Reikalinga pagalba sudarant stojimu sarasa
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:35:04 | Nuoroda

Noriu istoti kur nors i universiteta, kad ir i mokama vieta. Gal galetumet padeti susidaryti stojimu sarasa. 

VGTU - kurybines industrijos - 14,76 ; MRU - teise, teise ir valdymas, teise ir penitencine veikla 13,96;  LKKA - sportine reakrecija ir turizmas - 14, 76; VPU - anglu filologija - 14,06, soc.mokslai - 13,96, Istorija - 14,06, teise/zurnalistika/sociologija - 13,40; VDU - Istorija - 14,06, teise - 13,96

Noreciau, kad kas nors, kas neblogai nusimano stojimu klausimu, sudarytu gana realu sarasiuka, kadangi paciam nelabai pavyksta. Galbut pirmenybe labiau teisei, paskui VPU univerui, kadangi ten kainos mazesnes.

Taip pat, gal patartumet dar kokias studijas universitetuose, i kurias man butu realu ?

 

Taip pat noriu paklausti, kaip manote ar verta prie kurio nors rasyti VF, gal pavyktu ? Nors ir i istestines.

Is anksto dekui uz pagalba !!!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:03:48 | Nuoroda

Vietoj tavęs bandyčiau parašyt i vf, ką gali žinot, gal paskutiniu nr, bet gausi:] o šeip spec. renkies gana populiarias, maunau, net mokamas (pvz. kūrybines industrijas) gali net nerašyt. paieškok ką nors ne tokio "ant bangos" ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:08:29 | Nuoroda
she's rašė:

Vietoj tavęs bandyčiau parašyt i vf, ką gali žinot, gal paskutiniu nr, bet gausi:] o šeip spec. renkies gana populiarias, maunau, net mokamas (pvz. kūrybines industrijas) gali net nerašyt. paieškok ką nors ne tokio "ant bangos" ;]

 

O ką patartum ? Aš jau pats net neįsivaizduoju ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:11:04 | Nuoroda

Paieškok specialybių KU, ŠU arba VPU. Ten stojama ne su itin aukštais balais, mokama vieta turėtum gaut, tik išsirink ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:15:02 | Nuoroda
she's rašė:

Paieškok specialybių KU, ŠU arba VPU. Ten stojama ne su itin aukštais balais, mokama vieta turėtum gaut, tik išsirink ;]

 Klaipėdos ir Šiaulių universitetus atmeskim.

Vilniuje į VPU galbūt bandyčiau, o Kaune į LKKA.

VPU nusižiūrėjau, kaip jau sakiau: anglų filologija, istoriją, soc.mokslus ir teisės/žurnalistikos/sociologijos mokslus.

LKKA - sporto turizmas ir reakrecija.

Kokios mano galimybės būtų į šias studijas su VF ir mokama vietomis?

Ir aplamai, gal kas nors dar ką nors pasiūlytų ,kad ir iš VPU. Norėčiau studijų be matkės.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:23:20 | Nuoroda

Žmonės žmonės, ar girdėjote apie tokį dalyką kaip reforma? Siūlau net negaišti laiko rašant VF,nes galiu garantuoti,jog be 17KB bus neįmanoma gauti krepšelio socialinių mokslų srity.

Aišku, dėl to didėja šansas įstoti į mokamą vietą, ypac kokiame VPU.

Tačiau tokiu atveju reiktų pagalvoti,ar aukštasis Lietuvos mokslas vertas viso kokių 16tūkst.? Juk visai tikėtina tokiais balais gauti nemokamą vietą kolegijoje. Ją baigus [per 3metus] įgytum aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą,na o jei darbas reikalautų universitetinio- išlyginamosios studijos,kad ir kokiam VU trunka apie 2 metus. Aišku, susieikvoja metai, tačiau išssilavinimas kaip ir visų likusiųjų,kurie baigė universitetą, plius sutaupai nemažą sumą.

Aikšku, čia jau pačiam spręst.

 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:26:44 | Nuoroda

į LKKA,kad nori be matematikos, dar gali mėginti vadyba( turizmo ir sporto)  arba soc. pedagogika. daugiau ten kaip ir nebėra ko.

o VPU, jei labai nebaido, lietuvių filologiją, preitą met ten žemiausio istojusiojo KB buvo 7,2!

ir dar, ligu žurnalistikos VPU nėra :]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:28:27 | Nuoroda
Volucris rašė:

Žmonės žmonės, ar girdėjote apie tokį dalyką kaip reforma? Siūlau net negaišti laiko rašant VF,nes galiu garantuoti,jog be 17KB bus neįmanoma gauti krepšelio socialinių mokslų srity.

Aišku, dėl to didėja šansas įstoti į mokamą vietą, ypac kokiame VPU.

Tačiau tokiu atveju reiktų pagalvoti,ar aukštasis Lietuvos mokslas vertas viso kokių 16tūkst.? Juk visai tikėtina tokiais balais gauti nemokamą vietą kolegijoje. Ją baigus [per 3metus] įgytum aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą,na o jei darbas reikalautų universitetinio- išlyginamosios studijos,kad ir kokiam VU trunka apie 2 metus. Aišku, susieikvoja metai, tačiau išssilavinimas kaip ir visų likusiųjų,kurie baigė universitetą, plius sutaupai nemažą sumą.

Aikšku, čia jau pačiam spręst.

 

 Jop, tas tiesa ir sutinku su tavim. Iš pradžių galvojau apie Vilniaus teisės ir verslo kolegiją - teisės studijas. Tačiau mano labai žemas istorijos rezultatas ir kažkaip nelabai tikiu ,kad pavyktų gauti šioje kolegijoje valstybės finansuojamą vietą. Todėl pagalvojau ,kad jei jau su tokiais apgailėtinais rezultatais  tik į mokamą vietą pavyksta , tuomet gal verčiau iš karto po univerus dairytis.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:30:47 | Nuoroda

Žinoma žinoma ta reforma, svarsto gi apie mokamas vietas :]

dėl kolegijų tu teisus, aš irgi rinkčiausi gera nemokamą kolegijoj spec. nei mokama prastam universitete, bet jei žmogus nori universiteto-prašom:]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:33:02 | Nuoroda
she's rašė:

į LKKA,kad nori be matematikos, dar gali mėginti vadyba( turizmo ir sporto)  arba soc. pedagogika. daugiau ten kaip ir nebėra ko.

o VPU, jei labai nebaido, lietuvių filologiją, preitą met ten žemiausio istojusiojo KB buvo 7,2!

ir dar, ligu žurnalistikos VPU nėra :]

 Bet čia jau tik į mokamas vietas, kur išvardinai ?

Beje VPU žurnalistika yra ;]

Ar galėčiau  sudarinėdamas savo studijų programą rašyti tarkim taip:

pvz. LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - NL VF

        LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - NL M

        LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - I M/VF ?

???

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:35:09 | Nuoroda

Ok, manot man pavyktų į VTVK - teisę, politikos mokslus ar komunikaciją ir informaciją ? Kalbu apie VF vietą.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:29:57 | Nuoroda
Danakolas rašė:

 Klaipėdos ir Šiaulių universitetus atmeskim. 

 

Na ir kagi turi pries SU? 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:41:01 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Danakolas rašė:

 Klaipėdos ir Šiaulių universitetus atmeskim. 

 

Na ir kagi turi pries SU? 

 Ne, ne prieš pačius univerus ar miestus, tikrai ne :) Tiesiog man nepakeliui į ten :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 11:38:09 | Nuoroda

Ar galėčiau sudarinėdamas savo studijų programą rašyti tarkim taip:

pvz. LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - NL VF

LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - NL M

LKKA - sporto reakrecija ir turizmas - I M/VF ?

???

Ok, manot man pavyktų į VTVK - teisę, politikos mokslus ar komunikaciją ir informaciją ? Kalbu apie VF vietą.

 

Nusižiūrėjau Vilniaus teisės ir verslo kolegijoje komunikacijos ir informacijos studijas. Svarbiausias ten istorijos egzaminas, taip pat užsienio ir lietuvių kalbos. Žiūrima ir į metinį informacinių technologijų pažymį, kuris pas mane A lygiu yra 10. Kaip manot ar man būtų įmanoma į šias studijas gauti valstybės finansuojamą vietą?

Beje, labai reikia gauti visų studijų kodus, kadangi šiandien-rytoj žadu padaryti galutinį stojimų sąrašą, o be kodų juk neis siųsti. lamabpo.lt ir kolegijų/universitetų pateikti tų pačių studijų kodai yra skirtingi, taip,kad nelabai suprantu. 

Dar kas domina.  Kuomet rašysiu galutinį stojimų sąrašą ir jį išsiųsiu, noriu žinoti kaip į jį bus žiūrima.  Jeigu tarkim įstočiau kur į VPU mokamą, tai į mano kolegijas ir mokamas/VF vietas jau visai nebežiūrėtų? Kadangi pirmenybę teikiu VTVK.

P.S tikiuosi atsiras čia bent vienas žmogelis, kuris atsakys į mano visus klausimus, žinau ,kad daug, bet tai man labai svarbu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:59:58 | Nuoroda

Ei, chebra, niekas negalit paaiškint?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:57:05 | Nuoroda
Dar kas domina. Kuomet rašysiu galutinį stojimų sąrašą ir jį išsiųsiu, noriu žinoti kaip į jį bus žiūrima. Jeigu tarkim įstočiau kur į VPU mokamą, tai į mano kolegijas ir mokamas/VF vietas jau visai nebežiūrėtų? Kadangi pirmenybę teikiu VTVK.
 

Jei istoji i mokama, toliau nebeziurima. ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:00:46 | Nuoroda

Tai šūdas tada... Aš maniau, kad ten kur įstoju, na į tas visas vietas vėliau pats galiu iš jų rinktis...

pzdc, čia supyp visas pas mus Lietuvoj :(

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:06:57 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Tai šūdas tada... Aš maniau, kad ten kur įstoju, na į tas visas vietas vėliau pats galiu iš jų rinktis...

pzdc, čia supyp visas pas mus Lietuvoj :(

 tarkim prasyme pateikei 4 pageidavimus,  2 ir 3 m, o 1 ir 4 vf. Tai pirmiausia ziuri i pirmaji, tarkim neistoji, tada ziuri i antra, istoji, ir tada i 3 bei 4 nebekreipia demesio.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:14:17 | Nuoroda

O kaip su tais eiliu sudarymais?

Gali gauti krepselius ir toj ir toj srity? Na, pwz.: ir fiziniuose ir soc. moksluose? Ar tik jei pirmuoju numeriu buwo parasyti kazkoks socialinis ir jei antras technologinis ir pwz gavau soc moksle krepseli tai jau technologiniuose negausi(nors bagal bala gauciau)? kaip ten yra? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:16:15 | Nuoroda
tituska rašė:
Danakolas rašė:

Tai šūdas tada... Aš maniau, kad ten kur įstoju, na į tas visas vietas vėliau pats galiu iš jų rinktis...

pzdc, čia supyp visas pas mus Lietuvoj :(

 tarkim prasyme pateikei 4 pageidavimus,  2 ir 3 m, o 1 ir 4 vf. Tai pirmiausia ziuri i pirmaji, tarkim neistoji, tada ziuri i antra, istoji, ir tada i 3 bei 4 nebekreipia demesio.

 Dėkui, supratau. Žodžiu, nelabai gerai čia taip... Bet ką padarysi.

Gal žinai kur galėčiau rasti visų studijų kodus? nes reikia rayti ir pvz. prie VTVK komunikacija ir informacija nežinau ką rašyti :(

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą