Ką rinktumėtės?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:32:05 | Nuoroda

Ei, ką rinktumėtės: norimesnę specialybę prastam universitete ar ne tokią norimą geram universitete? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad labai lengva apsispręst, bet aš niekaip negaliu :/

Žinutė parašyta: 2009-07-01 01:21:34 | Nuoroda

O kurie čia prasti universitetai, kurie geri ?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:15:57 | Nuoroda

Norimesnę.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:54:01 | Nuoroda

Man iskilo lygiai toks pat klausimas. Tie du universitetai- Vu ir VGTU, sakykit ka norit,bet VU virsenybes,ko gero,neikas nenuneigs, ypac socialiniu mokslu srity ;/

Ir siaip, VU partnerystes su uzsieniu sarase-begale universitetu, tuo tarpu mano norimos Kurybines Industrijos ebndrauja vos su 4-5,kurie issideste Lenkijoj,Latvijoj...

Vat cia tai irgi painiava.

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:34:19 | Nuoroda

Mano atveju vpu sociologija  ir vu soc. darbas.   aišku pirmu numeriu vu sociologija, o po jos, ką rašyt, niekaip negaliu apsispręst. aišku, už mane nenuspręsit, tiesiog ką rinktumėtės būdami mano vietoj :}

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:39:58 | Nuoroda

Kalbant apie Lietuvos universitetus keista girdėti geri ir prasti, nes nei vienas Lietuvo universitetas nepapuola į Europos universitetų šimtuką, VU (pirmas Lietuvoje)  kažkur stovi ~200.

O kokybė tarp LT universitetų įvairi, priklauso nuo specialybes. O rinktis aišku geriau mėgiamą specialybę, nei "geresnį" universitetą.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:12:19 | Nuoroda

o as neapsisprendziu ka pirmiau rasyt jei noreciau i ekonomika bet MRU ji manes taip nevilioja kaip VU ir mano nuomune ne tokios galimybes. ir gal net labiau nei MRU FE noreciau VU vadyba ir verslo administravima. sunku db

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą