MRU teisė ir valdymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:50:19 | Nuoroda

 Abejoju, kad tokio aukšto KB reiks į vf vietą. Pagal parengtą analizę, tai į vf vietą turėtų įstoti žmonės nuo 17,54 KB

Žinutė parašyta: 2009-07-13 20:01:52 | Nuoroda

Kai paskaitau forumus tuos, tai depresiją galimą įsivaryt. Aš su 18,48 galvoju apie VF. Na, jei ne, tai dar humanitarinių turiu aukštą balą, ten taikysiu.

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-13 20:21:58 | Nuoroda

na ar teise ir valdymas geriau tai dar sunku pasakyti,nes is tikruju daug mano kursioku  nera labai patenkinti vadybiniais dalykais,jie tikrai blasko,jau geriau susikoncentruoti i pagrindinius dalykus be to, ir skolu nemazai, o geru vadybininku tikrai nebusit,nes ziniu suteikiama labai minimaliai,tad spreskit pagal save,jei ka galit klausti,atsakysiu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:05:23 | Nuoroda

bangele... as labai blaskaus tarp teises ir  teises bei valdymo. Visada galvojau tik apie baudziamaja teise. Jokie notarai , prokurorai, teisejai manes nevilioja, bet baisiai noriu buti gera advokate ir narplioti sudetingas bylas. Bet negali zinot kaip bus po keturiu metu, gal nebenoresiu grynai teisinio darbo, tokiu atveju manau, kad zinios, igytos strateginio valdymo fakultete, labiau praverstu.  Todel nezinau ka daryt... gryna teise studijuoti, ar teise ir valdyma. ?  be to noriu paklausti.... kiek mazdaug reikia skirti laiko mokymuisi, kad atejus sesijai netektu naktimis rymoti prie knygu... As gana vidutiniu gabumu , tik turiu gera logini mastyma. Ar 3-4 valandu per diena uztektu skirti moymuisi ar to per maza? Dar papasakok  kaip tau patinka si specialybe...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:32:57 | Nuoroda

tikrai i diena 3 valandu sociai sociai gal net maziau,tiesiog visada reikia saziningai ruostis seminarams tada nesunku, tik nevisada tai pavyksta;Dpirmas semestras tikrai nesunkus palyginus su pavasario, nes jame prasideda teisiniai dalykai, o pirmajame mokomasi daugiau bendruju filosofija, logika, teises istorija. Jei patinka baudziamoji teise sulau imti gryna teise, nes valdyme nera tokiu specifiniu dalyku kaip kriminalistika, krominologija, teismo psichiatrija, lietuvos teisesaugos instituciju, pas mus vietoj ju yra visokios informacines valdymo sistemos, teises informatika ir pan.Siaip is tikruju, kai rinkausi sia specialybe patiko pats zodis valdymas ir tiek nieko daug negalvodama ir pacia vadyba kaip moksla isivaizdavau visai kitaip;Do is tikruju nera labai idomu, daug sausos teorijos,reikia daug iskalti mintinai, nes suvokti nera labai lengva, jei nori parasyk asmeniskai galiu atsiusti konspektus pat pamatysi kaip mazdaug atrodo:)net nezinau ka cia patarti, eik kur sako sirdis ir norisi:)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 14:07:24 | Nuoroda

as parasiau sita ketvirtu numeriu ir labai tikiuos kad arba nedaeis iki jo arba neistosiu... klaidele padariau su ta teise ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 14:39:42 | Nuoroda

Aš taip pat :D tikiuosi neprireiks stoti į ten, bet parašiau vis vien. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:56:48 | Nuoroda

As MRU rasiau tris teises. Surasiau Teise ir valdymas, teise, teise ir muitines veikla. Pradziai rasiau jas i VF, bet iskart ir visas sias tris i M. Mano KB 17,3. Kaip manot, istosiu i mokama teise ir valdyma arba bent jau teise? :/  

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:58:16 | Nuoroda
Guigudola rašė:

As MRU rasiau tris teises. Surasiau Teise ir valdymas, teise, teise ir muitines veikla. Pradziai rasiau jas i VF, bet iskart ir visas sias tris i M. Mano KB 17,3. Kaip manot, istosiu i mokama teise ir valdyma arba bent jau teise? :/  

 Neklausk, vistiek niekas cia nieko nezino, Palauk savaite ir suzinosi. Ir geriau gyvent bus kai vilties turesi. O dabar koks zynderis parasys kad neturi sansu ir griausies nagus...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:02:29 | Nuoroda

O ziurekit, praejusiais metais i MRU teises tas visas balo sandara kokia buvo ? Nes pvz: Finansu ekonomikos tai visiskai kitokia. Man idomu, kas ten kitaip buvo :/ 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:06:13 | Nuoroda

Galim sakyti, jog valdymas mano sąraše nr. 1:) 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:08:22 | Nuoroda
saras* rašė:

Galim sakyti, jog valdymas mano sąraše nr. 1:) 

 Mano - ketvirtas. Bet, galima sakyti, trečias būtų reliai žiūrint, nes tyčia prieš jį parašiau VU TSPMI. Tai dabar sėdžiu ir mąstau, į kurį pakliūsiu: VU Teisę, MRU Teisę ar MRU Teisę ir valdymą.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:09:14 | Nuoroda

Gal kas zino, kiek kainuoja saraso koregavimas? :/  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:12:58 | Nuoroda
Guigudola rašė:

Gal kas zino, kiek kainuoja saraso koregavimas? :/  

 30 litų.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:18:56 | Nuoroda

Kadangi mano sarasas atrodo taip :

Teise ir valdymas VF

Teise VF

Teise ir muitines veikla VF

Teise ir valdymas M

Teise M

Teise ir muitines veikla M

as pagalvojau, jeigu mane priima i teise ir muitines veikla VF :/ As jau geriau pamokeciau pinigus bet studijuociau teise arba teise ir valdyma :/ Dabar susimasciau, kad durnai as cia uzpildziau. O drauge sako, kad tipo jeigu mane priima i teise ir muitines veikla VF, tai jie dar tikrina kitas teises i M ir man duoda pasirinkt, toki dalyka pirma karta girdziu, bet argi taip yra ?  

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:01:14 | Nuoroda

Mano sąraše, jis trečiu numeriu vf ir dar 11 mokamas.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:05:29 | Nuoroda
Matasss rašė:

Mano sąraše, jis trečiu numeriu vf ir dar 11 mokamas.

 Pas mane irgi trecias..

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:09:30 | Nuoroda
Freckle rašė:
Matasss rašė:

Mano sąraše, jis trečiu numeriu vf ir dar 11 mokamas.

 Pas mane irgi trecias..

 Galbūt 3 šiemet bus sėkmingas

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:11:07 | Nuoroda
Daniq rašė:

Aš taip pat :D tikiuosi neprireiks stoti į ten, bet parašiau vis vien. :)

 Nesuprantu tokių žmonių. Nenoriu įstot ten, bet vis tiek parašiau, atseit šiaip sau..

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:19:50 | Nuoroda
Matasss rašė:
Freckle rašė:
Matasss rašė:

Mano sąraše, jis trečiu numeriu vf ir dar 11 mokamas.

 Pas mane irgi trecias..

 Galbūt 3 šiemet bus sėkmingas

 As asmeniskai labiau noriu i teise. Bet jeigu istociau i teise ir valdyma, nenusiminciau. 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą