Keletas klausimų...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:29:54 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galėtų atsakyti į keletą klausimų, jeigu žinote?

Situacija: Neesu dar tiksliai apsisprendęs kur noriu studijuoti. Taip pat neesu patenkintas savo matematikos ir anglų rezultatais. Taigi turiu keletą klausimų:

1. Ar kitais metais yra galimybė perlaikyti pvz. matematikos ir anglų VBE egzaminus? Buvau suradęs kažkieno pasisakymą, kad užskaitys, kaip mokyklinius ir t.t. arba dar tai, kad kitais metais mokyklinių egzaminų nebebus ir t.t. Ar tai turi įtakos, kad norėsiu perlaikyti tuos 2 VBE?

2. Jeigu šiais metais neįstočiau, o kitais metais perlaikyčiau kelis egzaminus ar būtų galimybė gauti vf (žinoma su egzaminų balais, kurie reikalingi gauti tą vf).?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:33:34 | Nuoroda

labas, nerimauju del stojimu. Nelaikiau anglu egzamino, taciau man jo reikia, jis nepagrindinis, tai gal bus imamas metinis sio dalyko pazymys ar rasysis 0? 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:03:54 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Splatt rašė:

Sveiki, gal kas galėtų atsakyti į keletą klausimų, jeigu žinote?

Situacija: Neesu dar tiksliai apsisprendęs kur noriu studijuoti. Taip pat neesu patenkintas savo matematikos ir anglų rezultatais. Taigi turiu keletą klausimų:

1. Ar kitais metais yra galimybė perlaikyti pvz. matematikos ir anglų VBE egzaminus? Buvau suradęs kažkieno pasisakymą, kad užskaitys, kaip mokyklinius ir t.t. arba dar tai, kad kitais metais mokyklinių egzaminų nebebus ir t.t. Ar tai turi įtakos, kad norėsiu perlaikyti tuos 2 VBE?

2. Jeigu šiais metais neįstočiau, o kitais metais perlaikyčiau kelis egzaminus ar būtų galimybė gauti vf (žinoma su egzaminų balais, kurie reikalingi gauti tą vf).?

  1.  Taip. Susimokėsi pinigus ir galėsi perlaikyti. Kitąmet VBE tikrai gali nebebūti, tai tada VBE ir perlaikysi į VBE. :)
  2. Taip.

Labai ačiū už informaciją. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:11:59 | Nuoroda

Tuo pačiu paklausiu ir aš. Jei mano prašymo lape pasirinkimas atrodys taip: 1)MRU-finansų ekonomika 2) KU ekonomika 3) KU viešasis administravimas 4)VU matematika ir matematikos taikymas 5) MRU teisė ir muitinės veikla. Visas rašysiu VF.Tai jei krepšelį skaičiuos bendrai socialiniems mokslams ir tarkim aš jo negaunu,tai  matematika skaitysis prie fizinių mokslų ir tada jie skaičiuos,,ar gausiu į šią srytį krepšelį?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:18:09 | Nuoroda

Taip skaitysis prie fiziniu, ir kiek supratau gauti finansavima sudetingiausia prie socialiniu, kadangi stojanciuju ten ~50%. Nors kita vertus fiziniams suteikiama maziau (krepseliu).

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:21:57 | Nuoroda
viliusm rašė:

Taip skaitysis prie fiziniu, ir kiek supratau gauti finansavima sudetingiausia prie socialiniu, kadangi stojanciuju ten ~50%. Nors kita vertus fiziniams suteikiama maziau (krepseliu).

 Tikrai ne 50%. Krepseliai padalinti pagal pernai metu stojimu statistika mazdaug, o siemet nevyko nieko tokio kad turetu padaugeti i soc mokslus stojanciu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:51:09 | Nuoroda

Sveiki:) kas zadat stot y tvm?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:55:33 | Nuoroda

gal kas zinot kur galima rasti praeitu metu stojimu statistika, koks paskutinio pasauktojo i tam tikra specelybe konkursinis balas ? :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 14:14:07 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

gal kas zinot kur galima rasti praeitu metu stojimu statistika, koks paskutinio pasauktojo i tam tikra specelybe konkursinis balas ? :)

 http://www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą