Šauktinio liudijimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:05:21 | Nuoroda

Pildydamas prašymą studijuoti pažymėjau, kad esu karo prievolininkas ir numojau ranka į šį faktą, kol neradau Bendrojo priėmimo taisyklėse, kad įforminant dokumentus reikės šauktinio, karinio liudijimo ar kito, liudijančio buvimo karinėje įskaitoje, dokumento kopijos. 11 klasėje gavau šauktinio kvietimą, perėjau med. apžiūrą, viską jiems sunešiau, bet iš paminėtųjų dokumentų nieko negavau ir tikrai neturiu. Gal kas gali paaiškinti dėl tų šauktinio liudijimų įtakos stojant, ar jie būtini.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:52:18 | Nuoroda

Reikia keliauti i karo prievoles centra, kuriam tu priklausai pagal registruota gyvenamaja vieta, ir gausi ta popieriuka

Žinutė parašyta: 2009-06-30 09:17:26 | Nuoroda

Man taip pat kyla neaskumu del sauktinio iudijimo. Iforminant dokumentus "jeigu reikia" pateikti sauktinio liudijima. Tai kada jo reikia, o kada nereikia - neaisku. Juk istatymas yra priimtas , kad karo prievole nebeprivaloma.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 09:20:11 | Nuoroda

Apsvieskit mane :P

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:29:34 | Nuoroda

Prievole tik todel taip ir vadinasi, kad privaloma tiesiog ministras isleido isakyma, kad prievolininkai nebutu saukiami... tas isakymas bet kada gali buti atsauktas

Bendrais bruozais, sauktiniai yra visi nuo 18 iki 26 metu amziaus jei istoji i aukstaja, turi du vaikus, esi netinkamas ar pan., tuomet nuo privalomosios tarnybos gali buti atleistas

Tavo pareiga ginti tevyne yra itvirtina pagrindiniame istatyme

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:10:59 | Nuoroda

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:32:23 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:36:38 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Aš bijau ten eiti, net nežinau, ką jiems pasakyti reikės. Jaučiuosi, kaip iš mėnulio iškritęs. Kai pirmą sykį buvau, kažkokia moteris 20 minučių skaitė pamokslą tema "Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės".

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:38:42 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Aš bijau ten eiti, net nežinau, ką jiems pasakyti reikės. Jaučiuosi, kaip iš mėnulio iškritęs. Kai pirmą sykį buvau, kažkokia moteris 20 minučių skaitė pamokslą tema "Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės".

 Nekreipk demesio ir tiek. Juk tu niekam nieko neskolingas

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:39:08 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Oi oi oi... :D

 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:44:51 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Aš bijau ten eiti, net nežinau, ką jiems pasakyti reikės. Jaučiuosi, kaip iš mėnulio iškritęs. Kai pirmą sykį buvau, kažkokia moteris 20 minučių skaitė pamokslą tema "Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės".

 Nekreipk demesio ir tiek. Juk tu niekam nieko neskolingas

 O man jokios baudos neskirs? Kiek suprantu, aš tą šauktinio liudijimą jau turėčiau turėti.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:49:30 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Aš bijau ten eiti, net nežinau, ką jiems pasakyti reikės. Jaučiuosi, kaip iš mėnulio iškritęs. Kai pirmą sykį buvau, kažkokia moteris 20 minučių skaitė pamokslą tema "Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės".

 Nekreipk demesio ir tiek. Juk tu niekam nieko neskolingas

 O man jokios baudos neskirs? Kiek suprantu, aš tą šauktinio liudijimą jau turėčiau turėti.

 Neturetu skirti... nebent uz tai, kad neatvykai registruotis... bet kiek zinau tai ivyksta labai retais atvejais, kai irodo, kad piktybiskai slapsteisi juk nesislapstei, m?

Siaip yra bauda jei ta lapeli pameti - ar tik ne 500 Lt

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:55:17 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:
daktariūkštis rašė:

Šiandien priduodamas prašymą, sužinojau, kad registruojant atestatą kartu reikės atnešti šauktinio liudijimo kopiją. Smagu!

 Tai o kur problema?

Prisiminiau komentara, kuri isgirdau atsiimdamas savo liudijima: "Tai dar vienas dalykas, kurio neturi mergaites"

 Aš bijau ten eiti, net nežinau, ką jiems pasakyti reikės. Jaučiuosi, kaip iš mėnulio iškritęs. Kai pirmą sykį buvau, kažkokia moteris 20 minučių skaitė pamokslą tema "Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės".

 Nekreipk demesio ir tiek. Juk tu niekam nieko neskolingas

 O man jokios baudos neskirs? Kiek suprantu, aš tą šauktinio liudijimą jau turėčiau turėti.

 Neturetu skirti... nebent uz tai, kad neatvykai registruotis... bet kiek zinau tai ivyksta labai retais atvejais, kai irodo, kad piktybiskai slapsteisi juk nesislapstei, m?

Siaip yra bauda jei ta lapeli pameti - ar tik ne 500 Lt

 Jei kalbi apie tą pirmąją registraciją, kai man buvo 16/17 metų ir nešiau med. pažymą ir pan., taip, joje buvau. Bet po to negavau jokių kvietimų ir tuo labiau jokio šauktinio liudijimo.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:03:48 | Nuoroda

Fu... Isverciau visus stalcius, bet radau visgi ta liudijima. O i ta registracija nereikejo paskui kazkada vel eiti?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:36:52 | Nuoroda

O rimtai, žinau kad buvau, netgi 2 ar 3 kartus kol visus dokumentus sunešiau. Tik vat kur tas lapelis, ir ar išvis tokį gavau. Bėda.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:42:33 | Nuoroda
Kayen rašė:

O rimtai, žinau kad buvau, netgi 2 ar 3 kartus kol visus dokumentus sunešiau. Tik vat kur tas lapelis, ir ar išvis tokį gavau. Bėda.

 O tą liudijimą turėjo įteikti tuo metu, kai sunešiau dokumentus (tikrai nieko negavau), ar turėjo atsiųsti kad ir registruota siunta, o gal net į mokyklą?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:01:27 | Nuoroda

Na kasnors išsiaiškinot kaip ten iš tikrųjų ?

www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Čia ties reikalingais dokumentais apie jokį šaikimo liudijimą neužsimenama.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:08:24 | Nuoroda

kažkur buvau radęs jį parašytą prie reikalingų dalykų stojant, bet ar ta info teisinga, nežinau, nes ten dar seb Vilniaus banku parašytas.. :)

o šiandien buvau klausti apie visa tai tame skyriuje, tai apibarė, kad ateinu nieko nežinodamas.. davė tą pažymėjimą ir dar reikės ateiti gavus atestatą.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:33:48 | Nuoroda

Čia į tą karinį skyrių ? Ką dar jiems atestatą reikės nešti

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:37:40 | Nuoroda

aha, skyrių. sakė, gausiu atestatą- per dvi savaites ateiti su jo kopija.. kitą savaitę ir nuvažiuosiu. tai vis dėlto mes esame prievolininkai? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą