Istorijos perspektyvos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:16:15 | Nuoroda

jei rimtai noretum studijuot politkos mokslus, tai manau geriausiai tiktu arptautiniai santykiai karo akademijoje, kiek girdejau darbdaviai vertina zmones, kurie baige ja. 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:56:46 | Nuoroda
Mr. 3ko rašė:

Dilema. Turiu tris variantus. Istorija, politikos mokslai, viešasis administravimas. Pagal balus (metiniai pažymiai: IST 9, MAT 7), greičiausiai tik į realią VF vietą istorjoje pretenduoju (kalba eina apie VDU)? Istorija yra tai, prie ko širdis dabar labiausiai linksta, tačiau jokiu būdu ne prie pedagoginio darbo. Kokia jūsų nuomonė apie istoriją kaip pradinį kelią į šiuos aukščiau išvardintus dalykus? Labiausiai politikos mokslai. Kokių dar dalykų galima mokytis po istorijos (nepasinaudojus ištęstinių studijų galimybe)?

 Mano labai panaši situacija į tavo, istorijos metinis 9, o matematikos 7. Taip pat galvoju apie istoriją:) Nors dabar gailiuosi, kad nesirinkau informatikos arba fizikos VBE, manau su ja perspektyvų daug :P

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:03:59 | Nuoroda

Na, as istorija rasiau pirmu numeriu VU ir tikrai nepergyvenu del to, jog tai neperspektyvu. Kaip ir  daugumu cia teigianciu, manau, viskas priklauso nuo zmogaus, be to, galima daug daugiau pasiekti, kai studijos, veikla yra megstamos. Todel nenoriu saves varginti nepatinkanciomis studijomis ir zadu studijuoti tai, ka visa laika norejau 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:15:21 | Nuoroda

viena mergina baigusi istoriją VU dirba žurnalistės Janušonytės padėjėja. istorijos studijos labai universalios ir kalbų, ir politikos pamoko. apsimoka studijuot.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 10:30:44 | Nuoroda

As asmeniskai buvau nusistates labai pries istorijos perspektyvuma, netgi labiau prasme kaip mokslo- galvojau cia tik ivykiu,datu ir faktu rinkinys nieko nemokantis. Kai pradejau studijot, dalykas Istorijos studiju ivadas is esmes sugriove mano nuomone, ir veliau mokantis Civilizaciju istorijos supratau,kad tos datos ir ivykiai pavieniui nieko nereiskia tol, kol nesusieji su dabartimi, kol neanalizuoji tol nieko ir nepasimokai. Analizuojant ir gilinantis tampi izvalgesnis, geriau suvokiantis visuomenes procesus ir labiau ispruses placiaja prasme.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:01:00 | Nuoroda

pritairiu paskutiniams dviems, yra perspektyvumo. Reikia tik judįt reikiama kryptim.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą