Jūsų stojimo sąrašas:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:00:43 | Nuoroda
edita.va rašė:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:04:10 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:
edita.va rašė:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

 Teisybė, deja. Kad ir kaip koktu pipažinti :o

 nežinia kur būtų daugiau egzotikos ir sukrėtimų: savanoriaujant afrikoj ar dirbant kokioj mokykloj:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:14:15 | Nuoroda
edita.va rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:
edita.va rašė:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

 Teisybė, deja. Kad ir kaip koktu pipažinti :o

 nežinia kur būtų daugiau egzotikos ir sukrėtimų: savanoriaujant afrikoj ar dirbant kokioj mokykloj:DD

 Mokykloj ta egzotika greit patampa rutina vedancia link minciu apie pensija arba savizudybe. As pvz jei save kokioj 5-8kl dabar tureciau mokint, nu tai pasmaugciau plikom rankom turbut.:D Gerai kad mokytojom moterys dazniausia dirba, tai nesmurtauja bent.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:19:31 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
edita.va rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:
edita.va rašė:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

 Teisybė, deja. Kad ir kaip koktu pipažinti :o

 nežinia kur būtų daugiau egzotikos ir sukrėtimų: savanoriaujant afrikoj ar dirbant kokioj mokykloj:DD

 Mokykloj ta egzotika greit patampa rutina vedancia link minciu apie pensija arba savizudybe. As pvz jei save kokioj 5-8kl dabar tureciau mokint, nu tai pasmaugciau plikom rankom turbut.:D Gerai kad mokytojom moterys dazniausia dirba, tai nesmurtauja bent.

 va dėl to kad nestoju į pedagoginį, bus viena iš smurtaujančių mokytojų mažiau.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-27 14:49:06 | Nuoroda

Sveiki, gal yra studijuojanciu Finansu informatika VU? Su kokiais balais istojot? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą