Prašymo pildymas internetu...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:13:21 | Nuoroda

Skamba kvailai, bet... Pildžiau prašyma netu... Pildžiau pildžiau kol galų gale užpildžiau... Ir fiasko... Užpildai praymą, bet negauni jokio patvirtinimo, kad jis užpildytas, tad prašau Jūsų gerbiamieji pasakykit man kvailam žmogui ar i "emailą" turi ateit koks nors patvirtinimas, kad prašymas - užpildytas. (nes, kad įmoka sumokėta atėjo ir pan...) O gal patvirtinimas ateis tik tada, kad pasibaigs prašymų priėmimo terminas, tai yra po liepos 18? Dėkoju už info...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:16:14 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:

Skamba kvailai, bet... Pildžiau prašyma netu... Pildžiau pildžiau kol galų gale užpildžiau... Ir fiasko... Užpildai praymą, bet negauni jokio patvirtinimo, kad jis užpildytas, tad prašau Jūsų gerbiamieji pasakykit man kvailam žmogui ar i "emailą" turi ateit koks nors patvirtinimas, kad prašymas - užpildytas. (nes, kad įmoka sumokėta atėjo ir pan...) O gal patvirtinimas ateis tik tada, kad pasibaigs prašymų priėmimo terminas, tai yra po liepos 18? Dėkoju už info...

 As vakar vakare uzpildziau, siandien rytr gavau i pasta patvirtinima =)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:18:24 | Nuoroda

Užmokėjau už 16 pasirinkimų, tai juos galiu paskirstyti tiek į universitetus tiek ir į kolegijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:19:19 | Nuoroda
pasaule rašė:

Užmokėjau už 16 pasirinkimų, tai juos galiu paskirstyti tiek į universitetus tiek ir į kolegijas?

 Jo, gali rasyti arba visus 16 i univerus, arba visus 16 i kolegijas, arba 1 i univera ir 15 i kolegijas ir t.t. =) Skirstai kaip nori

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:19:51 | Nuoroda

dėkuj už išsamų atsakymą;))

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:22:18 | Nuoroda

Na dar vienas kvailas klausimas:) Kiek galima rašyti vf iš tų 16 pasirinkimų?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:23:17 | Nuoroda
pasaule rašė:

Na dar vienas kvailas klausimas:) Kiek galima rašyti vf iš tų 16 pasirinkimų?

 Cia jau tavo asmeninis reikalas =) Kiek nori, tiek rasai =)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:38:44 | Nuoroda

Žmonės iš visos širdies dėkuoju Jums už informaciją...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 08:45:00 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:

Skamba kvailai, bet... Pildžiau prašyma netu... Pildžiau pildžiau kol galų gale užpildžiau... Ir fiasko... Užpildai praymą, bet negauni jokio patvirtinimo, kad jis užpildytas, tad prašau Jūsų gerbiamieji pasakykit man kvailam žmogui ar i "emailą" turi ateit koks nors patvirtinimas, kad prašymas - užpildytas. (nes, kad įmoka sumokėta atėjo ir pan...) O gal patvirtinimas ateis tik tada, kad pasibaigs prašymų priėmimo terminas, tai yra po liepos 18? Dėkoju už info...

 rasyk su klausimais   nes cia tau tiksliau turetu atsakyt.  Bet man irgi panasei buvo,. Man atsiunte patvirtinima, po pirmo uzpildymo ir i e-maila visa sarasa savo pasirinkimu gavau, bet paskui kelis kartus koregavau viska ir jau patvirtinimo negavau, tai nusiunciau uzklausa i , gal gausiu atsakyma ;]    o kodel prasymu priemimo terminas yra liepos 18?  man parase, kad internetu prasyma galima koreguoti iki 07 07, o priemimas iki 07 09 berods

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:35:51 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Lenocka rašė:
pasaule rašė:

Užmokėjau už 16 pasirinkimų, tai juos galiu paskirstyti tiek į universitetus tiek ir į kolegijas?

 Jo, gali rasyti arba visus 16 i univerus, arba visus 16 i kolegijas, arba 1 i univera ir 15 i kolegijas ir t.t. =) Skirstai kaip nori

 Tu tikra? Kažkur skaičiau, kad jeigu susimoki už 16 vietų, tai jas dalini arba tik univerams arba tik kolegijoms. :S

Tikrai ne, pati vakar padalinau jas: dali universitetams, dali kolegijoms =)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:36:42 | Nuoroda
zirzlyss rašė:
"Binladen" Son rašė:

Skamba kvailai, bet... Pildžiau prašyma netu... Pildžiau pildžiau kol galų gale užpildžiau... Ir fiasko... Užpildai praymą, bet negauni jokio patvirtinimo, kad jis užpildytas, tad prašau Jūsų gerbiamieji pasakykit man kvailam žmogui ar i "emailą" turi ateit koks nors patvirtinimas, kad prašymas - užpildytas. (nes, kad įmoka sumokėta atėjo ir pan...) O gal patvirtinimas ateis tik tada, kad pasibaigs prašymų priėmimo terminas, tai yra po liepos 18? Dėkoju už info...

 rasyk su klausimais   nes cia tau tiksliau turetu atsakyt.  Bet man irgi panasei buvo,. Man atsiunte patvirtinima, po pirmo uzpildymo ir i e-maila visa sarasa savo pasirinkimu gavau, bet paskui kelis kartus koregavau viska ir jau patvirtinimo negavau, tai nusiunciau uzklausa i , gal gausiu atsakyma ;]    o kodel prasymu priemimo terminas yra liepos 18?  man parase, kad internetu prasyma galima koreguoti iki 07 07, o priemimas iki 07 09 berods

 Internetu prasymu galima pateikti iki 07.09 lygtais, bet asmeniskai iki 07.18 =)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:42:04 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Internetu iki liepos 8 d.

 ups

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:47:53 | Nuoroda

Patvirtinimas atėjo... Visiems dėkui už info...

O dėl prašymų registravimo datos, tai  atestato bei kitų reikiamų dokumentų registracija vyks nuo liepos 9 d. iki liepos 18 d. 15 val.
 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:33:36 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:

Patvirtinimas atėjo... Visiems dėkui už info...

O dėl prašymų registravimo datos, tai  atestato bei kitų reikiamų dokumentų registracija vyks nuo liepos 9 d. iki liepos 18 d. 15 val.
 

 yep.. =) As vaziuosiu 13d registruot =))

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:56:52 | Nuoroda

o kada paaiskeja  kad istojom  ?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:57:38 | Nuoroda
dainius.... rašė:

o kada paaiskeja  kad istojom  ?

 22d

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:02:51 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
dainius.... rašė:

o kada paaiskeja  kad istojom  ?

 22d

 tai tik nuo tada ir reiki atestata vezti ... o prasyma paduodi  internu ir to  uztenka ar as blogai  suprates esu?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:09:31 | Nuoroda
dainius.... rašė:
Mr.Lazy rašė:
dainius.... rašė:

o kada paaiskeja  kad istojom  ?

 22d

 tai tik nuo tada ir reiki atestata vezti ... o prasyma paduodi  internu ir to  uztenka ar as blogai  suprates esu?

 Ne, ten parasyta kada dokumentus nesti.

www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Nuo 9 iki 18d.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:27:26 | Nuoroda

Sveiki. As dar nepadaviau prasymo internetu ir jauciu nebespesiu. O galima gavus atestata nuvykt i universiteta ir vienu metu paduot prasyma ir suregistruot dokumentus su atestatu?

  • Fizika / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:35:26 | Nuoroda
Mytukas rašė:

Sveiki. As dar nepadaviau prasymo internetu ir jauciu nebespesiu. O galima gavus atestata nuvykt i universiteta ir vienu metu paduot prasyma ir suregistruot dokumentus su atestatu?

 Manau galima, nes i univerus prasymus galima nesti iki 18d. O kodel iki 7d nespesi?Juk dar tik 4d.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą