Veterinarija Vilniaus kolegijoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 08:41:05 | Nuoroda

Sveiki! Gal yra cia norinciu?Ar jau studijuojanciu??

As jau nusiteikiau,kad i LVA neistosiu,nebent tik i mokama...O kaip zinia,vet.medicina LVA kosmine kaina turi...Tad pradejau galvoti apie kolegija...Tik nezinau,ar verta kolegijoj mokytis veterinarijos...Kaip jus manote?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:19:15 | Nuoroda

as turbut rasysiu veterinarija VIKO,bet kur nors prie galo,nes mane ne itin zavi kad galesi dirbti tik veterinaro padejeju.. sansu surast darba veliau,manau,laaabai mazai..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:29:27 | Nuoroda

Taigi..As del to ir bijau..Nebent baigus kolegija varyt stot i LVA..Arba po metu perstoti...Tai net nezinau ar rizikuot man su veterinarija kolegijoj..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:36:40 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:06:49 | Nuoroda

dar girdejau toki dalyka kad kai ateina metas apsispresti rinktis specializacija niekas neklausia tavo nuomones,o pasako - visa grupe mokysis pvz.smulkiuju gyvunu slaugos,tai visi ir eina,nori ar nenori...  nzn tiesa ar ne,gerai butu kad kas papasakotu kaip is tikruju :)

Markiziene,kur numetei linka parasyta kad is mokomuju dalyku imami ir liet. ir chem.,ir bio po 0.2,o uzsienio tik 0.1 nors kur stoti parasyta kad reikalingas TIk uzsienio pazymys- 0.2 ..  

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:09:37 | Nuoroda

ir dar kas nlb. pre sirdies kad barakai ir isvis agrotechnologijos fakultetas randasi uzmiesty buivydiskese,berods... tai ir nelabaj linksma butu kaimely sedet 3 metus :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:52:36 | Nuoroda
dandelion rašė:

ir dar kas nlb. pre sirdies kad barakai ir isvis agrotechnologijos fakultetas randasi uzmiesty buivydiskese,berods... tai ir nelabaj linksma butu kaimely sedet 3 metus :D

 Nu joo..Nesinori... Tai vat abejoju ar man rasyt veterinarija sitoj kolegijoj..

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:32:47 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Sveiki! Gal yra cia norinciu?Ar jau studijuojanciu??

As jau nusiteikiau,kad i LVA neistosiu,nebent tik i mokama...O kaip zinia,vet.medicina LVA kosmine kaina turi...Tad pradejau galvoti apie kolegija...Tik nezinau,ar verta kolegijoj mokytis veterinarijos...Kaip jus manote?

 Man ta pati situacija .. Labai noriu , bet jauciu kad i LVA neistosiu .. taigi meginsiu pirma pasimokyt kolegijoj ..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:42:17 | Nuoroda

O as visgi kolegijos neparasiau...Man vien del vietos nelabai patinka...Na,bet sekmes,kas parasete veterinarija kolegijoje! 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:50:45 | Nuoroda

o as parasiau priespaskutinej 15 vietoj :D aciu,ir tau sekmes;)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:04:49 | Nuoroda

Tai kas šeis metais ketina ten stoti?;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą