Notaro patvirtinimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 12:47:46 | Nuoroda

Sveiki. Prigirdėjau tokių kvailų kalbų, kad vežant registruoti dokumentus reikia turėti notaro patvirtintą atestatą bei jo priedus.  Kaip aš pats suprantu, tai notaro patvirtinta dokumento kopija jai suteikia tokia pačią galią kaip ir originalui. Tačiau norint užregistruoti dokumentui stojimui tereikia PARODYTI originalą bei ĮTEIKTI jo kopiją. Tai iš tikrųjų nesuprantu kam čia tas notaro patvirtinimas reikalingas. Notaro patvirtinimo prireikt gali tik tada, kai jau įforminsim įstojimą į aukštąją mokyklą, nes kiek suprantu jos pasiima brandos atestato originalą, todėl jei mes norime, jog atestato originalas liktų pas mus, tai mes darom kopiją ir einam ją patvirtint pas notarą ir tą patvirtiną kopiją priduodam vietoj originalo. Na maždaug supratot apie ką šneku. Norėčiau jūsų komentarų šiuo klausimu.

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-05 12:50:00 | Nuoroda

notaras patvirtins butent ta tavo iteikiama kopija...o originalo nebutina rodyt

Žinutė parašyta: 2009-07-05 12:53:55 | Nuoroda

Jeigu jiem iškart vežu patvirtintą kopiją, tai taip, originalo nereikia. Bet aš manau, kad jei aš jiem vežčiau kopiją ir parodyčiau originalą, tai td jau nebereiktų notaro patvirtinimo.

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-05 13:01:17 | Nuoroda

Kai registruoji dokumentus, notoro patvirtinimo nereikia. Jiems reikia duoti tik kopiją ir parodyti originalą. O kai įformini priėmimą, tada pasiėma originalą. Tik tuo atveju jei nori, kad tau liktų atestatas, eini pas notarą, kad patvirtintų kopiją ir tada originalą gali pasilikti.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 13:03:42 | Nuoroda

aišku, as butent tokios nuomones kaip R.V.U. Dabar dėl notaro man viskas aišku :>

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-05 13:06:32 | Nuoroda

"brandos atestatas ir jo priedas (-ai) arba kitas vidurinį išsilavinimą liudijantis dokumentas (originalai) ARBA notaro patvirtinti jų nuorašai (parodyti), šių dukumentų kopijos" - citata iš 2009 metų BP taisyklių. Čia jeigu kam nors dar neaišku.

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą