Muzika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 03:14:28 | Nuoroda

hm. muzikos klausimu - neriboju savęs. Turbūt ko niekad nesu klausius tai repo,kas mano nuomonė nėra muzika..O šiaip klausau visko nuo kokybiškos electronicos, tai daugiausia trip-hop  grupės: moloko,zero 7,massive attack, morcheeba, portishead, air, .... buvau ir ant indie užsikabinus, prieš porą metų kai ta banga buvo tai tik ir skambedavo visokie Arctic Monkeys, Kooks, Libertines, Strokes, Klaxons, Jamie T... Senam rokui tai mano širdyje visalaiką vieta buvo šiaip su ELO, Aerosmith, Queen, Elviu Presliu užaugau, tik iki šiol nesuprantu, kuo mano tėvam nepatiko The Beatles.. ;D 

Dar noriu paminėt Jamiroquai, Michael Bublè, Katie Melua..


Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:55:59 | Nuoroda
giedreu rašė:

hm. muzikos klausimu - neriboju savęs. Turbūt ko niekad nesu klausius tai repo,kas mano nuomonė nėra muzika..O šiaip klausau visko nuo kokybiškos electronicos, tai daugiausia trip-hop  grupės: moloko,zero 7,massive attack, morcheeba, portishead, air, .... buvau ir ant indie užsikabinus, prieš porą metų kai ta banga buvo tai tik ir skambedavo visokie Arctic Monkeys, Kooks, Libertines, Strokes, Klaxons, Jamie T... Senam rokui tai mano širdyje visalaiką vieta buvo šiaip su ELO, Aerosmith, Queen, Elviu Presliu užaugau, tik iki šiol nesuprantu, kuo mano tėvam nepatiko The Beatles.. ;D 

Dar noriu paminėt Jamiroquai, Michael Bublè, Katie Melua..

 Beatles visu laiku populeriausia ir daugumos manymu geriausia grupe. As dabar juos klausydamas vertinu tik uz ju muzika. bet jei zinotum ju istorija suprastum, kad 7desimtmecio pradzioje jie atrode kaip tikri maistininkai, jaunosios kartos idealai. Muzikos pasaulyje jie daug kur buvo tikri pionieriai. Pasidomek ju istorija, suprasi. O muzika ju gal ir ne kiekvieno skoniui.

O kad Aerosmith megsti, tai Man Tyleris vienas geriausiu visu laiku frontman'u ir vokalistu. O Joe Perry su gitara isvis dievas. Uz ji gal tik Hendrixas ir Slashas is Guns N' Roses labiau patinka.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:30:29 | Nuoroda

Joo, Hendrixas yra kazkas tokio. O Slash'as tai biskuti overrated man, nors graziai soluoja, graziai... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:48:22 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Joo, Hendrixas yra kazkas tokio. O Slash'as tai biskuti overrated man, nors graziai soluoja, graziai... 

 Man GnR mire kai isejo is ju Izzy Stradlin(jo solo darbai man labai patinka), kuris rase zodzius dainom, kure muzika ir grojo ta bosine tipo gitara(kuri galima sakyt suteikia kiekvienai grupei savotiska braiza). Tada isejo Slashas, dar vienas gitaristas. Liko AXL, kuris yra labai vidutiniskas vokalistas, bet puikus frontman'as. O dabar naujai atgimus GnR yra nieko verta mano akyse. O tas kibirgalvis gitaristas kur tipo vietoj Slash, tai isvis berysio.

Jei Hendrixas patinka, tai dar Claptono, Dylano paklausyk. Claptono geras yra gabalas Layla.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:12:38 | Nuoroda

As su oldschoolu savu laiku labai bendravau :) Hendrixas, Claptonas, Stevie Ray Vaughanas mano dievukai buvo.

Beje, Chinese Democracy man irgi nieko vertas pasirode ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:39:52 | Nuoroda
PsicLt rašė:

As su oldschoolu savu laiku labai bendravau :) Hendrixas, Claptonas, Stevie Ray Vaughanas mano dievukai buvo.

Beje, Chinese Democracy man irgi nieko vertas pasirode ;) 

 Yra ir dabar neblogu grupiu. Coldplay tokie man visai priimtini. Visos dainos kausomos.

O megsti Metallica?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:00:44 | Nuoroda

Metallica patiko iki St.Anger albumo - po to tokie vidutiniski pasidare... Siaip, gerai susiklauso prie atitinkamos nuotaikos.

Coldplay anksciau labai klausydavau, dabar nebent depresucha apima kokia, bet kadangi retai taip buna - coldplay folderis kompe samanom apauges ;)

Man is senesniu dar nepakeiciami  - Dire straits. Brothers in arms girdejes ? Legenda.  

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:14:20 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Metallica patiko iki St.Anger albumo - po to tokie vidutiniski pasidare... Siaip, gerai susiklauso prie atitinkamos nuotaikos.

Coldplay anksciau labai klausydavau, dabar nebent depresucha apima kokia, bet kadangi retai taip buna - coldplay folderis kompe samanom apauges ;)

Man is senesniu dar nepakeiciami  - Dire straits. Brothers in arms girdejes ? Legenda.  

 Girdejas. Geras gabalas, o naujas klipas dar geresnis.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:24:34 | Nuoroda

Taip sakant, pagal nuotaiką, nors dažniausiai hard rock, heavy/thrash/death/folk metal ir pan. :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:04:29 | Nuoroda

KISS, Motorhead, Iron Maiden...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:43:54 | Nuoroda
VytasSi rašė:

KISS, Motorhead, Iron Maiden...

 Irgi teisingos muzikos matau zmogus klauso.

KISS - Detroit Rock City, Motorhead - Ace Of Spades ir Iron Maiden - number of the beast . Super gabalai

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-08 18:11:22 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
VytasSi rašė:

KISS, Motorhead, Iron Maiden...

 Irgi teisingos muzikos matau zmogus klauso.

KISS - Detroit Rock City, Motorhead - Ace Of Spades ir Iron Maiden - number of the beast . Super gabalai

 Geras filmas Detroit rock city

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:47:40 | Nuoroda

Šiaip man patinka labai įvairi muzika..., bet jeigu reikėtų išvardyti mėgstamiausius atlikėjus tai: Bon Jovi <3  ir Aerosmith <3

 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:39:11 | Nuoroda
Estrella* rašė:

Šiaip man patinka labai įvairi muzika..., bet jeigu reikėtų išvardyti mėgstamiausius atlikėjus tai: Bon Jovi <3  ir Aerosmith <3

 

 Man tai Aerosmith turbut megstamiausia grupe. Galiu visu ju dainu is eiles klausyt. O Bon Jovis, tai gal ir neblogai klausosi, bet tai jau daugiau popsas, o ne tikras rokas, todel nelabai ji megstu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:50:50 | Nuoroda

progressive house. dark progressive , tech-house,techno,minimal :) kartais IDM arba kai visai nurauna stoga tai dnb :) 

  • Istorija / VBE 21
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-09 11:42:08 | Nuoroda

Muziką reikia ne tik klausyt, bet ir suprast.

Dažnai matau žmonių, kurie kažką pradeda klausyt tik 'dėl mados'.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 12:10:54 | Nuoroda

Tai ilgai ir nesiklauso - "isauga" :) Muzika reik ne tik suprast, bet ir jaust. As pavyzdziui puikiai suprantu, kokius jausmus nori perteikt pvz Backstreet boys, suprantu ju zodziu "giluma", bet manes tai vistiek nezavi, nieko nejauciu. Sudu malunas, kitaip tariant, o ne muzika ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 12:12:54 | Nuoroda

Kalbant apie muziką: mums dar liko du mėnesiai kad išsidalinti Muzikos bombos CD. Taip kad susiraskim kompuose medžiagą, kurios prisireiks kitų metų dvyliktokams ir sukelkim į Studijas: www.studijos.lt/html/muzikos_bomba

Žinutė parašyta: 2009-07-09 12:33:38 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tai ilgai ir nesiklauso - "isauga" :) Muzika reik ne tik suprast, bet ir jaust. As pavyzdziui puikiai suprantu, kokius jausmus nori perteikt pvz Backstreet boys, suprantu ju zodziu "giluma", bet manes tai vistiek nezavi, nieko nejauciu. Sudu malunas, kitaip tariant, o ne muzika ;) 

 Backstreet boys savo muzika norejo irodyti du dalykus "It's ok to be gay" ir kad kvailos mergiukstes klauso praktiskai betko. Kaip zinot boyband'ai ismire, o tai rodo, kad tu kvailu mergiuksciu sparciai mazeja. Nera rinkos, nera tolko ir tersti muzikos pasauli tuo slamstu.

O kalbant apie tikra muzika kaip kad rokas, tai jai suprasti ir tikrai pamegti gali priireikt ne vieneriu metu. Pradejau roko klausyt nieko apie ji neismanydamas. Anksciau daugiau rap'o klausiau, bet pries kokius 5 metus rokas po truputi eme stumti visa kita slamsta is mano grojarasciu. Kaikurias grupes klausyti lengva ir paprasta, kaip pvz  ACDC(nors tai nedaro sios grupes nors kiek prastesnes). Otokios muzikos kaip Led Zeppelin klausiau gal 3 metus kol pagaliau ja perpratau ir emiau megti. O va Rollingston'u galiu klausyt tik kelis gabalus, likusiu visiskai nesuprantu. Gal kazkada ir suprasiu...

 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:13:20 | Nuoroda

Idomu pagal kokius kriterijus muzika yra 'teisinga"  Klausai, kas tau patinka ir tiek. Progressive house, Deep house, siek tiek rnb. Deadmau5, Hernan Cattaneo, Dinka, Adam K & Soha, Blue. Is lt DJ Mikas, Soliaris, Vaidas Baumila.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą