Butas ar bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:51:47 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

 Filmu per daug prisiziurejai

 Nebūk toks tikras, kad taip nebūna. :S

 Viena kambarioke is 1000 tokia, geriausiu atveju

 Žinai tu ten ;D Ir išvis. Kodėl kambariokė? Tokie ir kambariokai būna 8)

 Juk mes kalbame apie medicinos studentes Ziuzelis juk ne i kokia ekonomika ar ne koki pedagogini stoja jei mano kambariokas parsivestu mergiote tuo metu kai as buciau, tai jau butu nebe "velniai zino kas" as tikrai nemeginciau apsimesti kad miegu

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:29:52 | Nuoroda

Visur visokių žmonių yra :)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 15:16:54 | Nuoroda

as nenusiteikus pries gotus ar kitokio stiliaus zmones, tiesiog noriu draugiskos ir paprastos kambariokes....

Žinutė parašyta: 2009-07-08 15:41:54 | Nuoroda

bendrabuty

Žinutė parašyta: 2009-07-08 16:38:06 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

 Juk mes kalbame apie medicinos studentes Ziuzelis juk ne i kokia ekonomika ar ne koki pedagogini stoja jei mano kambariokas parsivestu mergiote tuo metu kai as buciau, tai jau butu nebe "velniai zino kas" as tikrai nemeginciau apsimesti kad miegu

 Ir ką tu darytum? Prisijungt paprašytum? :D

 O matau tu ziuri tuos pacius filmus kaip ir Ziuzelis

Prasyt nereiketu, mes is anksto issiaiskintume, kad toks jo veiksmas prilygsta pasiulymui

Ivertinus kandidate, beliktu arba dalyvaut, arba pasisalint

Žinutė parašyta: 2009-07-08 16:51:21 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

 Juk mes kalbame apie medicinos studentes Ziuzelis juk ne i kokia ekonomika ar ne koki pedagogini stoja jei mano kambariokas parsivestu mergiote tuo metu kai as buciau, tai jau butu nebe "velniai zino kas" as tikrai nemeginciau apsimesti kad miegu

 Ir ką tu darytum? Prisijungt paprašytum? :D

 O matau tu ziuri tuos pacius filmus kaip ir Ziuzelis

Prasyt nereiketu, mes is anksto issiaiskintume, kad toks jo veiksmas prilygsta pasiulymui

Ivertinus kandidate, beliktu arba dalyvaut, arba pasisalint

 Ne filmai čia,o realus gyvenimas....

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:53:49 | Nuoroda

Bendrabutis naujininkuose tikriausiai.. :D jėgelė, ten ir norėjau. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-09 11:35:28 | Nuoroda

Manyčiau, mąstantys žmonės žino, kokioj vietoj kokius reikalus atlikinėt. man, pvz. net mintis nekiltų minėtuosius reikalus atlikt neprivačioj aplinkoj... (na kambary prie kambariokų tai tikrai..)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:09:36 | Nuoroda

 Oj pamenu ir as visus siuos klausimus,kurie kildavo pries stojant- kur kaip su kuo.... :) gyvenu pati barake, na tokiam labai ramiam, barakelis kaip barakelis, kartais veiksmo truksta ir i buta uzsinoriu kartas nuo karto :) isvaziavau ten gyventi su buvusia klasioke, vienam kambary,galvojau- o, jega, nereikes jokiu susipazinimo vakaru daryt, apsitarem ka kas vezasi, ka kas turi,kas uzuolaidas,kas virduli. galvojom siausim kaip reikalas, bus jega gyventi. joooo..... pirma diena.... po to pasimate,kad esam pernelyg skirtingos, o per tuos 9 menesius kartu as dabar i ja net ziuret nenoriu (nesakau,mane ne vienas buvo perspejes,kad su ja bus sunku)... na turejom mes dar viena kambarioke,bet ji nedaznai pasirodydavo,tai dzin :) si rudeni gyvensiu su grupioke, pats didziausias pliusas joje - TVARKINGA. patikekit,nebutina,kad zmogus butu fainas ir t.t., patys pajusit... o be to,kas bijo kad gaus ne kokius kambariokus, zinokit nezinau nei vieno barako,kuriam negalima butu su valdytoju susneket ir persikelt i kita kambari su kuo kitu,o juk bendraminciu ir draugu greit atsiras ;) dekui kasnepatingejo paskaityti ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:20:03 | Nuoroda
karolytee rašė:

 Oj pamenu ir as visus siuos klausimus,kurie kildavo pries stojant- kur kaip su kuo.... :) gyvenu pati barake, na tokiam labai ramiam, barakelis kaip barakelis, kartais veiksmo truksta ir i buta uzsinoriu kartas nuo karto :) isvaziavau ten gyventi su buvusia klasioke, vienam kambary,galvojau- o, jega, nereikes jokiu susipazinimo vakaru daryt, apsitarem ka kas vezasi, ka kas turi,kas uzuolaidas,kas virduli. galvojom siausim kaip reikalas, bus jega gyventi. joooo..... pirma diena.... po to pasimate,kad esam pernelyg skirtingos, o per tuos 9 menesius kartu as dabar i ja net ziuret nenoriu (nesakau,mane ne vienas buvo perspejes,kad su ja bus sunku)... na turejom mes dar viena kambarioke,bet ji nedaznai pasirodydavo,tai dzin :) si rudeni gyvensiu su grupioke, pats didziausias pliusas joje - TVARKINGA. patikekit,nebutina,kad zmogus butu fainas ir t.t., patys pajusit... o be to,kas bijo kad gaus ne kokius kambariokus, zinokit nezinau nei vieno barako,kuriam negalima butu su valdytoju susneket ir persikelt i kita kambari su kuo kitu,o juk bendraminciu ir draugu greit atsiras ;) dekui kasnepatingejo paskaityti ;)

 Dėkui,kad nepatingėjai parašyt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-10 21:47:46 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

 Filmu per daug prisiziurejai

 Nebūk toks tikras, kad taip nebūna. :S

 taigi barakuose buna priziuretojai, net kartais sveciu neileidzia.. prisimenu kaip vaziavau pusbrolio lankyt, tai leido pas ji tik 5min  o is to paties barako tai nzn.. irgi kazkaip turetu palaikyt tvarka jauciu..

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-10 23:31:10 | Nuoroda

Paskaiciau jusu "post'us" ir nebenoriu i baraka :S

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 13:54:40 | Nuoroda

Tai kas, kad prižiūrėtojai yra?

Seimo nariai irgi prisiekia, kad darys viską, kad lietuviams būtų geriau gyvent, bet.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:21:40 | Nuoroda

tvarka bus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:30:19 | Nuoroda

manau, kad daugiau lemia ne tai , koks barako stovis, o tai, kokie zmones tame barake gyvena...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-11 22:09:26 | Nuoroda

O ar as cia viena tokia, kuri nori nuomotis vieno kambario buta ir jame gyventi VIENA?  ma jau nuo tos minties , kad gyvensiu ne nuosavame name siurpu darosi, o apie bendrabuti isvis net nenoriu galvoti... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 22:25:39 | Nuoroda

Matai, kiti gal panašiai galvoja, bet juos šiurpas ima nuo minties, kiek butas gali kainuot, ir aplinkybės verčia rinktis pigesnį variantą - bendrabutį.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 22:51:08 | Nuoroda

Aš viena gyventi tikrai nenoriu, man pasidaro baugu vien apie tai pagalvojus....Jei jau nomuotis ir nerandi su kuom,tai bent tada pas kokią bobutę kambarį, vis ne vienas...

Žinutė parašyta: 2009-07-11 22:53:36 | Nuoroda

o as atvirksciai - galeciau  gyventi viena. namai man simbolizuoja ramybe ir harmonija

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-11 22:58:36 | Nuoroda

Na, aš kaip vienturtis vaikas, dažniausiai būnu viena, tai man norisi žmonių, ir šeimą norėčiau didelę turėt :P

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą