KU (klaipedos universitetas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:41:29 | Nuoroda

Gal kas girdėję atsiliepimų ar gandų apie informatikos inžineriją? Ypač domina programavimo apimtys, bei paprasčiausia mokymosi aplinka. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:45:46 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nemanau, kas baigusi VGTU daugiau pasieksiu nei KU. nes jei noresi bet ka baiges pasieksi. be to turiu pazistamu, kuris baiges KU siuo metu projektuoja namus vokietijoje ir ji labai vertina... taip kad negali zinoti. O ir VGTU turiu nemazai pazistamu ir gimaiciu, kurie ten studijuoja ir apie destytojus labai gerai nekalba, sako ten labai daug senu destytoju, kurie patys nebelabai supranta, ka kalba.. NU nezinau mano nuomone tokia, kad tikrai labai daug priklauso nuo manes pacios :)

 Dar pridėsiu tai, kad nevienas KU JFT dėstytojas( šiuo atveju kalbu tik apie statybos studentams dėstančius dėstytojus) dalyvauja įvairiuose projektuose (gal papildomai uždarbiauja) ir yra dirbe savo specialybės darbe. Ne vieną kartą dėstytojam teko sutrumpinti ar paskubinti paskaitą vien dėl to kad turi spėti nuvažiuoti į tuos projektus. Šiuo atveju manau yra dielis pliusas, nes kai kurie dėstytojai net parodo naujus darbo (tarkim braižybos pritaikymo su autocad) metodus , palengvinimus.   

Žinutė parašyta: 2011-07-14 11:54:26 | Nuoroda

Sveiki,

Gal kas studijuoja arba yra girdėjęs apie KU Biomedicininės technologijos specialybę, jos perspektyvas ir pan.

 

Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-07-16 20:53:32 | Nuoroda

sveiki, :) ar galiu istoti i zurnalistika KU, jei nesmokiau informatikos? :(

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:02:13 | Nuoroda

Laba visiem būsimiem KU studentam :) Aš norėčiau stoti į KU žurnalistiką, bet vis gąsdina atstumas, mat pati esu Vilnietė. Barakai kaip suprantu nekokie, o ir kišenėje vėjai.. :D  Ar yra tokių pasišventėlių, kurie žada iš Vilniaus lėkt į Klaipėdą? Jei yra tai kaip žadat verstis? ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:38:02 | Nuoroda

Vilniuje tiek gerų universitetų, toks platus pasirinkimas, o jūs į Klaipėdą norit. Eikit sau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:40:32 | Nuoroda

Eik tu sau ;DD ir gerai ta Klaipeda,o kuo ji bloga? :}

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:08:10 | Nuoroda

Vien pats miestas kažkuo labai traukia, matyt turi savotišką cinkelį... :) O prieš KU tai tikrai nieko neturiu ir su nekantrumu laukiu tos nelemtos liepos dvidešimt šeštos, kad sužinot ar ten įstojau :) Belieka ieškot būsimųjų kolegų :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:42:49 | Nuoroda

 Pritariu Liūtaširdžio žodžiams.. Tas miestas . Klaipėda. :)) Manau, kad nereikėtų "važiuoti" ant kurio nors universiteto (jei jis nėra top'ų viršūnėse). Jei žmogus mokysis - jis išmoks visur. Tiek VU, tiek KU. Jei ne - universiteto prestižas proto nedadės.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 21:41:22 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:

Vien pats miestas kažkuo labai traukia, matyt turi savotišką cinkelį... :) O prieš KU tai tikrai nieko neturiu ir su nekantrumu laukiu tos nelemtos liepos dvidešimt šeštos, kad sužinot ar ten įstojau :) Belieka ieškot būsimųjų kolegų :)

Mane taip pat šis miestas labai traukia. Puikiai pastebėta su savotišku cinkeliu. ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-20 23:15:38 | Nuoroda
nerimta rašė:

Laba visiem būsimiem KU studentam :) Aš norėčiau stoti į KU žurnalistiką, bet vis gąsdina atstumas, mat pati esu Vilnietė. Barakai kaip suprantu nekokie, o ir kišenėje vėjai.. :D  Ar yra tokių pasišventėlių, kurie žada iš Vilniaus lėkt į Klaipėdą? Jei yra tai kaip žadat verstis? ;D

 Na as esu dar is toliau :D ir zadu cia mokytis, ketinu apsigyventi pas gimines, tai barako neketinu imti, nors 95% kad ji galeciau gauti, o siaip klp man kaip savas miestas, tad nemanau, jog problemu man bus  ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:29:08 | Nuoroda

Kokie butu atsiliepimai apie ekonomikos studijas siame universitete? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:50:57 | Nuoroda

labas gal kas zadat studijuoti KU  kuno kulturos pedagogika?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:55:13 | Nuoroda

Klaipėdos miestas mane irgi vilioja, o šiaip tai dėl išlaidų susilaikau nuo šitos idėjos, nes pažįtamų tenai neturiu. Kadangi  egzaminus prastai išsilaikiau ir VU nepraėjau žurnalistikos stojamųjų, tai dėl to ir ieškaus kokios mielos vielės su mažesne konkurencija:) Ko gero įstosiu į kokia kolegiją, jei iš vis pavyks, o Klaipėdą pasiliksiu ateičiai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:56:58 | Nuoroda

vietelės*

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:09:33 | Nuoroda

kaip manot, ar verta šiame universitete studijuoti statybų inžineriją?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:14:19 | Nuoroda
Tommy rašė:

Kokie butu atsiliepimai apie ekonomikos studijas siame universitete? :) 

 girdėjau ,kad nelabai

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:16:12 | Nuoroda
VitK123 rašė:

kaip manot, ar verta šiame universitete studijuoti statybų inžineriją?

 pas mane 4-u numeriu, miesto  patriotas esu tai 4 variantus Kaipėdai palieku

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:44:22 | Nuoroda

 nors esu kauniete, bet traukia Klaipeda :)

tad bandysiu stoti i KU istorija arba lietuviu filologija ir svedu kalba :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 19:56:09 | Nuoroda
Andro rašė:
Tommy rašė:

Kokie butu atsiliepimai apie ekonomikos studijas siame universitete? :) 

 girdėjau ,kad nelabai

 Gal gali placiau, isgasdinai truputi :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą