyyyktaaaaaaa... Medicinoje dabar yra probleminis mokymasis, nebera ciklu. o Odontologijoje iki patalogines anatomijos egzo bus ciklai,po to pasibaigs ir bus tokie pusmeciai. manau,kad ciklai tikrai gerai. nesusigruda visi dalykai i viena kruva, nereikia per sesijas psichuoti ir nuo vieno dalyko sokti prie kito,trecio,penkto,uztenka mokytis viena. KMU studiju kokybe labai auksto lygio. jei rimtai ir objektyviai, tai ji net aukstesne uz kai kurias ES salis. uz tas studijas dabar mokeciau,manes nesustabdytu mintys del pinigu. gaila,kad issitryne visas tas mano postas. jei idomu,tai klauskit, jis buvo apie KMU pliusus prie VU (objektyvius,,o ne nuogirdas). taip pat apie tai,kaip VU varo ant KMU :D ir apie tai,kaip KMU visai nevaro ant VU :D:D:D ir dar apie tai,kaip as turejau istoti i VU odontologija,bet man mistiskai dingo papildomi,saziningai uzdirbti balai :D ir apie miestu skirtumus,nes Vilniu as gerai pazistu ir myliu laaabai. tai,jei tik idomu,nes dabar jau neperasinesiu dar karto

 Man labai įdomu :} Pati visad norėjau į VU, bet vis dėlto pirmoj vietoj parašiau KMU ir dabar galvoju, ar gerai padariau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:17:38 | Nuoroda

@voveras

Pavadinime probleminis mokymasis nematau apibreztumo laike - tai jis vyksta sesijomis ar kaip? Juk pagal sena sistema rotacija vykdoma kas semestra, tad iskaitos turi buti islaikytos iki semestro pabaigos.

Man buna keista kuomet kaunieciai stoja i VU...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:48:13 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@voveras

Pavadinime probleminis mokymasis nematau apibreztumo laike - tai jis vyksta sesijomis ar kaip? Juk pagal sena sistema rotacija vykdoma kas semestra, tad iskaitos turi buti islaikytos iki semestro pabaigos.

Man buna keista kuomet kaunieciai stoja i VU...

apie problemini mokymasi galima man regis pasiskaityti www.kmu.lt. as nezinau apie ji daug,nes tai medikam taikoma studiju sistema. 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:58:15 | Nuoroda

@voveras

Bet juk tu pateikai problemini mokymasi kaip mokymosi ciklais priespriesa... o pasirodo net nezinai kas tai tokio... vienzo, vistiek KMU ikiklinikiniai dalykai studijuojami ciklais, net ir taikant probleminio mokymosi koncepcija - jau paziurejau...

Mano pazistamas baige KMU, sake pats kieciausias dalykas tenai - Zemaitaitis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 18:32:21 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Žodžiu, grupes tikrai sudarinėja pagal anglų k. testuką (jei nesi laikius anglų k. egzamino). Kad kas nors būtų keitęs grupę, studentai teigia, negirdėję, bet jei bus rimta priežastis, visada galima kreiptis į dekanatą ir tau bus pagelbėta. :)

 Aš girdėjau! Aš! Tik ne keitė o iš pat pradžių pradėt vienoj grupėj mokytis du žmonės norėjo ir jiems kažkaip susitarti pavyko. O šiaip KMU dekanatas, SA ir visi kiti tvarkdariai yra labai nieko gero, kiek man girdėti [keiksmų jų adresu] teko.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:16:07 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@voveras

Bet juk tu pateikai problemini mokymasi kaip mokymosi ciklais priespriesa... o pasirodo net nezinai kas tai tokio... vienzo, vistiek KMU ikiklinikiniai dalykai studijuojami ciklais, net ir taikant probleminio mokymosi koncepcija - jau paziurejau...

Mano pazistamas baige KMU, sake pats kieciausias dalykas tenai - Zemaitaitis

 ciklai medikams buvo seniau, kuomet mokydavosi tik histologija, tik anatomija, tik biochemija ir t.t. dabar, probleminis mokymas,tai toks mokymas,kuomet mokomosi apie sistema. sakykim,kraujotaka ir apzvelgia jos anatomija, histologija, fiziologija. cia tamstele nesusipazines ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:40:14 | Nuoroda

Zmogus lyg ir su aukstuoju, o vaikui i atlapus kimba... is pradziu pats issiaiskink iki galo kaip yra, o tik paskui aiskink... paskui stebites is kur tokios kalbos, kad KMU susirenka bukesni zmones...

Yra du studiju tipai: ciklais ir sesijomis. Pirmasis tipas yra dazniausiai taikomas JAV. Dalykai yra studijuojami paeiliui. Egzaminai arba iskaitos laikomi kiekvieno ciklo pabaigoje. Antrasis tipas yra dazniausiai taikomas Europoje. Dalykai studijuojami lygiagreciai. Egzaminai arba iskaitos laikomi sesijos metu, t.y. semestro pabaigoje.

Probleminis mokymasis - tai ne studiju tipas, o metodika. Mokomasi ne atskiru klasikiniu dalyku, o integraliu dalyku.

Probleminis ikiklinikiniu dalyku (ar jie butu klasikiniai ar integralus) mokymasis KMU vykdomas ciklais. Kaip pavyzdi idedu tau KMU medicinos II k. tvarkarasti.

Zali, raudoni ir melyni - integralus dalykai, t.y. probleminio mokymosi koncepcijos iskaitiniai vienetai. Geltona spalva pazymeti ciklai, kuriu metu tie dalykai studijuojami. Violetine spalva pazymeti dalykai studijuojami sesijomis. Visi is ju yra klasikiniai, isskyrus profesine kalba, kuri yra integralus dalykas, mat susideda is uzsienio kalbos, pvz. anglu, ir lotynu kalbos.

Tvarkarastis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:43:26 | Nuoroda

KMU tvarkarasciai gyvena cia:

www.kmu.lt/tvarkarastis/tvarkarastis.asp

Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:54:32 | Nuoroda

prazusi su tokiu susireiksminimu ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:00:25 | Nuoroda

Tarp tokiu kaip tu - be jokio abejones patikek, man nereikia aiskinti, jog man sunku gyventi, as pats ta puikiai suprantu

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:12:31 | Nuoroda

tuomet daryk isvadas,jei supranti tai..

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:17:20 | Nuoroda

Siulai man klausyti patarimu tu zmoniu, kurie patys nesupranta ka sneka?..

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:27:58 | Nuoroda

as tau jau nieko nebesiulau.. matau,kad nenusiseks kazkam su grupioku :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą