VDU istorija, leituviu or something else
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 01:33:50 | Nuoroda

Sveiki, likimo broliai ir seserys 

 

Gal kas iš Jūsų, isprusę Jaunuoliai, man patarimų pažersite? Tai vat, pirmiausiai yra tokia padėtis: LIETUVIŲ VBE 55%, ISTORJA VBE 30% ir ANGLŲ MBE 5 (rezultatai ne mano).
 

Klausimas: ar su tokiais rezultatais įmanoma įstoti į VDU ISTORIJĄ, LIETUVIŲ FILOLOGIJA ar kur dar galima bandyti VDU? (katalikų teologijos nesiūlyti).

 

VF, manau, net nekalbėkim, kalbam apie M, 

Norėčiau argumentuotų nuomonių. Ačiū.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:18:05 | Nuoroda
imaggGO rašė:

Sveiki, likimo broliai ir seserys 

 

Gal kas iš Jūsų, isprusę Jaunuoliai, man patarimų pažersite? Tai vat, pirmiausiai yra tokia padėtis: LIETUVIŲ VBE 55%, ISTORJA VBE 30% ir ANGLŲ MBE 5 (rezultatai ne mano).
 

Klausimas: ar su tokiais rezultatais įmanoma įstoti į VDU ISTORIJĄ, LIETUVIŲ FILOLOGIJA ar kur dar galima bandyti VDU? (katalikų teologijos nesiūlyti).

 

VF, manau, net nekalbėkim, kalbam apie M, 

Norėčiau argumentuotų nuomonių. Ačiū.

Įstoti įmanoma. VDU priima nemažai žmonių į mokamas vietas. Bent jau pernai priimė į istoriją M - 25, o lietuvių filologiją -10. AIšku, su tokiais rezultatais būtų gal ant ribos, bet viskas realu. Blogiausiu atveju, galima rašyti etnologiją, kur dar konkursas mažesnis.

Prašom.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:25:54 | Nuoroda

AČIŪ.

 

Ką kiti mano? 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą